EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 420 tulemust (24 eksamit ja 24 võistlust, millel osales 313 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandWSS Netravati Friend Flint Sandra Poks70rahuldavKK-1
19.09.20 BH eksamIPSONMari OblikasVLK Leroy vom Durbuscher Forst Urve KallavussooritatudBH
12.10.19 KK-1 võistlusEVLÜMari OblikasVLK Estrellest Hell Hunt Monika Nigul80heaKK-17
12.10.19 KK-1 võistlusEVLÜMari OblikasVLK Born To Win Warrior Danger Mari Mangusson71rahuldavKK-110-11
08.09.18 KK-1 võistlusEVLÜMari OblikasVLK Estrellest Hell Hunt Monika Nigul86heaKK-11
08.09.18 KK-2 võistlusEVLÜMari OblikasVLK Born To Win White Zeus Liivi Ley54mitterahuldav
30.12.17 KK-2 eksamEOKKMari OblikasVLK Born To Win White Zeus Liivi Leydiskval.
08.10.16 A-1 eksamSPORTMari OblikasVLK Born To Win White Navigator Evelin Varba80heaA-1
14.11.15 KK-1 võistlusARTICUSMari OblikasVLK Estrellest Xanthe Martti Grüner78rahuldavKK-15
13.06.15 KK-1 võistlusIPSONMari OjarandVLK Created For You Arabesque Denis Nikitin86heaKK-11
31.05.15 KK-1 võistlusAKTIIVMari OjarandVLK Born To Win White Target Kersti Pink80heaKK-11
12.10.13 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandVLK Born To Win White Mayday Kai Saar72rahuldavKK-12
13.04.13 KK-1 võistlusIPSONMari OjarandVLK Estrellest Xarrety Erki Muru78rahuldavKK-12
15.09.12 KK-2 võistlusIPSONMari OjarandVLK Kauruna Eke-Eirenne Rainer Rohi55mitterahuldav
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandVLK Estrellest Xarrety Erki Muru64mitterahuldav
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandVLK Tagabo Prima Pajas Leili Kang79rahuldavKK-17
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandVLK Born To Win White Liberty Külvi Noor70rahuldavKK-18
22.10.11 KK-2 võistlusEVLÜMari OjarandVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas74rahuldavKK-23
17.04.11 KK-1 eksamAKTIIVMari OjarandVLK Kauruna Eke-Eirenne Rainer Rohi72rahuldavKK-1
08.11.20 KK-1 eksamHAAPSALUMari OblikasTLK Tomland Teckel Alonza Kätlyn Prank77rahuldavKK-1
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsov94väga heaKK-31
17.02.18 KK-1 võistlusARTICUSMari OblikasSSN Gammurabi Very Amikabl Viper Jelena Dolski64mitterahuldav
16.09.17 IPO-2 võistlusEDÜMari OblikasSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsov244heaIPO-21
10.06.17 KK-2 võistlusIPSONMari OblikasSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsov75rahuldavKK-22
08.10.16 IPO-1 eksamSPORTMari OblikasSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsovkatkestas
14.09.14 KK-1 võistlusVIKOMari OjarandSSN Angelstone Trendy Lady Lembit Kalter87heaKK-11
12.08.14 BH eksamVIKOMari OjarandSSN Angelstone Trendy Lady Lembit KaltersooritatudBH
22.05.21 KK-3 võistlusKAGUMari OblikasSLK Jäkälän Che Guevara Janica Sepp85heaKK-31
06.02.21 BH eksamAMURMari OblikasSLK Margman Amicus Katrin LampsooritatudBH
06.02.21 BH eksamAMURMari OblikasSLK Zhenevieva Katrin LampsooritatudBH
06.02.21 BH eksamAMURMari OblikasSLK Estrellest Top Torres Ljubov SmirnovasooritatudBH
08.11.20 IGP-1 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Aussenhaus Urax Eugen Põllumäe241heaIGP-1
08.11.20 IGP-1 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Aussenhaus Umira Kadi Ebraskatkestas
08.11.20 IGP-1 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Estrellest Fööniks Farah-Frist Merike Võsudiskval.
08.11.20 IGP-2 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Aussenhaus Tiana Veiko Väljasmitterahuldav
08.11.20 IGP-3 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Margman Halexy Kadri Sageus225rahuldavIGP-3
08.11.20 KK-1 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Wunderstern Supernova Anne Aasma-Erisalu86heaKK-1
08.11.20 KK-2 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Margman Endri Genadi Ivanovdiskval.
04.10.20 IGP-1 eksamEKSLMari OblikasSLK Maleficent Cool Man Angela Kotsmareva224rahuldavIGP-1
04.10.20 IGP-2 eksamEKSLMari OblikasSLK Xello Oger Schloss Jana Juhkammitterahuldav
19.09.20 BH eksamIPSONMari OblikasSLK Heleros Frensy Angelika SuistesooritatudBH
19.09.20 BH eksamIPSONMari OblikasSLK Imzedrift's Niomi Anu OkssooritatudBH
19.09.20 BH eksamIPSONMari OblikasSLK Margman Artist Erki MurusooritatudBH
19.09.20 BH eksamIPSONMari OblikasSLK Andora Kadri MeriojasooritatudBH
19.09.20 BH eksamIPSONMari OblikasSLK Margman Heston Harrington Marika ReinolsooritatudBH
13.09.20 IGP-1 eksamSPORTMari OblikasSLK Wunderstern Savage Martin Metsallik278väga heaIGP-1
13.09.20 IGP-1 eksamSPORTMari OblikasSLK Wunderstern Spicy Ülle Vahesaar263heaIGP-1
13.09.20 IGP-1 eksamSPORTMari OblikasSLK Vincos Harvoni Enely Öeren258heaIGP-1
15.08.20 BH eksamSPORTMari OblikasSLK Wunderstern Supernova Anne Aasma-ErisalusooritatudBH
15.08.20 BH eksamSPORTMari OblikasSLK Margman Zethro Maris AbelsooritatudBH
© 2010-2021 Mari Oblikas