EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.

**************************************************************************************************************************************************
Seoses 12. märtsil Eestis kehtestatud eriolukorraga jäävad ära kõik EKL kalenderplaanis olevad koerte koolitusalade eksamid ja võistlused ajavahemikus 13. märts kuni 1. mai 2020!
Korraldajatel on võimalik taotleda ära jäänud võistluste korraldamiseks uut aega või taotleda uusi eksameid, seega tasub jälgida EKL eksamite ja võistluste kalenderplaani!
Olukorra või asjaolude muutumisel teavitab EKL-KKK täiendavalt!

**************************************************************************************************************************************************
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
11.01.2020 KK võistlusMonika RusingKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
11.01.2020 SK võistlus Vladislava AkimovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
18-19.01.2020 AG võistlusRene BlankAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
08-09.02.2020 AG eksamStefi Praakli, Anne TammiksaluAgility Pluss (AGPLUSS)
15.02.2020 KK võistlusMargot LuukasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
22-23.02.2020 AG võistlus Lidia BelyaevaAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
29.02-01.03.2020 AG võistlusJan Egil EideKoerteklubi Säde (SÄDE)
07.03.2020 SK võistlus Vladislava AkimovaKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)
14.03.2020 BH eksamUrve LagedaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
21-22.03.2020 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgility Arenguselts (AGARENG)võistlus jäi ära
21.03.2020 SK võistlus Karin LassmannTarkade Koerte Klubi (TAKO)võistlus jäi ära
21.03.2020 BH eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)eksam jäi ära
21.03.2020 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)eksam jäi ära
28-29.03.2020 AG võistlusPetr DostalTarkade Koerte Klubi (TAKO)võistlus muutmisel
29.03.2020 KK eksamAnu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)eksam jäi ära
05.04.2020 BH eksamMari OblikasKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)eksam jääb ära
05.04.2020 KK eksamHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)eksam jääb ära
10-12.04.2020 AG võistlus Stefi Praakli, Sandra DeiddaTarkade Koerte Klubi (TAKO)võistlus jääb ära
18-19.04.2020 IPO-R võistlus (EMV)Daniela ErasmusEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)võistlus jääb ära
18-19.04.2020 IPO-R võistlus (RV)Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)võistlus jääb ära
18-19.04.2020 AG võistlusAttila VargaKoerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
18.04.2020 IBGH eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jääb ära
18.04.2020 IGP eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jääb ära
18.04.2020 PJK eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jääb ära
19.04.2020 BH eksamSeppo HurstiEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jääb ära
19.04.2020 IGP eksamSeppo HurstiEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jääb ära
25.04.2020 KK võistlus Esta RatnikEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)võistlus muutmisel
25-26.04.2020 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)võistlus muutmisel
01-02.05.2020 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Katse info
01.05.2020 KK võistlus Aljo PärnKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Katse info
09.05.2020 KK võistlusEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
09-10.05.2020 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
16-17.05.2020 A-katse võistlusPierre KembelEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
16-17.05.2020 IGP võistlus Pierre KembelEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
16-17.05.2020 PJK võistlusEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
23.05.2020 SK võistlus Heli KelhäläKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Katse info
23.05.2020 KK võistlusValga Koerteklubi (VALGA)Katse info
30.05.2020 KK võistlus Eesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
06.06.2020 KK võistlusKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
06-07.06.2020 AG võistlusPärnu Agility (PÄRNUAG)Katse info
13-14.06.2020 AG võistlusPeter HolmbergAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
13.06.2020 KK võistlus Eesti Dobermanniühing (EDÜ)Katse info
13.06.2020 AG võistlus (EMV)Peter HolmbergEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
13.06.2020 KK eksamAliftina PetrovaKlubi Kuldkoer (KULDKOER)Katse info
20-21.06.2020 AG võistlusAlexander BeitlKoerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
27.06.2020 SK võistlus Anne TammiksaluKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Katse info
27.06.2020 KK võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
04.07.2020 SK võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
04.07.2020 SK võistlus Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
11-12.07.2020 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
18-19.07.2020 AG võistlus Koerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Katse info
18.07.2020 VP võistlus Digna SchoonenboomKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
18-19.07.2020 IFH võistlus Eesti Dobermanniühing (EDÜ)Katse info
18-19.07.2020 IPO-R võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
19.07.2020 VP võistlus Digna SchoonenboomKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
25-26.07.2020 IGP võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
25-26.07.2020 AG võistlusDirk RichartzTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
01-02.08.2020 AG võistlus Anne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Katse info
01.08.2020 KK võistlus Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
08-09.08.2020 AG võistlusPärnu Agility (PÄRNUAG)Katse info
08.08.2020 KK võistlusRakvere Koeraspordi Klubi (RKK)Katse info
08.08.2020 SK võistlus Uve WehnerTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
09.08.2020 RK eksamIrina PopjonokaEesti Austraalia Lambakoerte tõuühing (EALT)Katse info
15-16.08.2020 IGP võistlusEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
22-23.08.2020 AG võistlus (RV)Svetlana Zolotnikova, Jose Luis Garcia AlvarezTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
28-30.08.2020 IPO-R võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
28-30.08.2020 IPO-R võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
29-30.08.2020 IGP võistlus Eesti Dobermanniühing (EDÜ)Katse info
29-30.08.2020 PJK võistlusEesti Dobermanniühing (EDÜ)Katse info
05.09.2020 KK võistlusEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
05.09.2020 KK võistlusValga Koerteklubi (VALGA)Katse info
05-06.09.2020 AG võistlus (RV)Koerteklubi Vile (VILE)Katse info
19-20.09.2020 AG võistlusJiřina MáčkováAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
19-20.09.2020 IFH võistlusEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
19.09.2020 KK võistlus Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
25.09.2020 AG võistlusStefanie SemkatEesti Jack Russelli Terjerite Tõuühing (EJRTÜ)Katse info
26.09.2020 KK võistlusEesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
26-27.09.2020 AG võistlusStefanie SemkatTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
03.10.2020 KK võistlus Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
10-11.10.2020 AG võistlusPetteri KerminenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
17-18.10.2020 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
17-18.10.2020 IGP-FH võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
17.10.2020 SK võistlus Anne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
24-25.10.2020 IPO-R võistlus Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
24-25.10.2020 AG võistlusVendula HausnerovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
07-08.11.2020 AG võistlusIndrek TirmasteAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
14.11.2020 KK võistlusKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
14-15.11.2020 AG võistlusRolli SchiltzTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
21-22.11.2020 AG võistlusAnita SzilágyiKoerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
28.11.2020 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
05-06.12.2020 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
19-20.12.2020 AG võistlusSari MikkiläAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
© 2010-2020 Mari Oblikas