EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 270 tulemust (29 eksamit ja 14 võistlust, millel osales 222 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
22.06.19 BH eksamARTICUSAivo OblikasSLK Stark Fassen Apollo Airo Eve Noormittesooritatud
22.06.19 BH eksamARTICUSAivo OblikasSLK Assauwehof Kertis Merle KallastesooritatudBH
22.06.19 IGP-1 eksamARTICUSAivo OblikasSLK Allsaare Fury Ingrid Mahoni236rahuldavIGP-1
22.06.19 IGP-1 eksamARTICUSAivo OblikasSLK Parker Kaie Kass Agcaymitterahuldav
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste95väga heaKK-11
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Estrellest Odin Sven Rohelaan90väga heaKK-12
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar86heaKK-13
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Wunderstern Yella Marek Tammemäe85heaKK-14-5
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Defendervil Hermione Vilve Ala-Paal85heaKK-14-5
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Shadow Jelena Volkova84heaKK-16
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasBKK Riccarron Tahoe Kadri Aksin80heaKK-17
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Wunderstern Foster Anne Aasma-Erisalu77rahuldavKK-18-9
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Assauwehof Kertis Merle Kallaste77rahuldavKK-18-9
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Wunderstern Indy Toomas Kattel74rahuldavKK-110
02.02.19 KK-1 võistlusARTICUSAivo OblikasLAB Forest Fan Zelda Tiina Heinma71rahuldavKK-111
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasSIL Amazing Black Beauty Reverie Stream Anneli Ilumets86heaKK-21
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Ester Latmon Vilve Ala-Paal83heaKK-22
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Fest Kiefer Gangster Valeria Volovik81heaKK-23
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Matsalu Berta Kalle Kulpson78rahuldavKK-24
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasMT Dgenifer Bel Magnum Force Julia Knut75rahuldavKK-25
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Wunderstern Iira Riina Ruven60mitterahuldav
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Flutwelle Baya Marleen Seemann55mitterahuldav
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Wunderstern Karella Agnes Svintsov42mitterahuldav
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Wunderstern Icco Erkki Alliksoodiskval.
02.02.19 KK-2 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Esthund Moon Caesar Hiye Kuulidiskval.
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Golttvizen Hof Orry Ingrid Mahoni87heaKK-31
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Unerschrocken Cora Leie Pajula83heaKK-32
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann81heaKK-33
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Estrellest Ultimate Jäqsy Katrin Mänd80heaKK-34
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasMT Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh Julia Knut78rahuldavKK-35-6
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa78rahuldavKK-35-6
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Estrellest Truu Travis Kristjan Urm77rahuldavKK-37
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Margman Halexy Kadri Sageus75rahuldavKK-38
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Allsaare Fury Ingrid Mahoni74rahuldavKK-39
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Heleros Viola Ahto Luidalepp64mitterahuldav
25.11.18 KK-1 eksamIPSONAivo OblikasMIX Peeter Esimene Olav Randma81heaKK-1
25.11.18 KK-1 eksamIPSONAivo OblikasSLK Kira Svetlana Ivkova80heaKK-1
25.11.18 KK-1 eksamIPSONAivo OblikasDOB Devina Iz Korolevstva D'Allba Hannes Olev59mitterahuldav
25.11.18 KK-1 eksamIPSONAivo OblikasMIX Chuck Norris Merike Randma55mitterahuldav
25.11.18 KK-1 eksamIPSONAivo OblikasSAM Lumeingel Lumelilleke Airi Aunbaumdiskval.
25.11.18 KK-1 eksamIPSONAivo OblikasHOV Polarfact Trinity Liina Nukadiskval.
25.11.18 KK-2 eksamIPSONAivo OblikasBOX Ability Gerret Gilbert Kersti Soomuste72rahuldavKK-2
25.11.18 IPO-2 eksamACTIVEAivo OblikasSLK Euphoria Kircholm Blum Kadi Ebras226rahuldavIPO-2
25.11.18 IPO-3 eksamACTIVEAivo OblikasMAL Harmaahurstin Keijokoo Erika Piirsalu269heaIPO-3
25.11.18 IPO-3 eksamACTIVEAivo OblikasSLK Wunderstern Vox Ülle Vahesaarmitterahuldav
24.10.18 IPO-1 eksamACTIVEAivo OblikasMAL Boris Z Pekla Maris Raik263heaIPO-1
24.10.18 IPO-1 eksamACTIVEAivo OblikasSLK Estrellest Ultimate Jäqsy Katrin Mänd262heaIPO-1
24.10.18 IPO-2 eksamACTIVEAivo OblikasMAL Harmaahurstin Keijokoo Erika Piirsalu277väga heaIPO-2
24.10.18 IPO-2 eksamACTIVEAivo OblikasMAL Happy Hooligan Amy Reelika Reilson267heaIPO-2
24.10.18 IPO-2 eksamACTIVEAivo OblikasDOB Yacheero's Yewel Yodette Marliis Eeritskatkestas
© 2010-2019 Mari Oblikas