EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 186 tulemust (37 eksamit ja 4 võistlust, millel osales 160 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
03.06.12 KK-2 võistlusURANElle TammSLK Sunntoya's Amica Marika Käggo81heaKK-21
03.06.12 KK-2 võistlusURANElle TammIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer78rahuldavKK-22
03.06.12 KK-2 võistlusURANElle TammTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi65mitterahuldav
03.06.12 KK-3 võistlusURANElle TammSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann91väga heaKK-31
03.06.12 KK-3 võistlusURANElle TammSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis89heaKK-32
10.06.07 KK-1 võistlusMAXIMUSElle TammSLK Stark Fassen Night Deemon Silja Malmberg134võrratuKK-11
10.06.07 KK-1 võistlusMAXIMUSElle TammSLK Jessi Kairi Sommerman129väga heaKK-12-3
10.06.07 KK-1 võistlusMAXIMUSElle TammVLK Nice Of You To Come Bye Almighty Monika Laneman129väga heaKK-12-3
10.06.07 KK-2 võistlusMAXIMUSElle TammSLK Aussenhaus Hera Katrin Hattu131väga heaKK-21
10.06.07 KK-2 võistlusMAXIMUSElle TammSLK Stark Fassen Konsul Kristel Uusväli117heaKK-22
10.06.07 KK-3 võistlusMAXIMUSElle TammSLK Aussenhaus Esto Arne Kadanik134võrratuKK-31
10.06.07 KK-3 võistlusMAXIMUSElle TammSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer118heaKK-32
10.06.07 KK-3 võistlusMAXIMUSElle TammSLK Stark Fassen Luiza Irina Romanovits115heaKK-33
21.05.06 KK-1 võistlusMAXIMUSElle TammMIX Chara Hannes Valdman115heaKK-11
21.05.06 KK-2 võistlusMAXIMUSElle TammSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer119heaKK-21
21.05.06 KK-3 võistlusMAXIMUSElle TammSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm126väga heaKK-31
24.08.02 KK-1 võistlusURANElle TammSLK Kronis Kätkiss Ene Vöörmann127väga heaKK-11
24.08.02 KK-1 võistlusURANElle TammMIX Dik Elena Maria Knoll125väga heaKK-12
24.08.02 KK-1 võistlusURANElle TammSSN Ave Grossa Charming Babe Kalle Sutt111heaKK-13
24.08.02 KK-2 võistlusURANElle TammSLK Fest Kiefer Eros Esta Ratnik133võrratuKK-21
24.08.02 KK-2 võistlusURANElle TammROT Private-Stefal Brenda Tiia Ariko108heaKK-22
24.08.02 KK-3 võistlusURANElle TammSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal137võrratuKK-31
24.08.02 KK-3 võistlusURANElle TammSLK Flutwelle Naama Ene Vöörmann135võrratuKK-32-3
24.08.02 KK-3 võistlusURANElle TammSLK Fest Kiefer Fabo Tiia Andres135võrratuKK-32-3
01.08.19 KK-1 eksamEKSLElle TammSSN Rise Of The Black Wisdom Marika Mikk95väga heaKK-1
01.08.19 KK-1 eksamEKSLElle TammSLK Inxest Aurora Kristi Kangur91väga heaKK-1
01.08.19 KK-1 eksamEKSLElle TammSLK Margman Satco Kaido Andres90väga heaKK-1
01.08.19 KK-1 eksamEKSLElle TammKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre89heaKK-1
01.08.19 KK-1 eksamEKSLElle TammMIX Lan Zhan Alice Lindlo85heaKK-1
01.08.19 KK-1 eksamEKSLElle TammSSN Galaxy Qvest Ot Bastindy Olga Shults47mitterahuldav
01.08.19 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Unerschrocken Ckay Marko Harjo80heaKK-2
01.08.19 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Margman Rhea Marika Mikkkatkestas
01.08.19 KK-3 eksamEKSLElle TammSLK Quarrel Arro Laili Ojaste89heaKK-3
01.08.19 KK-3 eksamEKSLElle TammMIX Rhicco Getlyn Ojaste70rahuldavKK-3
01.08.19 KK-3 eksamEKSLElle TammSLK Basko Ad Astra Gloria Liidia Penner58mitterahuldav
30.05.19 KK-1 eksamEKSLElle TammSLK Margman Rhea Marika Mikk95väga heaKK-1
30.05.19 KK-1 eksamEKSLElle TammBOX Kivinbox Moya Otrada Simona Vladimir Kivi72rahuldavKK-1
30.05.19 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Quarrel Arro Laili Ojaste97võrratuKK-2
30.05.19 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Fest Kiefer Gamlet Ago Rinken82heaKK-2
10.07.18 KK-1 eksamEKSLElle TammSLK Fest Kiefer Gamlet Ago Rinken94väga heaKK-1
10.07.18 KK-1 eksamEKSLElle TammSSN Rise Of The Black Power Andres Roostna91väga heaKK-1
10.07.18 KK-1 eksamEKSLElle TammBOX Ability Noreena Noep Elen Kivi-Paju90väga heaKK-1
10.07.18 KK-1 eksamEKSLElle TammBOX Stylesign Alice Maarja Kalma88heaKK-1
10.07.18 KK-1 eksamEKSLElle TammSLK Estrellest Ultimate Unique Tarmo Teder88heaKK-1
10.07.18 KK-1 eksamEKSLElle TammROT Whisky Vom Steinberg Tamara Vahtra-Aasmets87heaKK-1
10.07.18 KK-2 eksamEKSLElle TammBH Berrypets Black Sabbath Maarja Kalmakatkestas
08.11.17 KK-1 eksamEKSLElle TammMIX Kannike Pille Sulev87heaKK-1
08.11.17 KK-1 eksamEKSLElle TammSSN Rise Of The Black Power Andres Roostna71rahuldavKK-1
08.11.17 KK-2 eksamEKSLElle TammCC Royal Ambassador Brilliant Black Marika Mikk98võrratuKK-2
08.11.17 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann89heaKK-2
© 2010-2020 Mari Oblikas