EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
12-13.01.2019 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
26-27.01.2019 AG võistlusNicolas RenaudKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
09-10.02.2019 AG võistlusPeter HolmbergKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
23-24.02.2019 AG võistlus Peter HolmbergAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
09-10.03.2019 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
16-17.03.2019 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
23-24.03.2019 AG võistlusSari MikkiläTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
13-14.04.2019 AG võistlusInga JärvKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4
20-21.04.2019 AG võistlusEsa MuotkaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
27-28.04.2019 AG võistlusBonnik BerthelsenKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
04-05.05.2019 AG võistlusRiikka Kankainen, Indrek TirmastePärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
11-12.05.2019 AG võistlus Marko MäkeläKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
25-26.05.2019 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
01.06.2019 AG eksamIndrek TirmasteKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3
08-09.06.2019 AG võistlus (RV)Henri LuomalaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 RV koond
15.06.2019 AG võistlus (EMV)Redas MasiulisEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
16.06.2019 AG võistlusRedas MasiulisPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3
06-07.07.2019 AG võistlus Jenni LehtinenPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4
13-14.07.2019 AG võistlusRoman LukacKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
20-21.07.2019 AG võistlus (RV)Bernd HüppeKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7
03-04.08.2019 AG võistlus Anne TammiksaluPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
10-11.08.2019 AG võistlusIndrek Tirmaste, Jurate MiliunaitePärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
17-18.08.2019 AG võistlus Elika LassKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
24-25.08.2019 AG võistlus (RV)Vesa Sivonen, Katarina VirkkalaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7
31.08-01.09.2019 AG võistlusJari SuomalainenKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7
07-08.09.2019 AG võistlusJessi LandenKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
14-15.09.2019 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)
28-29.09.2019 AG võistlusEsa MuotkaAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
12-13.10.2019 AG võistlusRene BlankTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
26-27.10.2019 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
09-10.11.2019 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
16-17.11.2019 AG võistlusMarko MäkelaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
23-24.11.2019 AG võistlusSascha GrunderKoerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
07-08.12.2019 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
21-22.12.2019 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
© 2010-2019 Mari Oblikas