ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid24.04.11
IPSON
21.05.11
EDÜ
11.06.11
EMV
16.07.11
ESLÜ
21.08.11
AKTIIV
25.09.11
URAN
01.10.11
VALGA
22.10.11
EVLÜ
1Rem SLKAleksei Jankun12920p
KK-3 81p
3. koht
18p
KK-3 78p
4. koht
46p
KK-3 84p
2. koht
20p
KK-3 80p
3. koht
25p
KK-3 92p
1. koht
2Meiepere Creme Gracia KULPirgit Pai11425p
KK-3 83p
1. koht
20p
KK-3 79p
3. koht
20p
KK-3 80p
3. koht
23p
KK-3 84p
2. koht
23p
KK-3 86p
2. koht
23p
KK-3 91p
2. koht
3Golttvizen Hof Bodo SLKKaidi Kask11224p
KK-3 77p
6. koht
25p
KK-3 89p
1. koht
23p
KK-3 83p
2. koht
25p
KK-3 90p
1. koht
15p
KK-3 85p
5. koht
4Amely MALGalina Filina6818p
KK-3 79p
4. koht
50p
KK-3 85p
1. koht
5Rochesterriley DOBMaris Raik5025p
KK-3 81p
1. koht
25p
KK-3 90p
1. koht
6Wunderstern Team Las Vegas SLKVeiko Väljas4123p
KK-3 81p
2. koht
18p
KK-3 87p
4. koht
7Heleros Lucky SLKTarvo Alev4040p
KK-3 83p
3. koht
8Onaoma De-Light DOBAivo Oblikas3636p
KK-3 79p
4. koht
9Yacheero's Pando Pandero DOBKaidi Juurik3618p
KK-3 70p
4. koht
18p
KK-3 74p
4. koht
10Fageljägarens Carrion Crow ISSMaarja Laidla3515p
KK-3 74p
5. koht
20p
KK-3 90p
3. koht
11Flutwelle Ixoros SLKEne Vöörmann3515p
KK-3 71p
5. koht
20p
KK-3 75p
3. koht
12Asko HOVGreta Rüütel3030p
KK-3 78p
5. koht
Break vom Finsteren Waldeck SLKUrve Lageda2525p
KK-3 82p
1. koht
Estrellest Öömust Blacky SLKPriit Tammesoo2323p
KK-3 82p
2. koht
Yacheero's Princess Piandra DOBMare Meldre2323p
KK-3 80p
2. koht
Aussenhaus Kennedy SLKAime Tavel2020p
KK-3 77p
3. koht
Margman Quicken SLKPiret Koor1515p
KK-3 74p
5. koht
Unerschrocken Pink SLKLeie Pajula1515p
KK-3 70p
5. koht
Love Legacy Regnant Rival AMBKertu Koppel1212p
KK-3 78p
6. koht
Margman Diffany SLKMaire Õunmaa1212p
KK-3 70p
6. koht
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas