ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tending Eagle-Eyed BCAnne Tammiksalu180
2Alfa Sagittarius Arej BENatalja Garastsenko135
3Mango Rico Roar Aron Lexus CDBAljo Pärn93
4Folt-Point-Pollach Bako VIZHelena Trus63
5Soulstone Rembrandt KULAino Kitsik55
6Asko HOVGreta Rüütel48
7White Coastal Little Bluestone SHEKatrin Riska48
Classic Dream's Tic Tac Toe WLKKillu Ahi20
White Coastal Little Kenneth SHEKristina Lukašejeva20
Estrellest Lisette VLKAnu Oks20
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Heleros Lucky SLKTarvo Alev136
2Mango Rico Roar Aron Lexus CDBAljo Pärn107
3Melin Lee Dinryan Merell TERMarilin Janson98
4Onaoma De-Light DOBAivo Oblikas66
5Irria del Mediano DOBEneken Orav51
6Heleros Cindy SLKAarne Altmets48
7Grozny Alaska SLKKristi Pai46
8Asko HOVGreta Rüütel40
9Golttvizen Hof Bodo SLKKaidi Kask36
10Estrellest Armani SLKDaisy Tammoja35
Kategooria IPO: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Quay van de Moezenbulte SLKTatjana Tšernjakova800
2Apollon vom Team Endrefalva SLKKairi Viherpuu720
3Onaoma De-Light DOBAivo Oblikas560
4Ratsumestarin Drago SLKUrve Lageda380
5Estrellest Lexer SLKIlvi Rimm365
6Haus Riback Adele DOBMari Oblikas320
7Phoenix Emperor Bewitch Bodyposture SSNTiina Madisson310
Piirikoer Basko SLKTõnis Vanaveski180
Estrellest Tõru SLKMerlin Kanter180
Estrellest Õnnex SLKEve Pungas170
Kategooria PJK/FH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Five Fate Lord Of The Rings SSNLjubov Smirnova335
2Aussenhaus Isabel SLKAarne Väli285
3Estrellest Fleur Noblesse SLKHelve Käro210
4Margman Brigitta Brighty SLKMonika Rusing205
5Unerschrocken Wimba SLKIgor Suhhalet200
6Apollon vom Team Endrefalva SLKKairi Viherpuu160
7Grozny Afra SLKIngrid Mahoni160
8Margman Diffany SLKMaire Õunmaa150
Irria del Mediano DOBEneken Orav80
Heleros Miko SLKÜlle Üksik80
Kategooria Agility: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Woksebs Queen WLKKalle Kaljus90
2Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo VPLiivika Pärg84
3Tsarodej Herlexi JRTKristi Vaidla63
4Catella Noel VPEva-Liis Loogväli62
5Brenoli Snap Shekatti KPEde Brand61
6Karanest First Try Valve JRTStefi Praakli55
7Volfrad Mari'Ana Sophie IKSInga Järv52
8Helandros It's Magic CKSElika Lass49
9Mersu Joy Jewel BTKatrina Rappu43
10Aschfahl Golby Game Girl WLKKalle Kaljus39
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas