EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 6192 tulemust (33 eksamit ja 93 võistlust, millel osales 735 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 124 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluPAP Tsillelmady Cruella Renesmee Daisy Paediskval.
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluCKS Helandros Ivory And Ebony Egor Suhhanovdiskval.
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluPAP Ambre Dore Chelsea Laura Karolina Gradickaitediskval.
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluALK Noisette Linda Breidediskval.
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluPUM Kerek-Ful Liilia Monika Adamsondiskval.
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluGRO Su Meile Ferrara Žanna Ivanovadiskval.
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluPOM Dilina Royal Tellement Beau Jelena Voronova34.54AG-23
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluYT Sea Peapl Just A Dude Kendra Eeskivi30.23AG-22
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluCKS Helandros Pearls N' Crystals Raili Kaptein30.12AG-24
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluYT My Glamorous Stefany Gabriella Jaana Järsk25.08heaAG-21
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko15väga heaAG-21
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluPAP Harmony Flygrace Gunita Romanovska5suurepäraneAG-23
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE White Coastal Little Bluepearl Ede Brand0suurepäraneAG-22
03.08.19 AG-2 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluPAP Impala Essence Elisey Maarja Antov0suurepäraneAG-21
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluPAP Snow Danwest Kingdom Katrine Gunita Romanovskadiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluMIX Brandy Helina Seppdiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Ebony Nose Baltic Storm Irina Ostrovskajadiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluALK Midnight Breeze Ausyte Iris Paaropdiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluIKS Est Kalvana Decadent Treat Jane Tüksammeldiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Proforza Magnificent Marge Mittdiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluVLK Born To Win Warrior Danger Mari Mangussondiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluHKK Hantaywee Angry Bird Crispin Monika Adamsondiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenkodiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE Wandapesa Pina Colada Zinnia Zelda Tuuli Vainodiskval.
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluPAP Lilly's Malachite Meadows Külli Ragel45.47AG-32
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Follow The Leader Royal Flush Laila Kundziņa25heaAG-310
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Follow The Leader Go-Go Deja Solvita Možeika20heaAG-39
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluKEL Glaginye Kynuna Tiina Kurs16.56heaAG-38
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE Furco Daydreams Dimvik Tish Elina Karasjova15väga heaAG-35
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluMP Cen Clarence's Quality Time Ly Päll13.78väga heaAG-34
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluKP Hermes Juros Šypsenele Genno Aug10.08väga heaAG-37
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Blessed Borders Run The Race (Working Line) Eve Lepik10väga heaAG-35
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Lumos Solem Barocco Jana Bekeneva10väga heaAG-37
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino10väga heaAG-36
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Follow The Leader Ace Of Trumps Aleksandr Drozdov5suurepäraneAG-34
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE Flyland Swift Thumbelina Ede Brand5suurepäraneAG-36
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluMIX Fiona Jaana Järsk5suurepäraneAG-32
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluMP Siimline's How Do U Like Me Now Jane Tüksammel5suurepäraneAG-31
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluMIX Pirru Marika Samlik5suurepäraneAG-31
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluVP Chanson D'ete Adriatica Helina Sepp4.66suurepäraneAG-35
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE Scandyline Ocean Of Love Dmitri Kargin0suurepäraneAG-34
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE White Coastal Little Nothern Symphony Jana Bekeneva0suurepäraneAG-33
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE Scandyline Elegant Gentleman Jelena Virro0suurepäraneAG-33
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE Wandapesa Coconut Zehra Zareen Kaisa Tsäro0suurepäraneAG-31
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE Elbar's Black Joconde Kaisa Tsäro0suurepäraneAG-32
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluSHE Marvitholl Double Coffee Lidija Belajeva0suurepäraneAG-31
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Enzo Hendl Natalja Garastsenko0suurepäraneAG-32
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluMAL Daydream Reet Volt0suurepäraneAG-33
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluBC Fire Rock Edha Saara Vällik0suurepäraneAG-31
03.08.19 AG-3 võistlusMUSÕBERAnne TammiksaluKP Millgret Reya Triine Piirsalu0suurepäraneAG-32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 124 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas