ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Unique Alfa Fortuna BCInga Liis260
2Tending Zahira BCAnne Tammiksalu177
3Tending Bonfire BCAnne Tammiksalu174
4Fair Helloiz Dolly BCViivi Sepp157
5Follow The Leader Mogwai Messi BCPolina Morozova143
6Icepeak Love For Spices BCJanne Koots120
7My Trusted Friend Be Luna BCViktoria Lumbe110
8Rodion BCNaima Margus105
9Piggyland's Black Swan BCEge Taliaru100
10Follow The Leader Queen Of Hearts BCNatalja Garastsenko97
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Mustkoer Dolce Vita SLKKristi Murel69
Estrellest Xentra SLKUrve Lageda25
Born To Win Warrior Geronimo VLKTairi Kollo25
Polarfact Valter HOVMerle Sillavee25
Sterne Grinsen Intriga SSNGalina Majorskih20
Randerbirke Francesca Agatha SLKKarin Kalev20
Estrellest Black Byron SLKKadri Grišakov18
Unerschrocken Geko SLKAstrid Maldre15
Unerschrocken Carlo SLKToomas Kriisa12
Kategooria RK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Victoria LABMerrit Angerjärv224
2Happy Alfa Fortuna BCAet Leemet211
3Follow The Leader Thunderbolt BCElena Kravchenko188
4Icepeak Love For Games BCVivian Ainsalu172
5Night Jackpot Alfa Fortuna BCSvetlana Kulda116
6My Trusted Friend Be Luna BCViktoria Lumbe105
7Välek JRTVivian Ainsalu102
8Nahemira Amonra GRMona Vahtra95
9Woollycoat Fergus Ferrari CPKAnnika Parv83
10Liivapõhja Xena BCKristi Murel82
Kategooria IGP: (10 paremat)   kõik tulemused >>
Kategooria IFH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
Kategooria PJK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
Kategooria Pääste: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Jepax Nora HLKMargot Luukas360
2Margman Luminosa SLKMonika Rusing320
3Redwhitesilk Irish Treasure IVSAngela Tiivel300
4Margman Leona SLKMarelle Kurvits280
5Margman Acapella SLKPiret Koor260
6Margman Avatar SLKPiret Koor240
Margman Qupido SLKHelen Kommussar140
Xoxo Latmon SLKMarelle Kurvits130
Kategooria Veepääste: (10 paremat)   kõik tulemused >>
Kategooria Agility vmini: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Volfrad Capable Ginger VBGDarja Gerasimovitš133
2Fire Rock Jax PAPRiina Hanson39
3Lexberry's Snow Star Love JRTLiidia Ilves30
4Rigair Gabriella JRTReet Veski28
5Lexberry's Winter Remix Grace JRTKristi Vaidla27
6Red Soil's Cardamom MPKülli Praakli26
7Hunter Buffalo Bill From Valhalos Sargas WCPKülli Siimon19
Lexberry's Winter Romance Isadora JRTMartin Kärner13
Bolboreta Hanka Of Funtik PAPTiina Ruus-Ruusa11
Kategooria Agility mini: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Berkelia An Fire Rock Vom Elbrubin PAPMariann Rebane38
2Zicere Agile Adamin SHETaavi Vaino37
3Meiri’s Hot Summer Love SHEMeiri Soon34
4Elbar's Golden Whiskey SHEGerda Gužvina31
5Flyland Wildly Vital SHEKeida Raamat26
6Sinikoera Shining Armor JRTSigne Kukin26
7Millgret Reya KPTriine Piirsalu24
8Virginia Woolf Iz Zamka Priora KPNatalja Šois24
9Elbar's Blue Versailles SHEKadri Rohtmets24
10Oldywell Speedtail Tami PRTNatali Happonen19
Kategooria Agility midi: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Jiang Bai Metis BCNatalia Garastsenko112
2Wandapesa Coconut Zehra Zareen SHEKaisa Tsäro104
3Irhaberki Ronja MUDElen Kivi-Paju79
4Lizzira's Athletic Zafirah SHEKaisa Tsäro78
5Vanille de La Vallee Du Mouton PÜRPiret Kannike66
6Party Nonstop Estelle PRTNatali Happonen61
7Dalylove Spicy Shakira MATEgle Pesti42
8Elbar's Black Joconde SHEKaisa Tsäro30
9Flyland Instant Smile SHESvetlana Rosenkron25
10Jasmin Suerte Delarittos SBTJanek Porroson10
Kategooria Agility vmaksi: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Enzo Hendl BCNatalja Garastsenko140
2Breuddwyd Firesoul Princess WSSKati Elvelt102
3Bimbik's Unica ISSTerje Sepp98
4World Of Britley's Tarm HORInge Ringmets53
5Catori Gamora Dark Side Legion KELBirgit Piho32
6Peak River So Lovely Minni ALKAnar Park21
7Follow The Leader Charming Empress BCJelena Marzaljuk19
8Toberoi Birch BCStefi Praakli17
9Follow The Leader Light Giving Fire BCKristi Vaidla15
10Wildgoldenaryat Cant Beat Me WSSHelena Randoja11
Kategooria Agility maksi: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Proforza Magnificent BCMarge Mitt90
2Follow The Leader Queen Of Hearts BCNatalja Garastsenko78
3Fire Rock Inspire BCTriin Jaaniste61
4Born To Win Warrior Danger VLKMari Mangusson43
5Shadow Of Aire Yoko BCAlar Kivilo34
6Wandapesa Rhosyn's Prime BCKeida Raamat27
7Gamma Ray Rebell Represent KELIngrid Sats15
8Kaily Van Valesca's Home MALLiina Vaher13
9Fire Rock Incredible BCJaana Järsk13
10Midnight Breeze Ausyte ALKIris Paarop12
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2024 Mari Oblikas