EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 9041 tulemust (50 eksamit ja 155 võistlust, millel osales 964 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 181 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaSHE Scandyline Ocean Of Love Dmitri Kargindiskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaHVV Genrietta Iz Grafstva de Gamba Irina Bogdandiskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Ebony Nose Baltic Storm Irina Ostrovskajadiskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaSHE Scandyline Elegant Gentleman Jelena Virrodiskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaPAP Ambre Dore Chelsea Laura Karolina Gradickaitediskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaVLK Born To Win Warrior Danger Mari Mangussondiskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMAL Nordsand's Quick Marje Piirojadiskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Never Never Land L'vana Olga Uleksinadiskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaPÜR La Brise Echo Piret Kannikediskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Flying Paws Sniff My Dust Sirje Tammsaludiskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaKEL Glaginye Kynuna Tiina Kursdiskval.
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Fire Rock Ginger Tiina Jürjo10väga heaAG-35
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaGRO Harmony Hope Alias Dakota Natalja Arhipova9.32väga heaAG-34
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaKP Hermes Juros Šypsenele Genno Aug9.18väga heaAG-34
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Trygg Alar Kivilo5suurepäraneAG-33
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Follow The Leader Ace Of Trumps Aleksandr Drozdov5suurepäraneAG-32
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMIX Fiona Jaana Järsk5suurepäraneAG-32
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaCKS Helandros Key To My Heart Piret Reinsalu5suurepäraneAG-33
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaSHE Flyland Swift Thumbelina Ede Brand0suurepäraneAG-31
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBGL Väle Sitikas Triinu Kristin Puusepp0suurepäraneAG-31
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMIX Pirru Marika Samlik0suurepäraneAG-31
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMAL Daydream Reet Volt0suurepäraneAG-31
14.09.19 AG-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaPAP Siimline's Love Is All U Need Triin Tammsalu0suurepäraneAG-32
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Trygg Alar Kivilodiskval.
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMIX Fiona Jaana Järskdiskval.
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaPAP Ambre Dore Chelsea Laura Karolina Gradickaitediskval.
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMIX Pirru Marika Samlikdiskval.
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMAL Nordsand's Quick Marje Piirojadiskval.
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Flying Paws Sniff My Dust Sirje Tammsaludiskval.
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Fire Rock Ginger Tiina Jürjodiskval.
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaKEL Glaginye Kynuna Tiina Kursdiskval.
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Never Never Land L'vana Olga Uleksina10väga heaH-35
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaGRO Harmony Hope Alias Dakota Natalja Arhipova9.46väga heaH-34
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaKP Hermes Juros Šypsenele Genno Aug5.12suurepäraneH-34
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaSHE Scandyline Ocean Of Love Dmitri Kargin5suurepäraneH-33
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Ebony Nose Baltic Storm Irina Ostrovskaja5suurepäraneH-31
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaVLK Born To Win Warrior Danger Mari Mangusson5suurepäraneH-33
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBGL Väle Sitikas Triinu Kristin Puusepp0.57suurepäraneH-34
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaBC Follow The Leader Ace Of Trumps Aleksandr Drozdov0suurepäraneH-31
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaSHE Flyland Swift Thumbelina Ede Brand0suurepäraneH-31
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaHVV Genrietta Iz Grafstva de Gamba Irina Bogdan0suurepäraneH-33
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaSHE Scandyline Elegant Gentleman Jelena Virro0suurepäraneH-31
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaPÜR La Brise Echo Piret Kannike0suurepäraneH-32
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMAL Daydream Reet Volt0suurepäraneH-32
14.09.19 H-3 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaPAP Siimline's Love Is All U Need Triin Tammsalu0suurepäraneH-32
14.09.19 AG-1 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMP L'italiano Iz Severnoy Imperii Ekaterina Vaidadiskval.
14.09.19 AG-1 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaALK Sonja Elen-Greete Jaadladiskval.
14.09.19 AG-1 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaMIX Welfrend Kasper Speedway Inna Bortnovskiydiskval.
14.09.19 AG-1 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaKLK Guniver Kleopatra Julia Kikinadiskval.
14.09.19 AG-1 võistlusA-KOERSvetlana ZolotnikovaSLK Follow The Leader Knave Of Diamonds Konstantin Dolskidiskval.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 181 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas