EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 420 tulemust (24 eksamit ja 24 võistlust, millel osales 313 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.09.17 IPO-1 võistlusEDÜMari OblikasMAL Komentajan Aniline Birgit Piho257heaIPO-11
16.09.17 IPO-2 võistlusEDÜMari OblikasSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsov244heaIPO-21
16.09.17 IPO-2 võistlusEDÜMari OblikasSLK Estrellest Jaffa Sirli Kaharmitterahuldav
16.09.17 IPO-2 võistlusEDÜMari OblikasSLK Unerschrocken Amur Esta Ratnikdiskval.
16.09.17 IPO-3 võistlusEDÜMari OblikasSLK Golttvizen Hof Orry Ingrid Mahoni248heaIPO-31
16.09.17 PJK-1 võistlusEDÜMari OblikasHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel177heaPJK-11
16.09.17 PJK-1 võistlusEDÜMari OblikasDOB Yacheero's Yewel Yodette Marliis Eeritsmitterahuldav
16.09.17 PJK-3 võistlusEDÜMari OblikasHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel182väga heaPJK-31
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin96võrratuKK-31
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind91väga heaKK-32
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm87heaKK-33
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann86heaKK-34-5
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik86heaKK-34-5
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson85heaKK-36
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasBKK Kleine Sonne Preston Irina Safjanov83heaKK-37
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova81heaKK-38
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Wunderstern Icco Erkki Alliksoo79rahuldavKK-39
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Cora Leie Pajula77rahuldavKK-310
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa74rahuldavKK-311
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Golttvizen Hof Orry Ingrid Mahoni71rahuldavKK-312
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Estrellest Hot Latte Sirli Kahar70rahuldavKK-313
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste67mitterahuldav
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasMT Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh Julia Knut54mitterahuldav
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Flutwelle Baya Marleen Seemanndiskval.
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandDOB Rochesterriley Maris Raik90väga heaKK-31
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandMAL Amely Galina Filina88heaKK-32
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Unerschrocken Prada Nelli Sõptšenko87heaKK-33
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Estrellest Hurmuri Hundiin Anu Oks85heaKK-34
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Unerschrocken Pink Leie Pajula83heaKK-35
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandAMB Dion's AB Kiona Anu Kull82heaKK-36-7
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai82heaKK-36-7
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Unerschrocken Schico Aljona Jeremejeva80heaKK-38
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-39
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Margman Diffany Maire Õunmaa76rahuldavKK-310
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Estrellest Cherry-Centurion Leonid Garus72rahuldavKK-311
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva71rahuldavKK-312
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Gospodin Rostov Shagan Gunnar Alamaa70rahuldavKK-313-14
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing70rahuldavKK-313-14
04.10.20 IGP-1 eksamEKSLMari OblikasMAL Garant Z Udoli Jizery Greta Rüütel273väga heaIGP-1
04.10.20 IGP-1 eksamEKSLMari OblikasSLK Maleficent Cool Man Angela Kotsmareva224rahuldavIGP-1
04.10.20 IGP-2 eksamEKSLMari OblikasSLK Xello Oger Schloss Jana Juhkammitterahuldav
04.10.20 IGP-2 eksamEKSLMari OblikasMAL Mecberger Xavier Larissa Porõvkinakatkestas
30.12.17 KK-1 eksamEOKKMari OblikasBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus90väga heaKK-1
30.12.17 KK-1 eksamEOKKMari OblikasLAB Irwlend Marii Jaanika Noor90väga heaKK-1
30.12.17 KK-1 eksamEOKKMari OblikasSLK Margman Luminosa Monika Rusing89heaKK-1
30.12.17 KK-1 eksamEOKKMari OblikasSLK Rayntes Ohanna Pille Kask70rahuldavKK-1
30.12.17 KK-2 eksamEOKKMari OblikasHLK Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas91väga heaKK-2
30.12.17 KK-2 eksamEOKKMari OblikasCDB Floyd Aljo Pärn87heaKK-2
30.12.17 KK-2 eksamEOKKMari OblikasVLK Born To Win White Zeus Liivi Leydiskval.
29.11.15 A-1 eksamEOKKMari OblikasROT Cherny Ritsar Geniy Va'leson Merlin Kanter80heaA-1
© 2010-2022 Mari Oblikas