Info katse kohta:
Katse:KK võistlus (Articus Winter Cup III etapp)
Aeg:14.11.2020
Koht:Harjumaa, Aaviku
Korraldaja:Koerteklubi "Articus" (ARTICUS)
Kohtunik:Aljo Pärn
Tulemused (31):
KlassKoerTõug KoerajuhtPunktidHinne TulemusKoht
KK-1Rayntes PoseidonSLKAiri Kruusmaa97võrratu KK-11
KK-1Juger Edelweiss Razvedka BoyemMTJulia Knut94väga hea KK-12-3
KK-1Wunderstern SupernovaSLKAnne Aasma-Erisalu94väga hea KK-12-3
KK-1Oxfride LevisROTHanna-Maria Zeilanova92väga hea KK-14
KK-1Luk Iz Nevskoy TroykiSNKaarel Tuulis91väga hea KK-15
KK-1Double Flame Jamie ShineKULKaidi Kobar83hea KK-16-7
KK-1Golttvizen Hof TarjaSLKJekaterina Aljohhina83hea KK-16-7
KK-1Estrellest Top TheraSLKEva Lillemaa80hea KK-18
KK-1Wunderstern RomulusSLKHelina Aavik58mitterahuldav
KK-1Margman LisannaSLKTiina Haapsaldiskval.
KK-2Inxest ArandaSLKLaura-Maria Mets93väga hea KK-21
KK-2La'sambelles Garconne ExquisPBKert Lokotar-Reimann89hea KK-22
KK-2Follow The Leader Lively BreezeBCReet Sai86hea KK-23-4
KK-2Estrellest JexeSLKAnna Eespere86hea KK-23-4
KK-2Margman LuminosaSLKMonika Rusing81hea KK-25
KK-2Wunderstern PippaSLKTiina Haapsal80hea KK-26-7
KK-2Wunderstern PenelopeSLKKatrin Tamm80hea KK-26-7
KK-2Wunderstern IndySLKToomas Kattel67mitterahuldav
KK-3Unerschrocken CoraSLKLeie Pajula97võrratu KK-31
KK-3Boxlee T-RexROTEvi Peterson95väga hea KK-32
KK-3Juger Edelweiss Nochnoy ForsazhMTJulia Knut92väga hea KK-33
KK-3Assauwehof KertisSLKMerle Kallaste91väga hea KK-34
KK-3Wunderstern IccoSLKErkki Alliksoo86hea KK-35
KK-3Wunderstern PabloSLKArtur Kattai85hea KK-36
KK-3Unerschrocken AikSLKTatjana Tšernjakova84hea KK-37
KK-3Estrellest Fööniks Farah-FristSLKMerike Võsu83hea KK-38
KK-3Unerschrocken CarloSLKToomas Kriisa80hea KK-39-10
KK-3Wunderstern IiraSLKRiina Ruven80hea KK-39-10
KK-3Momento Mistika Sailing To Peak RiverALKAnnika Maripuu78rahuldav KK-311
KK-3Uni Oger SchlossSLKViire Hints71rahuldav KK-312
KK-3Wunderstern FosterSLKAnne Aasma-Erisalu70rahuldav KK-313
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2022 Mari Oblikas