ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1My Trusted Friend Brona BCViktoria Lumbe330
2Bersifjor Vicenza SILRegina Suup290
3Piggyland's Up To Speed Dollie BCEge Taliaru279
4Tending Bonfire BCAnne Tammiksalu240
5Unique Alfa Fortuna BCInga Liis190
6Rodion BCNaima Margus159
7Follow The Leader Queen Of Hearts BCNatalja Garastsenko145
8Hip-Hop Alfa Fortuna BCSvetlana Zolotnikova94
9Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu90
10Icepeak Ray's Fellow Dreamer BCJanne Koots85
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Arabic Z Pekla MALIngrid-Olga Verliin100
2Custos Liminis Aragon HOVMadi Nõmm83
3Estrellest Larko Varg SLKTõnu Armulik76
4Flutwelle Alchera SLKEne Vöörmann74
5La Roche von Elberfeld SSNAndrei Hramtsov68
6Real Diamond Rottwelite One ROTEston Karnaskind46
7Blackest Nefertiti SLKGea Eljaste30
8Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor EKKHedi Peterson24
Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu25
Unerschrocken Aik SLKTatjana Tšernjakova23
Kategooria IGP: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Daneskjold Hawk MALAivo Oblikas640
2Harmaahurstin Keijokoo MALErika Piirsalu400
3Luna Tale Link BCGlenn De Bie300
4Estrellest Upsider SLKKatrin Mänd280
5Estrellest Ultimate Jäqsy SLKKatrin Mänd270
6Jimmy Jones Goldest Danubius SSNTiina Madisson260
Happy Hooligan Amy SSNReelika Reilson275
Kategooria IFH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
Tulikuuma Sähkövirta MALAarne Väli275
Kategooria Pääste: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Margman Luminosa SLKMonika Rusing520
2Margman Acapella SLKPiret Koor500
3Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern HLKMargot Luukas360
4Margman Leona SLKMarelle Linde300
5Coccinella Cane D'oro Italiano CCLivia Kask280
6Norbon Hill Bell Olive Nuare LABAili Kivinurm270
Margman Lumiere SLKMarelle Muru140
Icepeak Prider's Ranger BCMari Tobias70
Kategooria Agility mini: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Flyland Wildly Vital SHEKeida Raamat241
2Sweet Cake From Sielos Draugas SHEMarta Miil241
3Flyland Swift Thumbelina SHEEde Brand185
4Millgret Reya KPTriine Piirsalu141
5Hermes Juros Šypsenele KPGenno Aug115
6Follow The Leader Frisky Blizzard PRTJelena Marzaljuk61
7Scandyline Ocean Of Love SHEDmitri Kargin52
8Berkelia An Fire Rock Vom Elbrubin PAPKaisa Tamm52
9Party Nonstop Desire PRTJuri Lunjov46
10Fire Rock Dandelion MPLiivika Pärg46
Kategooria Agility midi: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Elbar's Black Joconde SHEKaisa Tsäro224
2Wandapesa Coconut Zehra Zareen SHEKaisa Tsäro219
3Excellent Choice The Power Of Three SHEKristina Lukašejeva129
4Frida JRTCathy Laiva96
5Party Nonstop Estelle PRTNatali Happonen84
6La Brise Echo PÜRPiret Kannike84
7Scandyline Elegant Gentleman SHEJelena Virro79
8Wandapesa Pina Colada Zinnia Zelda SHETuuli Vaino66
9Puszta's Legacy Altariel MUDKülliki Vain53
10Scandyline Queen In Blue Dress SHEKaren Dunaway45
Kategooria Agility maksi: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Nordsand's Quick MALMarje Piiroja321
2Proforza Magnificent BCMarge Mitt296
3Frosty Forest Zeta Prime MALMarje Piiroja256
4Daydream MALReet Volt246
5Fire Rock Edha BCSaara Vällik192
6Enzo Hendl BCNatalja Garastsenko187
7Follow The Leader Queen Of Hearts BCNatalja Garastsenko140
8Rhosyn von Grünen Kuckuck BCKeida Raamat122
9Fire Rock Eternity BCStefi Praakli110
10Fire Rock Erk BCMarko Visse108
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas