EST | ENG
TRIAL CALENDAR        RESULT SEARCH        TRAINERS AND JUDGES        WORLD CHAMPIONSHIPS

Estonian Kennel Union's official trials and competitions
TimeTrialJudgeOrganizerInfo/Results
11.01.2004 SK competitionKaidi JuurikTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results
25.01.2004 SK competitionAnu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results
31.01.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
31.01.2004 AG trialIlona RodionovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results: 1
01.02.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
14.02.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
24.02.2004 SK competitionAnu OksRakvere Koertesõprade Klubi (RAKVERE)Results
28.02.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
28.02.2004 KK trialVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
29.02.2004 SK competitionKaja KoorRakvere Koertesõprade Klubi (RAKVERE)Results
29.02.2004 SK competitionKaisa LähdesmäkiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results
29.02.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
07.03.2004 SK competitionIngrid HeinRakvere Koertesõprade Klubi (RAKVERE)Results
20.03.2004 KK trialLinda KäärEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
21.03.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
30.03.2004 KK trialKaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
10.04.2004 KK trialLinda KäärEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
10.04.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
18.04.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
24.04.2004 KK trialLinda KäärEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
25.04.2004 KK competitionAnu OksPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
25.04.2004 SK competitionAnu OksPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
28.04.2004 KK trialElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
02.05.2004 AG competitionPeteris AkimovsTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results: 1 2
02.05.2004 KK competitionEster AderKoerteklubi "Tartu Bokser" (TARTUBOX)Results
02.05.2004 SK competitionEster AderKoerteklubi "Tartu Bokser" (TARTUBOX)Results
15.05.2004 KK competitionMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
15.05.2004 KK trialLinda KäärTeenistuskoerte Klubi "Domino Center" (DOMINO)Results
22.05.2004 PJK competitionVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
23.05.2004 SK competitionTaimi LeibTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results
27.05.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
28.05.2004 KK trialTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
05.06.2004 KK competitionKirina KiviTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
06.06.2004 KK competitionEster AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
06.06.2004 SK competitionEster AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
06.06.2004 KK trialLinda KäärEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
06.06.2004 KK trialKaja KoorRaplamaa Koerasõprade Selts (RAPLA)Results
06.06.2004 KK trialIngrid HeinSaaremaa Koerakasvatajate Klubi (SAARE)Results
06.06.2004 SK trialIngrid HeinSaaremaa Koerakasvatajate Klubi (SAARE)Results
08.06.2004 KK trialLinda KäärEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
13.06.2004 KK trialLinda KäärEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
17.06.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
18.06.2004 KK competitionKaja KoorEesti Koeraspordiliit (EKSL)Results
18.06.2004 PJK competitionRiho SigusEesti Koeraspordiliit (EKSL)Results
20.06.2004 SK competitionAlvar UnuksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results
26.06.2004 IPO competitionUrve LagedaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
26.06.2004 KK competitionUrve LagedaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
27.06.2004 PJK competitionRiho SigusPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
30.06.2004 KK trialMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
01.07.2004 IPO competitionVic WilmsPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
04.07.2004 AG competitionMaire TõnuristTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results: 1 2
09.07.2004 KK trialVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
09.07.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
10.07.2004 KK competitionTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
10.07.2004 SK competitionTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
10.07.2004 PJK competitionRiho SigusTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
11.07.2004 KK competitionKaidi JuurikTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
13.07.2004 IPO trialLinda KäärEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
17.07.2004 SK competitionVeera BraginaNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Results
17.07.2004 KK trialRiho SigusHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Results
18.07.2004 SK competitionAnu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results
22.07.2004 IPO trialVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
22.07.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
26.07.2004 KK trialKaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
27.07.2004 KK trialKirina KiviKoerteklubi "Tartu Bokser" (TARTUBOX)Results
28.07.2004 KK trialElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
01.08.2004 KK competitionKirina KiviKoerteklubi "Tartu Bokser" (TARTUBOX)Results
01.08.2004 SK competitionKirina KiviKoerteklubi "Tartu Bokser" (TARTUBOX)Results
07.08.2004 KK competitionTatjana TšernjakovaTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
08.08.2004 KK competitionKaidi JuurikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
08.08.2004 SK competitionKaidi JuurikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
13.08.2004 KK trialVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
15.08.2004 KK trialIngrid HeinTeenistuskoerte Klubi "Domino Center" (DOMINO)Results
18.08.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
19.08.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
20.08.2004 SK competitionKaidi JuurikTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results
26.08.2004 KK trialUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
27.08.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
28.08.2004 KK competitionVilve RoosioksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
29.08.2004 SK competitionKaidi JuurikEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Results
05.09.2004 KK competitionKirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
05.09.2004 SK competitionKirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
05.09.2004 AG competitionPeteris AkimovsTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results: 1 2
11.09.2004 SK competitionAnu OksTeenistuskoerte Klubi "Domino Center" (DOMINO)Results
12.09.2004 KK competition (EST CH)Vilve RoosioksEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Results
13.09.2004 KK trialLinda JürgensPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
17.09.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
18.09.2004 KK competitionMarika MikkEesti Dobermanniühing (EDÜ)Results
18.09.2004 SK competitionJevgeni BraginNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Results
18.09.2004 KK competitionAnu OksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
19.09.2004 IPO competitionTatjana TšernjakovaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Results
19.09.2004 PJK competitionTatjana TšernjakovaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Results
19.09.2004 SK competitionKaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results
25.09.2004 PJK competitionVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
25.09.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
25.09.2004 KK trialEster AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
25.09.2004 SK trialEster AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Results
26.09.2004 KK competitionMarika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
26.09.2004 KK trialKaidi JuurikTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results
29.09.2004 KK trialMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
02.10.2004 PJK competitionVilve RoosioksPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
03.10.2004 KK competitionKaja KoorPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Results
09.10.2004 IPO competitionVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
09.10.2004 AG competitionRitva HerralaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Results: 1
10.10.2004 KK competitionTaimi LeibKoerteklubi "Tartu Bokser" (TARTUBOX)Results
10.10.2004 SK competitionTaimi LeibKoerteklubi "Tartu Bokser" (TARTUBOX)Results
16.10.2004 PJK competitionVilve RoosioksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
17.10.2004 KK trialIngrid HeinTeenistuskoerte Klubi "Domino Center" (DOMINO)Results
23.10.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
27.10.2004 KK trialElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
31.10.2004 KK trialVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
31.10.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
31.10.2004 PJK trialVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
07.11.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
19.11.2004 BH trialPentti RapilaEesti Koeraspordiliit (EKSL)Results
24.11.2004 KK trialMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Results
18.12.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
19.12.2004 KK trialIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Results
© 2010-2019 Mari Oblikas