EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 420 tulemust (24 eksamit ja 24 võistlust, millel osales 313 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.11.20 IGP-1 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Estrellest Fööniks Farah-Frist Merike Võsudiskval.
08.11.20 KK-2 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Margman Endri Genadi Ivanovdiskval.
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Flutwelle Baya Marleen Seemanndiskval.
25.08.18 IPO-1 võistlusESLÜJari Kokkonen, Marika Mikk, Mari Oblikas, Tatjana TšernjakovaSLK Estrellest Ultimate Jäqsy Katrin Mänddiskval.
25.08.18 IPO-1 võistlusESLÜJari Kokkonen, Marika Mikk, Mari Oblikas, Tatjana TšernjakovaSLK Estrellest Rising Thunder Leela Nõudiskval.
25.08.18 IPO-3 võistlusESLÜJari Kokkonen, Marika Mikk, Mari Oblikas, Tatjana TšernjakovaSLK Tref Oger Schloss Galina Matvejevadiskval.
25.08.18 IPO-3 võistlusESLÜJari Kokkonen, Marika Mikk, Mari Oblikas, Tatjana TšernjakovaSLK Dakar Barnero Inese Sheremetdiskval.
25.08.18 IPO-3 võistlusESLÜJari Kokkonen, Marika Mikk, Mari Oblikas, Tatjana TšernjakovaSLK Ratsumestarin Vox Kairi Viherpuudiskval.
25.08.18 IPO-3 võistlusESLÜJari Kokkonen, Marika Mikk, Mari Oblikas, Tatjana TšernjakovaSLK Thor Oger Schloss Maris Kruminsdiskval.
17.02.18 KK-1 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Wunderstern Faddy Piret Operdiskval.
17.02.18 KK-1 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Fest Kiefer Gangster Valeria Volovikdiskval.
30.12.17 KK-2 eksamEOKKMari OblikasVLK Born To Win White Zeus Liivi Leydiskval.
30.09.17 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasSLK Estrellest Kiss Kimberley Jana Mänglidiskval.
16.09.17 IPO-2 võistlusEDÜMari OblikasSLK Unerschrocken Amur Esta Ratnikdiskval.
10.06.17 KK-3 võistlusIPSONMari OblikasSLK Hamanda Meisehof Maria Burmistrovadiskval.
13.06.15 KK-3 võistlusIPSONMari OjarandSLK Fest Kiefer Quantana Piret Koemetsdiskval.
13.04.13 KK-1 võistlusIPSONMari OjarandMIX Nasser Toomas Truumurediskval.
03.07.12 KK-3 eksamIPSONMari OjarandSLK Estrellest Trago Signe Paavodiskval.
29.10.11 KK-1 eksamIPSONMari OjarandLAB Reval Dream Zagadka Kristina Aidladiskval.
29.10.11 KK-2 eksamIPSONMari OjarandDOB Yacheero's Primadonna Piadora Larissa Porõvkinadiskval.
19.08.11 KK-3 eksamIPSONMari OjarandSLK Estrellest Delta Irja Toomediskval.
22.05.21 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasALK Ledven Lendy-Libella Maret Laur88heaKK-11
22.05.21 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasKUL Golden Jaagram Kamelia Priit Vislapuu87heaKK-12
22.05.21 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre80heaKK-13
22.05.21 KK-3 võistlusKAGUMari OblikasSLK Jäkälän Che Guevara Janica Sepp85heaKK-31
08.11.20 IGP-1 eksamHAAPSALUMari OblikasMAL Bart Z Pekla Maarja Ruusmann264heaIGP-1
08.11.20 IGP-1 eksamHAAPSALUMari OblikasROT Boxlee T-Rex Evi Peterson255heaIGP-1
08.11.20 IGP-1 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Aussenhaus Urax Eugen Põllumäe241heaIGP-1
08.11.20 KK-1 eksamHAAPSALUMari OblikasSLK Wunderstern Supernova Anne Aasma-Erisalu86heaKK-1
13.09.20 IGP-1 eksamSPORTMari OblikasSLK Wunderstern Spicy Ülle Vahesaar263heaIGP-1
13.09.20 IGP-1 eksamSPORTMari OblikasMAL Kiirastulen Eetu Kaidi Luik261heaIGP-1
13.09.20 IGP-1 eksamSPORTMari OblikasSLK Vincos Harvoni Enely Öeren258heaIGP-1
23.11.19 IGP-1 eksamARTICUSMari OblikasSLK Esthund Moon Caesar Katrin Mänd244heaIGP-1
12.10.19 KK-1 võistlusEVLÜMari OblikasKUL Ringokris Melian Othar Airika Roosma85heaKK-14
12.10.19 KK-1 võistlusEVLÜMari OblikasMIX Donna Naima Margus84heaKK-15
12.10.19 KK-1 võistlusEVLÜMari OblikasBOX Stylesign Alice Maarja Kalma82heaKK-16
12.10.19 KK-1 võistlusEVLÜMari OblikasVLK Estrellest Hell Hunt Monika Nigul80heaKK-17
12.10.19 KK-2 võistlusEVLÜMari OblikasBC Quick Deabei Kertlin Kallasmaa83heaKK-21
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm87heaKK-33
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann86heaKK-34-5
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik86heaKK-34-5
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson85heaKK-36
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasBKK Kleine Sonne Preston Irina Safjanov83heaKK-37
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova81heaKK-38
04.05.19 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasALK Peak River Extreme Fireball Kärt Kattai88heaKK-11
04.05.19 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasMIX Hugo Sanna Vako87heaKK-12
04.05.19 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasSLK Estrellest Kiss Kimberley Jana Mängli86heaKK-13
04.05.19 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar83heaKK-14
27.04.19 KK-1 võistlusAKTIIVMari OblikasLHA Siimline's Miss Love Legacy Annika Maripuu84heaKK-12
27.04.19 KK-1 võistlusAKTIIVMari OblikasALK Peak River Fab Cratt Jaanus Rand82heaKK-13
© 2010-2022 Mari Oblikas