EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 351 tulemust (15 eksamit ja 22 võistlust, millel osales 253 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin96võrratuKK-31
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind91väga heaKK-32
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm87heaKK-33
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann86heaKK-34-5
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik86heaKK-34-5
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson85heaKK-36
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasBKK Kleine Sonne Preston Irina Safjanov83heaKK-37
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova81heaKK-38
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Wunderstern Icco Erkki Alliksoo79rahuldavKK-39
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Cora Leie Pajula77rahuldavKK-310
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa74rahuldavKK-311
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Golttvizen Hof Orry Ingrid Mahoni71rahuldavKK-312
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Estrellest Hot Latte Sirli Kahar70rahuldavKK-313
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste67mitterahuldav
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasMT Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh Julia Knut54mitterahuldav
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Flutwelle Baya Marleen Seemanndiskval.
04.05.19 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasALK Peak River Extreme Fireball Kärt Kattai88heaKK-11
04.05.19 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasMIX Hugo Sanna Vako87heaKK-12
04.05.19 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasSLK Estrellest Kiss Kimberley Jana Mängli86heaKK-13
04.05.19 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar83heaKK-14
04.05.19 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasKUL Skylinedog Just Nebula Urve Seedre78rahuldavKK-15
04.05.19 KK-3 võistlusKAGUMari OblikasEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson90väga heaKK-31
04.05.19 KK-3 võistlusKAGUMari OblikasMIX Steffi Sven Veelmann65mitterahuldav
27.04.19 KK-1 võistlusAKTIIVMari OblikasBC Follow The Leader Lively Breeze Reet Koppel91väga heaKK-11
27.04.19 KK-1 võistlusAKTIIVMari OblikasLHA Siimline's Miss Love Legacy Annika Maripuu84heaKK-12
27.04.19 KK-1 võistlusAKTIIVMari OblikasALK Peak River Fab Cratt Jaanus Rand82heaKK-13
27.04.19 KK-1 võistlusAKTIIVMari OblikasJRT Scarlett Bevy Jr Johnny Torrio Jaanus Rand80heaKK-14
27.04.19 KK-1 võistlusAKTIIVMari OblikasLAN Terra Haillen Arina Sebastiana Kadri Vinni67mitterahuldav
27.04.19 KK-2 võistlusAKTIIVMari OblikasMIX Millimeeter Annika Maripuu89heaKK-21
27.04.19 KK-2 võistlusAKTIIVMari OblikasDOB Yacheero's Yarco Yacur Andero Laurits55mitterahuldav
27.04.19 KK-2 võistlusAKTIIVMari OblikasSLK Wunderstern Desideria Sille Mõik51mitterahuldav
27.04.19 KK-3 võistlusAKTIIVMari OblikasALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu88heaKK-31
27.04.19 KK-3 võistlusAKTIIVMari OblikasHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm83heaKK-32
20.04.19 KK-1 võistlusESLÜMari OblikasAT Katherina's Land Valkyrie Maarjo Mändmaa90väga heaKK-11
20.04.19 KK-1 võistlusESLÜMari OblikasSLK Defendervil Hermione Vilve Ala-Paal84heaKK-12
20.04.19 KK-2 võistlusESLÜMari OblikasSLK Ester Latmon Vilve Ala-Paal87heaKK-21
20.04.19 KK-2 võistlusESLÜMari OblikasBC Limetka Deabei Grete Tähiste82heaKK-22
20.04.19 KK-2 võistlusESLÜMari OblikasSLK Matsalu Berta Kalle Kulpson79rahuldavKK-23
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsov94väga heaKK-31
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova91väga heaKK-32
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik87heaKK-33
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Estrellest Von Virby Annika Veerpalu85heaKK-34
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann82heaKK-35
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Blackest Nefertiti Gea Eljaste81heaKK-36
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Flutwelle Baya Marleen Seemann80heaKK-37
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasMIX Steffi Sven Veelmann78rahuldavKK-38
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasBKK Kleine Sonne Preston Irina Safjanov76rahuldavKK-39
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa74rahuldavKK-310
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Yuhanna Doppel Schlag Diana Kirs72rahuldavKK-311
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Estrellest Cris Nero Lea Meier71rahuldavKK-312
© 2010-2019 Mari Oblikas