kes me sellised oleme

Selle lehe peategelaseks on dobermann - ametliku nimega Haus Riback Adele, koduselt lihtsalt Nali. Nali on sündinud 1. aprillil 2004 Soomes, kenneli Haus Riback esimeses ehk A-pesakonnas. Nali vanemad:
ema: Eesti kennelist pärit Fjordneck Brio Bolero (FIN Working CH (IPO), BH, IPO3, VPG3, AD, ZTP V1A, HD-A, V, 2x FIN CAC). Rohkem infot Brio kohta tema kodulehel.
isa: Bronco von der Doberwache (FIN Working CH, IPO3, SchH3, FH2, FH-Landesmeister-98 Festfalen, AD, HD-A, V, FIN CH). Rohkem infot Bronco ja Weyermühle liinide kohta.
Nali sugupuuga saab tutvuda siin.

Nali on minu esimene koer ja sai lisaks niisama sõbraks olemisele võetud eesmärgiga hakata tegelema dressuuriga. Hetkel koolitustulemusteks BH (ühiskonnakõlblikkuse test), KK-3 (kuulekuskoolitus) ja IPO-3 (rahvusvaheline koolitusala, koosneb kolmest osast - jälg, kuulekus ja kaitse). Lisaks treeningutele ja võistlustele oma koeraga käin palju vaatamas erinevaid võistlusi ja osalen koolitusseminaridel. Eksamitel ja võistlustel olen olnud jäljetegija (PJK, IPO, FH) ja abiks korraldamisel. Pealtvaatjana ja/või võistkonna kaptenina olen kuuel korral käinud ka IPO maailmameistrivõistlustel (WUSV, IDC, FCI). Eesti koolitajatest on minu mõtlemist ja oskusi kõige enam kujundanud Marika Mikk, Tatjana Tšernjakova ja Aivo Oblikas.

Olen liige sellistes organisatsioonides:

  • Eesti Saksa Lambakoerte Ühing
  • Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu

EKL atesteeritud koolitaja (kuulekus).
EKL atesteeritud katsekohtunik (IPO, KK).

Meie koolitustulemused
Infoleht minu kui koolitaja ja kohtuniku kohta
Koolitustel osalemine

Mari & Nali.
Meile võib julgelt e-kirjutada!
Oma arvamuse võid jätta ka meie külalisteraamatusse!

Fotod: Helve