EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 420 tulemust (24 eksamit ja 24 võistlust, millel osales 313 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.09.17 PJK-3 võistlusEDÜMari OblikasHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel182väga heaPJK-31
16.09.17 PJK-1 võistlusEDÜMari OblikasHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel177heaPJK-11
16.09.17 PJK-1 võistlusEDÜMari OblikasDOB Yacheero's Yewel Yodette Marliis Eeritsmitterahuldav
22.05.21 KK-3 võistlusKAGUMari OblikasSLK Jäkälän Che Guevara Janica Sepp85heaKK-31
12.10.19 KK-3 võistlusEVLÜMari OblikasSLK Heleros Viola Ahto Luidalepp63mitterahuldav
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin96võrratuKK-31
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind91väga heaKK-32
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm87heaKK-33
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann86heaKK-34-5
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik86heaKK-34-5
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson85heaKK-36
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasBKK Kleine Sonne Preston Irina Safjanov83heaKK-37
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova81heaKK-38
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Wunderstern Icco Erkki Alliksoo79rahuldavKK-39
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Cora Leie Pajula77rahuldavKK-310
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa74rahuldavKK-311
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Golttvizen Hof Orry Ingrid Mahoni71rahuldavKK-312
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Estrellest Hot Latte Sirli Kahar70rahuldavKK-313
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste67mitterahuldav
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasMT Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh Julia Knut54mitterahuldav
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Flutwelle Baya Marleen Seemanndiskval.
04.05.19 KK-3 võistlusKAGUMari OblikasEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson90väga heaKK-31
04.05.19 KK-3 võistlusKAGUMari OblikasMIX Steffi Sven Veelmann65mitterahuldav
27.04.19 KK-3 võistlusAKTIIVMari OblikasALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu88heaKK-31
27.04.19 KK-3 võistlusAKTIIVMari OblikasHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm83heaKK-32
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsov94väga heaKK-31
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova91väga heaKK-32
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik87heaKK-33
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Estrellest Von Virby Annika Veerpalu85heaKK-34
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann82heaKK-35
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste81heaKK-36
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Flutwelle Baya Marleen Seemann80heaKK-37
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasMIX Steffi Sven Veelmann78rahuldavKK-38
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasBKK Kleine Sonne Preston Irina Safjanov76rahuldavKK-39
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa74rahuldavKK-310
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Yuhanna Doppel Schlag Diana Kirs72rahuldavKK-311
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Estrellest Cris Nero Lea Meier71rahuldavKK-312
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Estrellest Jeti Julita Erik Mäesep67mitterahuldav
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Estrellest Hot Latte Sirli Kahar63mitterahuldav
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Estrellest Ulf Ülle Vunk61mitterahuldav
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Renegade Knights Beatitas Signe Tiitso85heaKK-31
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Hamanda Meisehof Maria Burmistrova78rahuldavKK-32
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasMT Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh Julia Knut77rahuldavKK-33
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Estrellest Vapper Viola Galina Murel67mitterahuldav
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasBC Follow The Leader Adrenaline Rush Natalja Garastsenko66mitterahuldav
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Heleros Viola Ahto Luidalepp43mitterahuldav
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Allsaare Elis Aljona Nestrik33mitterahuldav
26.08.17 KK-3 võistlusAKTIIVMari OblikasMAL Komentajan Aniline Birgit Piho91väga heaKK-31
26.08.17 KK-3 võistlusAKTIIVMari OblikasALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu89heaKK-32
10.06.17 KK-3 võistlusIPSONMari OblikasROT Cherny Ritsar Geniy Va'leson Merlin Kanter70rahuldavKK-31
© 2010-2021 Mari Oblikas