EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 398 tulemust (12 eksamit ja 28 võistlust, millel osales 294 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
31.03.19 KK-1 eksamESLÜIlvi RimmSLK Estrellest Ax Axy Eve Pungas94väga heaKK-1
31.03.19 KK-1 eksamESLÜIlvi RimmNF Rockefeller Maarja Lukasdiskval.
31.03.19 KK-2 eksamESLÜIlvi RimmSLK Pätrik Grete Kangro90väga heaKK-2
31.03.19 KK-2 eksamESLÜIlvi RimmSLK Estrellest Ultimate Ronny Andrus Räämet88heaKK-2
31.03.19 KK-2 eksamESLÜIlvi RimmSLK Estrellest Hot Latte Sirli Kahar70rahuldavKK-2
31.03.19 KK-2 eksamESLÜIlvi RimmSLK Estrellest Üx Xena Gita Kahudiskval.
31.03.19 KK-3 eksamESLÜIlvi RimmMIX Steffi Sven Veelmann72rahuldavKK-3
17.11.18 KK-1 võistlusARTICUSIlvi RimmBKK Riccarron Tahoe Kadri Aksin97võrratuKK-11
17.11.18 KK-1 võistlusARTICUSIlvi RimmMAL Happy Hooligan Attila Julia Eesalu90väga heaKK-12
17.11.18 KK-1 võistlusARTICUSIlvi RimmKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar87heaKK-13
17.11.18 KK-1 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Wunderstern Yella Marek Tammemäe86heaKK-14
17.11.18 KK-1 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Esthund Moon Caesar Signe Tiitso75rahuldavKK-15
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Esthund Moon Cliff Keijo Jaanup86heaKK-21-2
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Unerschrocken Alana Tatjana Tšernjakova86heaKK-21-2
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Wunderstern Iira Riina Ruven84heaKK-23
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmMIX Steffi Sven Veelmann80heaKK-24
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmMT Dgenifer Bel Magnum Force Julia Knut79rahuldavKK-25
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Wunderstern Eleanora Kaire Hein75rahuldavKK-26-7
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Estrellest Cris Nero Lea Veelmann75rahuldavKK-26-7
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Holli Meisehof Svetlana Sedovits72rahuldavKK-28
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Wunderstern Faddy Piret Oper70rahuldavKK-29-10
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Witney v. Chickhoff Signe Tiitso70rahuldavKK-29-10
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Wunderstern Icco Erkki Alliksoo65mitterahuldav
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Allsaare Erna Natalja Porohnja57mitterahuldav
17.11.18 KK-2 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Wunderstern Karella Agnes Svintsov49mitterahuldav
17.11.18 KK-3 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Allsaare Fury Ingrid Mahoni93väga heaKK-31
17.11.18 KK-3 võistlusARTICUSIlvi RimmMAL Ruutipussi Marko Kristi Pai87heaKK-32
17.11.18 KK-3 võistlusARTICUSIlvi RimmMT Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh Julia Knut84heaKK-33-4
17.11.18 KK-3 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Hamanda Meisehof Maria Burmistrova84heaKK-33-4
17.11.18 KK-3 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa82heaKK-35
17.11.18 KK-3 võistlusARTICUSIlvi RimmSLK Wunderstern Vox Ülle Vahesaar70rahuldavKK-36
17.08.18 KK-1 eksamESLÜIlvi RimmSLK Flutwelle Baya Marleen Seemann90väga heaKK-1
17.08.18 KK-1 eksamESLÜIlvi RimmSLK Estrellest Xerly Klelia Veske73rahuldavKK-1
17.08.18 KK-1 eksamESLÜIlvi RimmSLK Estrellest D' Dello Roosi Alder Jõgis70rahuldavKK-1
17.08.18 KK-3 eksamESLÜIlvi RimmSSN Phoenix Emperor Power Spice Jaanika Kuldmaa84heaKK-3
19.05.18 KK-1 võistlusVALGAIlvi RimmKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar88heaKK-11
19.05.18 KK-1 võistlusVALGAIlvi RimmAST Fiskaras Bellisimo Gerlit Kahar70rahuldavKK-12
19.05.18 KK-2 võistlusVALGAIlvi RimmEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson88heaKK-21
19.05.18 KK-2 võistlusVALGAIlvi RimmSLK Wiking Oger Schloss Jana Juhkam80heaKK-22
19.05.18 KK-2 võistlusVALGAIlvi RimmSLK Xello Oger Schloss Jana Juhkamdiskval.
19.05.18 KK-2 võistlusVALGAIlvi RimmBOX Golden Amulette Manfred Katrin Kuusmakatkestas
19.05.18 KK-3 võistlusVALGAIlvi RimmDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõu93väga heaKK-31
28.10.17 KK-1 eksamEKSLIlvi RimmSLK Xello Oger Schloss Jana Juhkam90väga heaKK-1
28.10.17 KK-1 eksamEKSLIlvi RimmMIX Lota Marju Levin74rahuldavKK-1
28.10.17 KK-1 eksamEKSLIlvi RimmMIX Kannike Pille Sulev73rahuldavKK-1
28.10.17 KK-1 eksamEKSLIlvi RimmAT Katherina's Land Victor Ave Hansson70rahuldavKK-1
28.10.17 KK-1 eksamEKSLIlvi RimmMIX Rolf Airi Kividiskval.
21.10.17 KK-1 võistlusEVLÜIlvi RimmLH Miliisin Lurjuz Mc' Tudor Hanna-Maria Zeilanova92väga heaKK-11-2
21.10.17 KK-1 võistlusEVLÜIlvi RimmSLK Margman Acapella Piret Koor92väga heaKK-11-2
21.10.17 KK-1 võistlusEVLÜIlvi RimmHLK Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas85heaKK-13
© 2010-2019 Mari Oblikas