EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
06.01.2023 RK eksamKarin LassmannEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused: 1 2
15.01.2023 SK eksamIrina PopjonokaKoertekool Tubli (TUBLI)Tulemused
21-22.01.2023 AG võistlus Sari MikkiläAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
28.01.2023 SK võistlus Ralf BjörklundTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
05.02.2023 RK eksamAnu OksTartu Trennid (TTRENNID)Tulemused: 1 2
11-12.02.2023 AG võistlus Michael SchillingKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
18-19.02.2023 AG võistlusMika KangasKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
24.02.2023 RK eksamKarin LassmannEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused: 1 2
25-26.02.2023 AG võistlus (Q)Rene BlankAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
26.02.2023 RK võistlus Karin LassmannDogVActive Koertekool (DOGVACT)Tulemused: 1 2
04.03.2023 SK võistlus Pirkko BellaouiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
11.03.2023 RK võistlusAnu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused: 1 2
11.03.2023 AG eksamInga JärvKoeraspordiklubi Koerus (KOERUS)Tulemused: 1 2 3
18-19.03.2023 AG võistlus Zsofi BiroTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
19.03.2023 SK eksamIrina PopjonokaKoertekool Tubli (TUBLI)Tulemused
25-26.03.2023 AG võistlus Stefi PraakliAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
26.03.2023 RK võistlus Zaiga ZvirbuleDogVActive Koertekool (DOGVACT)Tulemused: 1 2
01-02.04.2023 AG võistlusMirja LapanjaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
01.04.2023 RK võistlusPeteris AkimovsTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
08-09.04.2023 AG võistlus (Q)Petra VyplelovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
15.04.2023 SK võistlus Karin LassmannTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
22.04.2023 KK võistlus Monika RusingEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22.04.2023 RK võistlusKarin LassmannRally-O Koeraspordiklubi (RALLY-O)Tulemused: 1 2
22-23.04.2023 AG võistlus Inga JärvTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
23.04.2023 KK eksamKaidi JuurikMTÜ Kurimuri (KURIMURI)eksam jäi ära
29-30.04.2023 IPO-R võistlus (EMV)Petra CovicEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
29-30.04.2023 IPO-R võistlus Petra CovicEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
29.04.2023 KK võistlusKatrin MändKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
30.04.2023 KK võistlus Katrin MändKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
06.05.2023 KK võistlus Marika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
06.05.2023 RK võistlus Karin LassmannPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2
07.05.2023 SK võistlus Karin LassmannKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
07.05.2023 IGP eksamTatjana TšernjakovaEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
07.05.2023 BH eksamVilve RoosioksRakvere Koeraspordi Klubi (RKK)Tulemused
13-14.05.2023 PJK võistlus Margot LuukasEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
13.05.2023 RK võistlus Tytti LintenhoferKoeraspordiklubi Topdog (TOPDOG)Tulemused: 1
13-14.05.2023 AG võistlus Marleen HaeneefstingelsKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
16.05.2023 KK eksamMonika RusingTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
20.05.2023 KK võistlusMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
20-21.05.2023 AG võistlusNeil EllisTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
20.05.2023 RK võistlusAnu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1
21.05.2023 KK võistlus Monika RusingDogVActive Koertekool (DOGVACT)Tulemused
23.05.2023 VP eksamMonika RusingKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
27.05.2023 A-katse võistlusToni PopperEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27-28.05.2023 IGP võistlusToni PopperEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27-28.05.2023 AG võistlus (Q)Arto LaitinenMTÜ Vauh (VAUH)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
28.05.2023 IBGH võistlusTatiana PravdaDogVActive Koertekool (DOGVACT)võistlus jäi ära
28.05.2023 RK võistlusIrina PopjonokaRaplamaa Koerteklubi (RAPLAKK)Tulemused: 1 2
03.06.2023 SK võistlus Anne TammiksaluKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
03-04.06.2023 AG võistlus (Q)Inga Järv, Vendula HausnerovaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
03.06.2023 RK võistlusIrina PopjonokaRakvere Koeraspordi Klubi (RKK)Tulemused: 1 2
03.06.2023 KK eksamKatrin MändTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
04.06.2023 BH eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
04.06.2023 KK eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
08.06.2023 VP eksamInguna TihomirovaKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
10-11.06.2023 AG võistlus Petr PupikKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4
10.06.2023 IBGH eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
10.06.2023 KK eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
10.06.2023 RK eksamKarin LassmannTartu Trennid (TTRENNID)Tulemused: 1 2
11.06.2023 BH eksamUrve LagedaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
17-18.06.2023 AG võistlus (EMV)Sergio Sousa, Andres VirtanenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2
koond (EMV)
17.06.2023 KK võistlus (EMV)Monika RusingEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
17.06.2023 A-katse võistlusEesti Koeraspordiliit (EKSL)võistlus jäi ära
18.06.2023 RK võistlus Lauma ZutereDogVActive Koertekool (DOGVACT)Tulemused: 1 2
18.06.2023 BH eksamMarika MikkKlubi Kuldkoer (KULDKOER)Tulemused
24-25.06.2023 AG võistlus (Q)Inga JärvKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
01.07.2023 SK eksamPernilla TallbergKoertekool Tubli (TUBLI)Tulemused
02.07.2023 KK võistlus Mari OblikasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
02.07.2023 AG eksamStefi PraakliAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
09.07.2023 SK võistlusKarin LassmannDogVActive Koertekool (DOGVACT)võistlus jäi ära
09.07.2023 SK võistlusAnne TammiksaluDogVActive Koertekool (DOGVACT)võistlus jäi ära
11.07.2023 AG eksamInga JärvTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
15-16.07.2023 IGP võistlus (EMV)Igor LengvarskyEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
15.07.2023 VP võistlus Kristine ZakeEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
15-16.07.2023 AG võistlus Hilpi Yli-JaskariMTÜ Vauh (VAUH)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
23.07.2023 RK võistlus Karin LassmannDogVActive Koertekool (DOGVACT)võistlus jäi ära
28-30.07.2023 IAD eksamAndreas HeßKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
28-30.07.2023 BH eksamAndreas HeßKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
28-29.07.2023 IGP eksamAndreas HeßKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
28.07.2023 KK eksamMargot LuukasKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
29-30.07.2023 IGP eksamAndreas HeßKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
29.07.2023 IGP eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
30.07.2023 BH eksamMarika MikkTartu Koerte Klubi AMUR (AMUR)Tulemused
30.07.2023 KK eksamMarika MikkTartu Koerte Klubi AMUR (AMUR)Tulemused
31.07-01.08.2023 IPO-R eksamMonika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
03.08.2023 VP eksamAili KivinurmKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
05.08.2023 KK võistlusMarika MikkKlubi Kuldkoer (KULDKOER)Tulemused
05.08.2023 AG eksamLidia BelyaevaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4
06.08.2023 BH eksamMarika MikkKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12.08.2023 VP võistlus (EMV)Pavel Sabacky Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
12.08.2023 VP võistlus Pavel SabackyEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
12.08.2023 KK võistlusMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
12-13.08.2023 AG võistlus Petr PupikKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
12.08.2023 BH eksamMari OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
12.08.2023 KK eksamMari OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
13.08.2023 BH eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
13.08.2023 KK eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
13.08.2023 IPO-R eksamPavel SabackyEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
19-20.08.2023 AG võistlus (RV)Inga JärvAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5
19.08.2023 RK võistlus Peteris AkimovsKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused: 1 2
19.08.2023 BH eksamMari OblikasEesti Dobermanniühing (EDÜ)eksam jäi ära
19.08.2023 IGP eksamMari OblikasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
26-27.08.2023 SK võistlus (EMV)Uwe WehnerEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
26-27.08.2023 IGP võistlusVivi GilsagerEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
29.08.2023 KK eksamAliftina PetrovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
02.09.2023 KK võistlus Marika MikkKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
02.09.2023 IFH eksamVilve RoosioksEesti Šnautserite Klubi (ESHK)Tulemused
02.09.2023 KK eksamMari OblikasKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
02.09.2023 PJK eksamMari OblikasKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
03.09.2023 RK võistlus (EMV)Karin Lassmann, Peteris AkimovsEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2
03.09.2023 KK eksamLea MengelEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
04.09.2023 VP eksamMonika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
08-09.09.2023 IPO-R eksamMargot LuukasEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
09-10.09.2023 A-katse võistlusMika Laaksonen, Mari OblikasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
09-10.09.2023 IGP võistlus Mika LaaksonenEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
09-10.09.2023 AG võistlus Stefanie Semkat, Seppo SavikkoTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
10.09.2023 RK võistlusKarin LassmannRakvere Koeraspordi Klubi (RKK)Tulemused: 1 2
16-17.09.2023 AG võistlus Lidia BelajevaAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
16-17.09.2023 IFH võistlusSašo CvekEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.09.2023 IBGH eksamMari OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
17.09.2023 IBGH võistlusDogVActive Koertekool (DOGVACT)võistlus jäi ära
22.09.2023 AG võistlusElika SiimEesti Jack Russelli Terjerite Tõuühing (EJRTÜ)Tulemused: 1 2
koond
23.09.2023 KK võistlus Marika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
23-24.09.2023 AG võistlusHugo SantosTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
23.09.2023 RK võistlus Hannele PirttimaaKoeraspordiklubi Topdog (TOPDOG)Tulemused: 1
24.09.2023 A-katse võistlusMarika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
30.09.2023 PJK võistlus (EMV)Aivo OblikasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
30.09.2023 SK võistlus Maarit HellmannTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
01.10.2023 BH eksamInguna TihomirovaIda-Virumaa Koerasõprade Klubi Lucky (LUCKY)Tulemused
07-08.10.2023 IPO-R võistlus Pavel Sabacky, Jaroslav SedlakEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
07-08.10.2023 IPO-R võistlus Pavel Sabacky, Jaroslav SedlakEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
07.10.2023 KK võistlusKaidi JuurikEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
08.10.2023 BH eksamTatjana TšernjakovaMTÜ Kurimuri (KURIMURI)Tulemused
08.10.2023 IGP eksamTatjana TšernjakovaMTÜ Kurimuri (KURIMURI)Tulemused
14.10.2023 KK eksamAliftina PetrovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
14.10.2023 AG eksamStefi PraakliKoeraspordiklubi Koerus (KOERUS)Tulemused: 1 2 3 4
15.10.2023 RK võistlus Anna KlingenbergDogVActive Koertekool (DOGVACT)Tulemused: 1 2
15.10.2023 KK eksamMonika RusingHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
21-22.10.2023 AG võistlusJari SuomalainenAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
21-22.10.2023 IGP-FH võistlus (EMV)Aivo OblikasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
21.10.2023 IGP eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
21.10.2023 BH eksamUrve LagedaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
22.10.2023 IGP eksamTatjana TšernjakovaEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
28.10.2023 RK võistlusKarin LassmannRally-O Koeraspordiklubi (RALLY-O)Tulemused: 1 2
28-29.10.2023 AG võistlus Jouni KauttoTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
28.10.2023 BH eksamUrve LagedaMTÜ Kurimuri (KURIMURI)Tulemused
28.10.2023 KK eksamUrve LagedaMTÜ Kurimuri (KURIMURI)eksam jäi ära
29.10.2023 KK eksamEesti Koeraspordiliit (EKSL)eksam jäi ära
04-05.11.2023 IPO-R võistlus Danielle RichardEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
04.11.2023 BH eksamMari OblikasTartu Koerte Klubi AMUR (AMUR)Tulemused
04.11.2023 IGP eksamMari OblikasTartu Koerte Klubi AMUR (AMUR)Tulemused
04.11.2023 BH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
04.11.2023 IGP eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
05.11.2023 RK eksamIrina PopjonokaTartu Trennid (TTRENNID)Tulemused: 1 2
11-12.11.2023 AG võistlus (Q)Aneta ObrusnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
18.11.2023 SK võistlus (RV)Uwe WehnerTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
18.11.2023 KK eksamKatrin MändRakvere Koeraspordi Klubi (RKK)Tulemused
19.11.2023 RK võistlus Irina PopjonokaDogVActive Koertekool (DOGVACT)Tulemused: 1 2
25-26.11.2023 AG võistlus Jurate MiliunaiteAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
02-03.12.2023 AG võistlusSynnøve MatreKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
08.12.2023 BH eksamDennis Grosse-WietfeldKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)eksam jäi ära
09.12.2023 RK võistlusAnu OksPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2
09.12.2023 IGP eksamDennis Grosse-WietfeldKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)eksam jäi ära
10.12.2023 BH eksamDennis Grosse-WietfeldKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
16-17.12.2023 AG võistlus (Q)Esa MuotkaAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
17.12.2023 RK võistlusIrina PopjonokaTartu Trennid (TTRENNID)Tulemused: 1 2
© 2010-2024 Mari Oblikas