Info maailmameistrivõistluste kohta:
Nimetus:FCI Agility maailmameistrivõistlused
Osalemisõigus:kõik tõud
Aeg:08-11.10.2015
Koht:Bologna, Itaalia
Kohtunikud:Sandra Deidda, Sascha Grunder, Fulvio Frixione
Lisainfo: Võistluse koduleht

Eesti võistkond:
Võistkonna kapten: Kairi Raamat

Suurusklass mini:
Dmitri Kargin & Elbar's Golden Dominik "Stenley" (šetlandi lambakoer)
Ede Brand & Flyland Swift Thumbelina "Chicka" (šetlandi lambakoer)
Jelena Marzaljuk & Flyland Kolibri "Tesla" (šetlandi lambakoer)
Võistkondlikus võistluses lisaks: Mariann Rebane & Fire Rock Bree "Bree" (papillon)
Reservis: Jelena Marzaljuk & Volfrad Saga's Ode To Sehkmeth "Runa" (väike brabandi grifoon)

Suurusklass midi:
Aleksander Andre & Dalylove Incredible Intelligence "Niki" (manchesteri terjer)
Natalja Garastsenko & Soft And Furry Kamilla "Tika" (saksa jahiterjer)
Kristina Lukašejeva & Excellent Choice The Power Of Three "Džoker" (šetlandi lambakoer)
Võistkondlikus võistluses lisaks: Piret Kannike & La Brise Echo "Echo" (pürenee lambakoer, siledakoonuline)
Reservis: Elika Salonen & Excellent Choice The Real Deal "Troy" (šetlandi lambakoer)

Suurusklass maksi:
Marje Piiroja & Frosty Forest Zeta Prime "Süsi" (belgia lambakoer malinois)
Alar Kivilo & Never Never Land G'Whirlaway "Tuffy" (bordercollie)
Eve Lepik & Follow The Leader Ecstasy Dream "Dream" (bordercollie)
Võistkondlikus võistluses lisaks: Natalja Garaštšenko & Maeglin Hurricane "Bolt" (bordercollie)
Reservis: Vambola Eesmaa & Ar'tfulfox's Known As Hotberry "Bruno" (belgia lambakoer tervueren)

