EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
06.01.2018 SK võistlus Vladislava AkimovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
13-14.01.2018 AG võistlusLidia BelyaevaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
20.01.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3
27-28.01.2018 AG võistlusInga JärvAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
10-11.02.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
17.02.2018 KK võistlusMari OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
17-18.02.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
24-25.02.2018 AG võistlus Stefi PraakliAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
03-04.03.2018 AG võistlusInga JärvAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
17-18.03.2018 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
17.03.2018 KK võistlusLea MengelKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
24-25.03.2018 AG võistlusMonika PõldSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7
24.03.2018 SK võistlusKaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
31.03-01.04.2018 AG võistlusHarald SchjelderupTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
14-15.04.2018 AG võistlusElika LassKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
21-22.04.2018 AG võistlusAlen MarekovicKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
21.04.2018 SK võistlus Anu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
22.04.2018 KK võistlus Marika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28-29.04.2018 AG võistlusAnne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
28.04.2018 KK võistlus Aliftina PetrovaKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
28-29.04.2018 IPO-R võistlus (EMV)Mirela MlinarecEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
28-29.04.2018 IPO-R võistlus Mirela MlinarecEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
05.05.2018 KK võistlus Marika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
05-06.05.2018 AG võistlusIndrek Tirmaste, Jari SuomalainenPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
12.05.2018 KK võistlusAnu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12.05.2018 SK võistlus Anu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12-13.05.2018 AG võistlus (RV)Gabi Steppan, Stefi PraakliKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond
19.05.2018 SK võistlus Anu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
19.05.2018 KK võistlusIlvi RimmValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
26-27.05.2018 A-katse võistlusLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26-27.05.2018 BC-katse võistlusLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)võistlus jäi ära
26-27.05.2018 IPO võistlusLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26-27.05.2018 PJK võistlus Lene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26-27.05.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
02-03.06.2018 AG võistlusSimon NoelPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
09-10.06.2018 AG võistlus (EMV)Anders VirtanenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
09.06.2018 KK võistlus Aljo PärnKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
09-10.06.2018 AG võistlus Anders VirtanenKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3
16.06.2018 KK võistlus Esta RatnikEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
16-17.06.2018 AG võistlus Inga Järv, Svetlana KreslinaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
30.06.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
01.07.2018 AG võistlus (RV)Svetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond
01.07.2018 KK võistlusAljo PärnViimsi Koer (VIIMSI)Tulemused
07.07.2018 SK võistlus Anu OksKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
07-08.07.2018 AG võistlusIndrek TirmasteKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
14.07.2018 VP võistlusInguna TihomirovaKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
14-15.07.2018 FH võistlus Vilve RoosioksEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
14-15.07.2018 AG võistlus Inga JärvSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
15.07.2018 VP võistlusInguna TihomirovaKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
20-22.07.2018 IPO võistlus (EMV)Günther Diegel, Outi HermiöEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
20-22.07.2018 IPO võistlusGünther Diegel, Outi HermiöKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
28.07.2018 KK võistlusMarika MikkKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
28.07.2018 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
04.08.2018 SK võistlus (EMV)Karin LassmannEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
04-05.08.2018 AG võistlusWillem Alexander KeldersPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
04.08.2018 SK võistlus Karin LassmannSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused
11-12.08.2018 IPO võistlus Michael GreubEesti Šnautserite Klubi (ESHK)Tulemused
11-12.08.2018 PJK võistlus Michael GreubEesti Šnautserite Klubi (ESHK)võistlus jäi ära
11-12.08.2018 AG võistlusElika Lass, Stefi PraakliPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
11.08.2018 SK võistlusAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
18-19.08.2018 AG võistlusElika LassKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5
18.08.2018 VP võistlusJuri MalevKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
19.08.2018 VP võistlusJuri MalevKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
25-26.08.2018 IPO võistlusJari Kokkonen, Marika Mikk, Mari Oblikas, Tatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
25-26.08.2018 AG võistlus (RV)Kati Wala-Bruin, Inga JärvTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond
01-02.09.2018 AG võistlusLidia BelyaevaKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
01.09.2018 FH võistlusUrve LagedaViimsi Koer (VIIMSI)Tulemused
08.09.2018 KK võistlusMari OblikasEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
08-09.09.2018 AG võistlusPavol RohacekPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
08.09.2018 KK võistlusEsta RatnikValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
15.09.2018 KK võistlus (EMV)Anu OksEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
15.09.2018 SK võistlus Viktoria VarsaniTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
15-16.09.2018 AG võistlus Jurate MiliunaiteKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
22-23.09.2018 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
22-23.09.2018 FH võistlusJuha PuurunenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
29-30.09.2018 AG võistlusStefi PraakliAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3 4
29-30.09.2018 IPO võistlus Peteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)võistlus jäi ära
29-30.09.2018 PJK võistlus Peteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)võistlus jäi ära
29.09.2018 KK võistlus Aivo OblikasKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
29.09.2018 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
06.10.2018 IPO-R võistlus Katja SkuljEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
06-07.10.2018 IPO-R võistlus Jerneja Ternovec, Katja SkuljEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
13.10.2018 KK võistlusEsta RatnikEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
13-14.10.2018 AG võistlusReetta PirttikoskiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
20-21.10.2018 IPO-FH võistlus (EMV)Tero OravasaariEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
20-21.10.2018 AG võistlusMonika PõldSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5
27-28.10.2018 AG võistlusIndrek TirmasteAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
27.10.2018 SK võistlus Pernilla TallbergTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
10-11.11.2018 AG võistlusAleksandra RybakovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
11.11.2018 IPO-R võistlus Monika Rusing, Margot LuukasEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
17.11.2018 KK võistlusIlvi RimmKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
17-18.11.2018 AG võistlusIndrek Tirmaste, Stefi PraakliKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
24-25.11.2018 AG võistlusLidia BelyaevaAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
08-09.12.2018 AG võistlus Koerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
© 2010-2018 Mari Ojarand