EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 380 tulemust (6 eksamit ja 33 võistlust, millel osales 278 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
14.09.19 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikDOB Einstein European K9 Training Base Mare Meldre93väga heaKK-11
14.09.19 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikMAL Ruutipussi Ärnest Kersti Nüüd84heaKK-12
14.09.19 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre83heaKK-13
14.09.19 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar77rahuldavKK-14
14.09.19 KK-2 võistlusVALGAEsta RatnikSLK Wiking Oger Schloss Jana Juhkam88heaKK-21
14.09.19 KK-3 võistlusVALGAEsta RatnikMAL Pysäkin Felix Janek Nüüd85heaKK-31
14.09.19 KK-3 võistlusVALGAEsta RatnikMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd78rahuldavKK-32
14.09.19 KK-3 võistlusVALGAEsta RatnikSLK Xello Oger Schloss Jana Juhkam72rahuldavKK-33
13.10.18 KK-1 võistlusEVLÜEsta RatnikVLK Born To Win Warrior Guardian Margit Ristolainen88heaKK-11
13.10.18 KK-1 võistlusEVLÜEsta RatnikSLK Es'beryll Anni Donna Eleri Ehamaa84heaKK-12
13.10.18 KK-1 võistlusEVLÜEsta RatnikVLK Estrellest Hell Hunt Monika Nigul81heaKK-13
08.09.18 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud86heaKK-11
08.09.18 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikVLK Tasmanija Vejuonas Šerkšnas Ursula Kimmel83heaKK-12
08.09.18 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar79rahuldavKK-13
08.09.18 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre77rahuldavKK-14
08.09.18 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikLAB Irwlend Ulvi Ülane Katrin Sakson63mitterahuldav
08.09.18 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikLAB Irwlend Talvi Tuula Rait Hirv58mitterahuldav
08.09.18 KK-1 võistlusVALGAEsta RatnikVAK Dior Talent Barcelona Bis Laura-Liisa Heinojakatkestas
08.09.18 KK-2 võistlusVALGAEsta RatnikSLK Xello Oger Schloss Jana Juhkam88heaKK-21
08.09.18 KK-3 võistlusVALGAEsta RatnikDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõu90väga heaKK-31
08.09.18 KK-3 võistlusVALGAEsta RatnikSLK Estrellest Jaffa Sirli Kahar88heaKK-32
16.06.18 KK-1 võistlusEDÜEsta RatnikGP Art By Devilstar Must Be Hardcore Marite Kallasorg80heaKK-11
16.06.18 KK-2 võistlusEDÜEsta RatnikSLK Estrellest Cris Nero Lea Veelmann81heaKK-21
16.06.18 KK-2 võistlusEDÜEsta RatnikMIX Steffi Sven Veelmann76rahuldavKK-22
16.06.18 KK-2 võistlusEDÜEsta RatnikKUL Lady Wantonness Harry Potter Ingrid Puurvee70rahuldavKK-23
16.06.18 KK-3 võistlusEDÜEsta RatnikSLK Jabina Quick Mare Adermann89heaKK-31
16.06.18 KK-3 võistlusEDÜEsta RatnikSLK Estrellest Upsider Katrin Mänd86heaKK-32
16.06.18 KK-3 võistlusEDÜEsta RatnikDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõu83heaKK-33
16.06.18 KK-3 võistlusEDÜEsta RatnikSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa79rahuldavKK-34
16.06.18 KK-3 võistlusEDÜEsta RatnikSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova77rahuldavKK-35
16.06.18 KK-3 võistlusEDÜEsta RatnikSLK Estrellest Ultimate Jäqsy Katrin Mänd73rahuldavKK-36-7
16.06.18 KK-3 võistlusEDÜEsta RatnikDOB Kardinal Mariliis Siff73rahuldavKK-36-7
16.06.18 KK-3 võistlusEDÜEsta RatnikSLK Unerschrocken Cora Leie Pajula69mitterahuldav
16.06.18 KK-3 võistlusEDÜEsta RatnikSLK Heleros Viola Ahto Luidaleppkatkestas
05.08.17 KK-1 võistlusEVLÜEsta RatnikGP Art By Devilstar Extreme Endurance Hanna-Maria Zeilanova87heaKK-11
05.08.17 KK-1 võistlusEVLÜEsta RatnikHOV Erin Debbie-Ann Liisa Zjabrikova86heaKK-12
05.08.17 KK-2 võistlusEVLÜEsta RatnikLAB Karankawa Micco Kätlin Kulm84heaKK-21
05.08.17 KK-2 võistlusEVLÜEsta RatnikBC Liivapõhja Xena Kristi Murel80heaKK-22-3
05.08.17 KK-2 võistlusEVLÜEsta RatnikSLK Estrellest Diola Dessi Tiina Floren80heaKK-22-3
05.08.17 KK-2 võistlusEVLÜEsta RatnikCC Tarmasty Francesca Agera Terje Peramets79rahuldavKK-24
05.08.17 KK-2 võistlusEVLÜEsta RatnikMT Juger Edelweiss Nenagljadnaya Moya Julia Knut65mitterahuldav
05.08.17 KK-3 võistlusEVLÜEsta RatnikVLK Born To Win White Target Kersti Pink85heaKK-31
05.08.17 KK-3 võistlusEVLÜEsta RatnikSLK Estrellest Kurimuri Kardinal Eve Pungas82heaKK-32-4
05.08.17 KK-3 võistlusEVLÜEsta RatnikMT Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh Julia Knut82heaKK-32-4
05.08.17 KK-3 võistlusEVLÜEsta RatnikSLK Estrellest Richelle Rondo Martti Grüner82heaKK-32-4
05.08.17 KK-3 võistlusEVLÜEsta RatnikBC Follow The Leader Adrenaline Rush Natalja Garastsenko79rahuldavKK-35
05.08.17 KK-3 võistlusEVLÜEsta RatnikSLK Margman Halexy Kadri Sageus78rahuldavKK-36
05.08.17 KK-3 võistlusEVLÜEsta RatnikVLK Estrellest Xanthe Martti Grüner76rahuldavKK-37
02.07.17 KK-1 võistlusVIIMSIEsta RatnikPAP Impala Essence Elisey Maarja Antov90väga heaKK-11
02.07.17 KK-1 võistlusVIIMSIEsta RatnikBC Liivapõhja Xena Kristi Murel87heaKK-12
© 2010-2019 Mari Oblikas