Eesti võistlejate tulemused:
Suurusklass: mini
Individuaalsed tulemused:
KoerHüüdnimiTõug Koerajuht TüüpAeg Ajavead VeadPunktidHinneTulemusKoht
Flyland Swift ThumbelinaChikaSHEEde BrandInd koond74.61 02020 39/89
Elbar's Golden DominikStenleySHEDmitri KarginInd koond99.83 0100100 47/89
Flyland KolibriTeslaSHEJelena MarzaljukInd koond97.36 0100100 50/89
Elbar's Golden DominikStenleySHEDmitri KarginInd HY35.83 000suurepärane H-328/89
Flyland Swift ThumbelinaChikaSHEEde BrandInd HY34.98 055suurepärane H-341/89
Flyland KolibriTeslaSHEJelena MarzaljukInd HY diskval.
Flyland KolibriTeslaSHEJelena MarzaljukInd AG37.36 000suurepärane AG-39/89
Flyland Swift ThumbelinaChikaSHEEde BrandInd AG39.64 01515väga hea AG-358/89
Elbar's Golden DominikStenleySHEDmitri KarginInd AG diskval.
Võistkondlik koht: 22/31, tulemused:
KoerHüüdnimiTõug Koerajuht TüüpAeg Ajavead VeadPunktidHinneTulemusKoht
Flyland Swift ThumbelinaChikaSHEEde BrandTiim HY37.04 055suurepärane H-313/31
Flyland KolibriTeslaSHEJelena MarzaljukTiim HY35.93 000suurepärane H-313/31
Elbar's Golden DominikStenleySHEDmitri KarginTiim HY38.61 000suurepärane H-313/31
Fire Rock BreeBreePAPMariann RebaneTiim HY36.52 000suurepärane H-313/31
Elbar's Golden DominikStenleySHEDmitri KarginTiim AG42.5 000suurepärane AG-325/31
Flyland Swift ThumbelinaChikaSHEEde BrandTiim AG40.89 01010väga hea AG-325/31
Fire Rock BreeBreePAPMariann RebaneTiim AG diskval. 25/31
Flyland KolibriTeslaSHEJelena MarzaljukTiim AG diskval. 25/31
Suurusklass: midi
Individuaalsed tulemused:
KoerHüüdnimiTõug Koerajuht TüüpAeg Ajavead VeadPunktidHinneTulemusKoht
Soft And Furry KamillaTikaGHTNatalja GarastsenkoInd koond82.19 0.3255.32 9/73
Dalylove Incredible IntelligenceNikiMATAleksander AndreInd koond76.75 01010 13/73
Excellent Choice The Power Of ThreeDžokerSHEKristina LukašejevaInd koond128 0200200
Dalylove Incredible IntelligenceNikiMATAleksander AndreInd HY36.15 000suurepärane H-323/73
Soft And Furry KamillaTikaGHTNatalja GarastsenkoInd HY37.32 0.3255.32suurepärane H-335/73
Excellent Choice The Power Of ThreeDžokerSHEKristina LukašejevaInd HY diskval.
Soft And Furry KamillaTikaGHTNatalja GarastsenkoInd AG44.88 000suurepärane AG-38/73
Dalylove Incredible IntelligenceNikiMATAleksander AndreInd AG40.61 01010väga hea AG-318/73
Excellent Choice The Power Of ThreeDžokerSHEKristina LukašejevaInd AG diskval.
Võistkondlik koht: 9/28, tulemused:
KoerHüüdnimiTõug Koerajuht TüüpAeg Ajavead VeadPunktidHinneTulemusKoht
La Brise EchoEchoPÜRPiret KannikeTiim HY37.38 000suurepärane H-311/28
Dalylove Incredible IntelligenceNikiMATAleksander AndreTiim HY39.39 000suurepärane H-311/28
Soft And Furry KamillaTikaGHTNatalja GarastsenkoTiim HY40.81 0.8100.81suurepärane H-311/28
Excellent Choice The Power Of ThreeDžokerSHEKristina LukašejevaTiim HY diskval.
Dalylove Incredible IntelligenceNikiMATAleksander AndreTiim AG40.79 000suurepärane AG-312/28
La Brise EchoEchoPÜRPiret KannikeTiim AG41.67 055suurepärane AG-312/28
Soft And Furry KamillaTikaGHTNatalja GarastsenkoTiim AG50.41 6.4106.41väga hea AG-312/28
Excellent Choice The Power Of ThreeDžokerSHEKristina LukašejevaTiim AG diskval. 12/28
Suurusklass: maksi
Individuaalsed tulemused:
KoerHüüdnimiTõug Koerajuht TüüpAeg Ajavead VeadPunktidHinneTulemusKoht
Frosty Forest Zeta PrimeSüsiMALMarje PiirojaInd koond73.68 055 23/140
Follow The Leader Ecstasy DreamDreamBCEve LepikInd koond97.84 0105105 103/140
Never Never Land G'WhirlawayTuffyBCAlar KiviloInd koond124 0200200
Frosty Forest Zeta PrimeSüsiMALMarje PiirojaInd HY34.35 000suurepärane H-37/140
Never Never Land G'WhirlawayTuffyBCAlar KiviloInd HY diskval.
Follow The Leader Ecstasy DreamDreamBCEve LepikInd HY diskval.
Follow The Leader Ecstasy DreamDreamBCEve LepikInd AG38.84 055suurepärane AG-345/140
Frosty Forest Zeta PrimeSüsiMALMarje PiirojaInd AG39.33 055suurepärane AG-349/140
Never Never Land G'WhirlawayTuffyBCAlar KiviloInd AG diskval.
Võistkondlik koht: 10/34, tulemused:
KoerHüüdnimiTõug Koerajuht TüüpAeg Ajavead VeadPunktidHinneTulemusKoht
Frosty Forest Zeta PrimeSüsiMALMarje PiirojaTiim HY31.93 000suurepärane H-316/34
Follow The Leader Ecstasy DreamDreamBCEve LepikTiim HY34.93 000suurepärane H-316/34
Maeglin HurricaneBoltBCNatalja GarastsenkoTiim HY37.88 055suurepärane H-316/34
Never Never Land G'WhirlawayTuffyBCAlar KiviloTiim HY diskval. 16/34
Frosty Forest Zeta PrimeSüsiMALMarje PiirojaTiim AG42.03 000suurepärane AG-313/34
Maeglin HurricaneBoltBCNatalja GarastsenkoTiim AG44.73 000suurepärane AG-313/34
Follow The Leader Ecstasy DreamDreamBCEve LepikTiim AG44.8 055suurepärane AG-313/34
Never Never Land G'WhirlawayTuffyBCAlar KiviloTiim AG diskval. 13/34
Otsingu avalehele >>
MM-võistluste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas