EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 980 tulemust (65 eksamit ja 61 võistlust, millel osales 568 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin96võrratuKK-31-2
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkSLK Estrellest Von Vertex Urve Lageda96võrratuKK-31-2
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkSLK Estrellest Ultimate Jäqsy Katrin Mänd89heaKK-33
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa87heaKK-34
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson86heaKK-35
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova82heaKK-36
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkSLK Flutwelle Fraya Marleen Seemann79rahuldavKK-37
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino77rahuldavKK-38
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkBC Quick Deabei Kertlin Kallasmaa76rahuldavKK-39-10
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik76rahuldavKK-39-10
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm75rahuldavKK-311
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkSLK Wunderstern Icco Erkki Alliksoo62mitterahuldav
27.06.20 KK-3 võistlusEKL-KKKMarika MikkSLK Flutwelle Frisko Ene Vöörmann44mitterahuldav
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkSLK Flutwelle Frisko Ene Vöörmann95väga heaKK-11
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkHLK Leandra Met Frasnay's Flair Tiia Ariko94väga heaKK-12
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Golden Jaagram Kamelia Priit Vislapuu93väga heaKK-13
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkALK Peak River Extreme Fireball Kärt Kattai92väga heaKK-14-5
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkMIX Hugo Sanna Vako92väga heaKK-14-5
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre88heaKK-16
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar87heaKK-17
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste83heaKK-18
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkJRT Oldywell Best Choice Bonfire Kristiina Ilves78rahuldavKK-19
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkVLK White Gold Dream Draakon Heidi Eit77rahuldavKK-110
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkSLK Margman Derry Dakota Raivo Midtkatkestas
21.09.19 KK-2 võistlusKAGUMarika MikkROT Whisky Vom Steinberg Tamara Vahtra-Aasmets77rahuldavKK-21
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm95väga heaKK-31
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann92väga heaKK-32
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin91väga heaKK-33
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik80heaKK-34
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste78rahuldavKK-35
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Basko Ad Astra Gloria Ingrid-Olga Verliin58mitterahuldav
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkJRT Oldywell Best Choice Bonfire Kristiina Ilves95väga heaKK-11
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkMIX Hugo Sanna Vako93väga heaKK-12
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar88heaKK-13
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkLAB Irwlend Ulvi Ülane Katrin Sakson86heaKK-14
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre85heaKK-15
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkVLK White Gold Dream Draakon Heidi Eit81heaKK-16
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkKUL Annabel Katrin Sakson71rahuldavKK-17
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkLAB Irwlend Talvi Tuula Rait Hirv70rahuldavKK-18
17.08.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkALK Peak River Extreme Fireball Kärt Kattaikatkestas
17.08.19 KK-2 võistlusKAGUMarika MikkSLK Estrellest Kiss Kimberley Jana Mängli71rahuldavKK-21
25.05.19 KK-1 võistlusVALGAMarika MikkROT Whisky Vom Steinberg Tamara Vahtra-Aasmets87heaKK-11-2
25.05.19 KK-1 võistlusVALGAMarika MikkKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre87heaKK-11-2
25.05.19 KK-2 võistlusVALGAMarika MikkSLK Wiking Oger Schloss Jana Juhkam80heaKK-21
25.05.19 KK-2 võistlusVALGAMarika MikkSLK Basko Ad Astra Gloria Liidia Penner70rahuldavKK-22
25.05.19 KK-3 võistlusVALGAMarika MikkSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste71rahuldavKK-31
25.05.19 KK-3 võistlusVALGAMarika MikkSLK Xello Oger Schloss Jana Juhkam70rahuldavKK-32
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkALK Peak River Extreme Fireball Kärt Kattai96võrratuKK-11
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkBOX Raftsman Black Princess Tiina Kattai89heaKK-12
11.05.19 KK-1 võistlusEVLÜMarika MikkKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar85heaKK-13-5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 järgmine
© 2010-2020 Mari Oblikas