EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 951 tulemust (62 eksamit ja 60 võistlust, millel osales 552 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkSLK Flutwelle Frisko Ene Vöörmann95väga heaKK-11
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkHLK Leandra Met Frasnay's Flair Tiia Ariko94väga heaKK-12
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Golden Jaagram Kamelia Priit Vislapuu93väga heaKK-13
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkALK Peak River Extreme Fireball Kärt Kattai92väga heaKK-14-5
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkMIX Hugo Sanna Vako92väga heaKK-14-5
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre88heaKK-16
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar87heaKK-17
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste83heaKK-18
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkJRT Oldywell Best Choice Bonfire Kristiina Ilves78rahuldavKK-19
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkVLK White Gold Dream Draakon Heidi Eit77rahuldavKK-110
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkSLK Margman Derry Dakota Raivo Midtkatkestas
21.09.19 KK-2 võistlusKAGUMarika MikkROT Whisky Vom Steinberg Tamara Vahtra-Aasmets77rahuldavKK-21
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm95väga heaKK-31
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann92väga heaKK-32
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin91väga heaKK-33
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik80heaKK-34
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste78rahuldavKK-35
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Basko Ad Astra Gloria Ingrid- Olga Verliin58mitterahuldav
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkJRT Oldywell Best Choice Bonfire Kristiina Ilves95väga heaKK-11
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkMIX Hugo Sanna Vako93väga heaKK-12
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar88heaKK-13
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkLAB Irwlend Ulvi Ülane Katrin Sakson86heaKK-14
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre85heaKK-15
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkVLK White Gold Dream Draakon Heidi Eit81heaKK-16
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Annabel Katrin Sakson71rahuldavKK-17
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkLAB Irwlend Talvi Tuula Rait Hirv70rahuldavKK-18
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkALK Peak River Extreme Fireball Kärt Kattaikatkestas
17.08.19 KK-2 võistlusKAGUMarika MikkSLK Estrellest Kiss Kimberley Jana Mängli71rahuldavKK-21
25.05.19 KK-1 võistlusVALGAMarika MikkROT Whisky Vom Steinberg Tamara Vahtra-Aasmets87heaKK-11-2
25.05.19 KK-1 võistlusVALGAMarika MikkKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre87heaKK-11-2
25.05.19 KK-2 võistlusVALGAMarika MikkSLK Wiking Oger Schloss Jana Juhkam80heaKK-21
25.05.19 KK-2 võistlusVALGAMarika MikkSLK Basko Ad Astra Gloria Liidia Penner70rahuldavKK-22
25.05.19 KK-3 võistlusVALGAMarika MikkSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste71rahuldavKK-31
25.05.19 KK-3 võistlusVALGAMarika MikkSLK Xello Oger Schloss Jana Juhkam70rahuldavKK-32
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkALK Peak River Extreme Fireball Kärt Kattai96võrratuKK-11
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkBOX Raftsman Black Princess Tiina Kattai89heaKK-12
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar85heaKK-13-5
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkVLK Born To Win Warrior Terror Tõnu Elvelt85heaKK-13-5
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkSLK Defendervil Hermione Vilve Ala-Paal85heaKK-13-5
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre84heaKK-16
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkMIX Hugo Sanna Vako78rahuldavKK-17
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkVLK White Gold Dream Draakon Heidi Eit75rahuldavKK-18
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkVLK Tasmanija Vejuonos Šerkšnas Ursula Kimmel74rahuldavKK-19
11.05.19 KK-2 võistlusEVLÜMarika MikkSLK Ester Latmon Vilve Ala-Paal86heaKK-21
11.05.19 KK-2 võistlusEVLÜMarika MikkPAP Impala Essence Elisey Maarja Antov76rahuldavKK-22
11.05.19 KK-2 võistlusEVLÜMarika MikkSLK Mustkoer Amigo Jaanus Kiil70rahuldavKK-23
11.05.19 KK-3 võistlusEVLÜMarika MikkMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin96võrratuKK-31
11.05.19 KK-3 võistlusEVLÜMarika MikkSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann93väga heaKK-32
11.05.19 KK-3 võistlusEVLÜMarika MikkSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsov92väga heaKK-33
11.05.19 KK-3 võistlusEVLÜMarika MikkSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste86heaKK-34-5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas