Info katse kohta:
Katse:SK võistlus (EKL punktiarvestuses)
Aeg:08.06.2019
Koht:Saaremaa, Kuressaare
Korraldaja:Koerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)
Kohtunik:Irina Popjonoka
Lisainfo: Osalejad:

SK2 – 3 koera, 13:00-14:00
Annika Maripuu ja Peak River Fab Fancy (austraalia lambakoer)
Naima Margus ja Rodion (bordercollie)
Greta Rüütel aj Nicky vom Hause Luka (hovawart)

SK1 – 7 koera, 14:00-15:15
Jaanus Rand ja Peak River Fab Cratt (austraalia lambakoer)
Annika Maripuu ja Millimeeter (tõuta)
Moonika Trumm ja Peak river Fly Graceful Pitta Brit (austraalia lambakoer)
Maarja Antov ja Impala Essence Elisey (papillon)
Annika Maripuu ja Siimline´s Miss Love Legacy (lhasa apso)
Greta Rüütel ja Custos Liminis Aurelia (hovawart)
Tiina Jürjo ja Fire Rock Ginger (bordercollie)

SK ALG – 5 koera, 15:15-16:00
Kadri Vinni ja Terra Haillen Arina Sebastiana (landseer)
Rando Salu ja Bella (tõuta)
Jaanus Rand ja Scarlett Bevy Jr Johnny Torrio (jack russeli terjer
) Egle Bartnikas ja Vetmar Livi Mishely Meloni (mops)
Aet Kaljuste ja Lilith Khagrass (šnautser)
Tulemused (15):
KlassKoerTõug KoerajuhtPunktidHinne TulemusKoht
SK-ALGBellaMIXRando Salu176I järk SK-ALG1
SK-ALGTerra Haillen Arina SebastianaLANKadri Vinni158II järk SK-ALG2
SK-ALGLilith KhagrassSNAet Kaljuste146.5II järk SK-ALG3
SK-ALGVetmar Livi Mishely MeloniMPSEgle Bartnikas130III järk SK-ALG4
SK-ALGScarlett Bevy Jr Johnny TorrioJRTJaanus Rand100III järk SK-ALG5
SK1Impala Essence EliseyPAPMaarja Antov255II järk SK11
SK1Fire Rock GingerBCTiina Jürjo252II järk SK12
SK1MillimeeterMIXAnnika Maripuu245II järk SK13
SK1Peak River Fab CrattALKJaanus Rand242II järk SK14
SK1Custos Liminis AureliaHOVGreta Rüütel200III järk SK15
SK1Peak River Fly Graceful Pitta BritALKMoonika Trumm177
SK1Siimline's Miss Love LegacyLHAAnnika Maripuu175.5
SK2Nicky vom Hause LukaHOVGreta Rüütel234II järk SK21
SK2RodionBCNaima Margus221.5III järk SK22
SK2Peak River Fab FancyALKAnnika Maripuu188.5
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2021 Mari Oblikas