Aeg | Katse | Kohtunik | Korraldaja | Lisainfo/tulemused |
07.01.2012 |
AG võistlus | Algirdas Valciukas | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
05.02.2012 |
AG võistlus | Anne Tammiksalu | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 3 |
03.03.2012 |
AG eksam | Svetlana Zolotnikova | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 |
18.03.2012 |
AG võistlus | Peteris Akimovs | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 |
06.04.2012 |
AG eksam | Anne Tammiksalu | Agility Pluss (AGPLUSS) | Tulemused: 1 2 |
21.04.2012 |
AG võistlus | Anne Huittinen, Harri Huittinen | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 4 |
22.04.2012 |
AG võistlus | Harri Huittinen, Anne Huittinen | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 4 |
28.04.2012 |
AG võistlus | Anne Tammiksalu | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
06.05.2012 |
AG võistlus | Peteris Akimovs | Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU) | Tulemused: 1 2 3 |
12.05.2012 |
AG võistlus | Svetlana Kreslina | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 3 |
26.05.2012 |
AG võistlus | Anne Tammiksalu | Pärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA) | Tulemused: 1 2 |
27.05.2012 |
AG võistlus | Anne Tammiksalu | Pärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA) | Tulemused: 1 2 |
27.05.2012 |
AG eksam | Svetlana Zolotnikova | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 3 |
02.06.2012 |
AG võistlus (RV) | Jiřina Máčková | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond |
03.06.2012 |
AG võistlus | Jiřina Máčková | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 |
16.06.2012 |
AG võistlus | Zeljko Gora | Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU) | Tulemused: 1 2 3 |
01.07.2012 |
AG võistlus | Svetlana Kreslina | Agility Pluss (AGPLUSS) | Tulemused: 1 2 3 |
14.07.2012 |
AG võistlus | Willem-Alexander Kelders | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 3 |
22.07.2012 |
AG võistlus | Dalius Strazdas | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
28.07.2012 |
AG võistlus | | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | võistlus jäi ära |
28.07.2012 |
AG eksam | Svetlana Zolotnikova | Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU) | Tulemused: 1 2 |
04.08.2012 |
AG võistlus (EMV) | Johanna Nyberg | Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK) | Tulemused: 1 2 koond |
05.08.2012 |
AG võistlus | Johanna Nyberg | Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU) | Tulemused: 1 2 3 |
12.08.2012 |
AG võistlus | Kees Stoel | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 |
25-26.08.2012 |
AG võistlus (RV) | Ronald Mouwen | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond |
02.09.2012 |
AG võistlus | Svetlana Zolotnikova | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 |
15-16.09.2012 |
AG võistlus | Nils Lindqvist | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 4 5 |
27.10.2012 |
AG võistlus | Angela Unger | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 3 |
10.11.2012 |
AG võistlus | Karolis Cerniauskas | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
25.11.2012 |
AG eksam | Anne Tammiksalu | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 |