ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tending Bonfire BCAnne Tammiksalu174
2My Trusted Friend Brona BCViktoria Lumbe152
3Piggyland's Up To Speed Dollie BCEge Taliaru144
4Tending Eagle-Eyed BCAnne Tammiksalu116
5Amazing Grace of Shamrock Field BCHelena Trus76
Born To Win From Amber Lat BCSvetlana Zolotnikova30
Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko25
Timoniere Giorgina CCRegina Tomson25
Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu23
Estrellest Hurmuri Hundiin SLKAnu Oks23
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu96
2Unerschrocken Zento SLKÜlari Rooni73
3Estrellest Dragon Darka SLKEne Vöörmann71
4Unerschrocken Prada SLKNelli Sõptšenko69
5Estrellest Vapper Viola SLKGalina Murel63
6Estrellest Jägermeister SLKKarin Lageda61
7Real Diamond Rottwelite One ROTEston Karnaskind50
8Capricole Crazy About You ALKTuuli Vaino49
9Estrellest Jaffa SLKSirli Kahar48
10Heleros Maximus SLKKairi Liiv40
Kategooria IPO: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Daneskjold Hawk MALAivo Oblikas530
2Ruutipussi Nuutti MALTaivo Maar505
3Adofau Wally MALErika Piirsalu400
4Adofau Warco MALKristi Nöps360
5Estrellest Jägermeister SLKKarin Lageda320
Cäsar vom Römerwall SSNAndrei Hramtsov180
Estrellest Kurimuri Kardinal SLKEve Pungas170
Jimmy Jones Goldest Danubius SSNTiina Madisson150
Kategooria PJK/FH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Nicky vom Hause Luka HOVGreta Rüütel320
2Tulikuuma Sähkövirta MALAarne Väli255
3Daneskjold Hawk MALAivo Oblikas200
4Estrellest Hurmuri Coca SLKMeeli Puusepp170
5Vyatkins' Vesper MALReelika Reilson160
6Estrellest Hurmuri Käbi SLKMerike Kungla150
7Born To Win White Target VLKKersti Pink135
Jabina Quick SLKMare Adermann80
Estrellest Dragon Darka SLKEne Vöörmann70
Estrellest Dragon Dark SLKLjubov Smirnova70
Kategooria IPO-R: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern HLKMargot Luukas500
2Perfect Diamond Shadow Dog IVSKris Heinsoo480
3Margman Niten SLKPiret Koor320
4Margman Wildfire Wanda SLKMonika Rusing290
5White Gold Dream Alfix VLKMargot Luukas280
Stark Fassen Viktorija SLKMerike Võsu145
Sacraal Hart Leska MALTeus Tijsseling140
Margman Hexe SLKIngrid Kõrgesaar-Lillmets140
Sophie For Dolbia Sykstus LABMarilis Saul130
Kategooria Agility: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Frosty Forest Zeta Prime MALMarje Piiroja206
2Flyland Swift Thumbelina SHEEde Brand175
3Nordsand's Quick MALMarje Piiroja167
4Elbar's Golden Dominik SHEDmitri Kargin166
5Sweet Cake From Sielos Draugas SHEMarta Miil145
6Flyland Wildly Vital SHEKeida Raamat144
7Elbar's Black Joconde SHEKaisa Tsäro130
8Fire Rock Dandelion MPLiivika Pärg126
9Fire Rock Eternity BCStefi Praakli119
10Excellent Choice The Real Deal SHEElika Lass114
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas