EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 116 tulemust (34 eksamit ja 70 võistlust, millel osales 17 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
21.09.19 KK-1 võistlusKAGUMarika MikkSLK Flutwelle Frisko Ene Vöörmann95väga heaKK-11
21.09.19 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann92väga heaKK-32
20.07.19 IGP-1 eksamESLÜTatjana TšernjakovaSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann250heaIGP-1
13.07.19 IGP-3 võistlusEKL-KKKJari KokkonenSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmannkatkestas
06.07.19 BH eksamESLÜUrve LagedaSLK Flutwelle Frisko Ene VöörmannsooritatudBH
15.06.19 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OblikasSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann86heaKK-34-5
11.05.19 KK-3 võistlusEVLÜMarika MikkSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann93väga heaKK-32
20.04.19 KK-3 võistlusESLÜMari OblikasSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann82heaKK-35
02.03.19 KK-3 võistlusARTICUSAljo PärnSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann79rahuldavKK-37
02.02.19 KK-3 võistlusARTICUSAivo OblikasSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann81heaKK-33
25.08.18 IPO-3 võistlusESLÜJari Kokkonen, Marika Mikk, Mari Oblikas, Tatjana TšernjakovaSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann263heaIPO-32
20.07.18 IPO-3 võistlusEKL-KKKGünther Diegel, Outi HermiöSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmannmitterahuldav
26.05.18 IPO-3 võistlusESLÜLene CarlsonSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann270väga heaIPO-31
05.05.18 KK-3 võistlusEVLÜMarika MikkSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann83heaKK-32
22.04.18 KK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann81heaKK-37
08.11.17 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann89heaKK-2
08.11.17 KK-3 eksamEKSLElle TammSLK Flutwelle Vectra Ene Vöörmann87heaKK-3
19.08.17 IPO-3 võistlusESLÜHeinz GerdesSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann259heaIPO-36
22.07.17 IPO-3 võistlusEKL-KKKDaniele StrazzeriSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmanndiskval.
08.07.17 BH eksamEKSLMarika MikkSLK Flutwelle Alchera Ene VöörmannsooritatudBH
27.05.17 KK-1 võistlusVALGAMarika MikkSLK Flutwelle Alchera Ene Vöörmann93väga heaKK-11
27.05.17 KK-3 võistlusVALGAMarika MikkSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann90väga heaKK-31
10.09.16 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann94väga heaKK-31
27.08.16 IPO-3 võistlusESLÜThomas MüllerSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmanndiskval.
02.07.16 KK-3 võistlusKAGUMarika MikkSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann86heaKK-32
14.05.16 PJK-3 võistlusESLÜElmar MannesSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann172heaPJK-33
23.04.16 KK-3 võistlusESLÜTatjana TšernjakovaSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann92väga heaKK-32-3
13.02.16 KK-2 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann76rahuldavKK-23
18.10.15 BH eksamESLÜUrve LagedaSLK Flutwelle Vectra Ene VöörmannsooritatudBH
17.09.15 KK-2 eksamEKSLLea MengelSLK Flutwelle Vectra Ene Vöörmann81heaKK-2
28.07.15 IPO-2 eksamEKSLVilve RoosioksSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann248heaIPO-2
16.07.15 KK-1 eksamEKSLElle TammSLK Flutwelle Vectra Ene Vöörmann92väga heaKK-1
02.11.14 IPO-1 eksamEKSLVilve RoosioksSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann272väga heaIPO-1
24.05.14 PJK-3 võistlusESLÜDaniele StrazzeriSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann174heaPJK-32
14.05.14 BH eksamEKSLUrve LagedaSLK Estrellest Dragon Darka Ene VöörmannsooritatudBH
27.11.13 KK-1 eksamURANElle TammSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann96võrratuKK-1
25.05.13 PJK-3 võistlusESLÜReijo KojoSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann163heaPJK-32
20.10.12 IPO-3 võistlusESLÜUrve LagedaSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann227rahuldavIPO-32
02.09.12 KK-3 võistlusURANEsta RatnikSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann64mitterahuldav
25.08.12 IPO-3 võistlusESLÜTita PoikonenSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmannkatkestas
21.07.12 IPO-3 võistlusEKL-KKKVesa-Pekka HirviojaSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann232rahuldavIPO-33
03.06.12 KK-3 võistlusURANElle TammSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann91väga heaKK-31
26.05.12 IPO-3 võistlusESLÜVilve RoosioksSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann257heaIPO-31
21.04.12 KK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann84heaKK-32
03.12.11 KK-3 eksamEKSLElle TammSLK Flutwelle Orlana Ene Vöörmann74rahuldavKK-3
20.11.11 KK-2 eksamVALGAMarika MikkSLK Hera Ene Vöörmann76rahuldavKK-2
19.11.11 KK-2 eksamEKSLKirina KiviSLK Flutwelle Orlana Ene Vöörmann70rahuldavKK-2
23.10.11 KK-1 eksamURANKirina KiviSLK Hera Ene Vöörmann83heaKK-1
09.10.11 KK-1 eksamURANElle TammSLK Flutwelle Orlana Ene Vöörmann85heaKK-1
25.09.11 KK-3 võistlusURANVilve RoosioksSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann75rahuldavKK-33
© 2010-2019 Mari Oblikas