EST
|
ENG
ÜRITUSTE KALENDER
KATSETULEMUSTE OTSING
KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD
TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING
AASTA PARIMAD
AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE
MM-VÕISTLUSED
Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
kuni:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Ala:
(kõik)
(kõik va agility)
A-katse – Jäljekatse
IAD / AD – Vastupidavuskatse
AG – Agility
B-katse – Kuulekusekatse
BC-katse – Teenistuskoerte katse
BH – Ühiskonnakõlblikkuse test
C-katse – Kaitsekatse
IFH / FH – Erijäljekatse
IBGH – IBGH kuulekusekatse
IGP / IPO – RV teenistuskoerte katse
IGP-FH / IPO-FH – RV erijäljekatse
IPO-R – RV päästekatse
KK – Kuulekuskoolitus
PJK – Põllujäljekatse
RK – Rallikuulekus
SchH – Teenistuskoerte katse
SK – Sõnakuulelikkus
VP – Veepääste
VPG – Teenistuskoerte katse
Klass:
Hinne:
Katsetüüp:
(kõik)
eksam
võistlus
Korraldaja:
(kõik)
Agility Arenguselts
Agility Pluss
Agilityklubi A-Koer
DogVActive Koertekool
Eesti Agilityliit
Eesti Austraalia Lambakoerte tõuühing
Eesti Bernhardiini Tõuühing
Eesti Bokseriühing
Eesti Dalmaatsia Koerte Tõuühing
Eesti Dobermanniühing
Eesti Jack Russelli Terjerite Tõuühing
Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu
Eesti Koeraspordiliit
Eesti Newfoundlandi Koerte ja Landseeride TÜ
Eesti Newfoundlandi Koerte Klubi
Eesti Otsingukoerte Klubi
Eesti Päästekoerte Ühing
Eesti Retriiverite Tõuühing
Eesti Rottweileriühing
Eesti Saksa Lambakoerte Ühing
Eesti Setterite Klubi
Eesti Šnautserite Klubi
Eesti Šoti Terjerite Tõuühing
Eesti Šveitsi Alpi Karjakoerte Tõuühing
Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing
Haapsalu Koerakasvatajate Klubi
Ida-Virumaa Koerasõprade Klubi Lucky
Kagu-Eesti Kennelklubi
Keila Koerasõprade Klubi "Ipson"
Kesk-Eesti Saksa Lambakoerte Klubi "Maximus"
Klubi Kuldkoer
Klubi Sportkoer
Koeraspordiklubi Delta
Koeraspordiklubi Koerus
Koeraspordiklubi Topdog
Koerte Dressuurikool "Canis"
Koerteklubi "Aktiiv"
Koerteklubi "Articus"
Koerteklubi "Margman"
Koerteklubi "Tartu Bokser"
Koerteklubi ActiveDog
Koerteklubi Säde
Koerteklubi Vile
Koertekool Tubli
MTÜ Kurimuri
MTÜ Vauh
Narva Koerakasvatajate Selts
Narva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus"
Pärnu Agility
Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi
Pärnumaa Koeraspordi Akadeemia
Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber"
Rakvere Koeraspordi Klubi
Rakvere Koertesõprade Klubi
Rally-O Koeraspordiklubi
Raplamaa Koerasõprade Selts
Raplamaa Koerteklubi
Saaremaa Koerakasvatajate Klubi
Saarlaste Agilityklubi
SKA Teenistuskoerte Koolituskeskus
Tarkade Koerte Klubi
Tartu Koerte Klubi AMUR
Tartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran"
Tartu Trennid
Teenistus- ja Spordikoerte Klubi
Teenistuskoerte Klubi "Domino Center"
Valga Koerteklubi
Viimsi Koer
Virumaa Koerteklubi
Koeratõug:
(kõik)
airedale'i terjer
akita
alaska malamuut
ameerika buldog
ameerika kokkerspanjel
ameerika staffordshire'i terjer
ameerika väike lambakoer
argentiina dogi
austraalia karjakoer
austraalia kelpie
austraalia lambakoer
austraalia terjer
baieri verekoer
barbet
basenji
basset hound
beagle
beauceron
bedlingtoni terjer
belgia lambakoer groenendael
belgia lambakoer laekenois
belgia lambakoer malinois
belgia lambakoer tervueren
bernhardiin, lühikarvaline
bernhardiin, pikakarvaline
berni alpi karjakoer
bologna bichon
bordercollie
borderterjer
bordoo dogi
bostoni terjer
brasiilia fila
brasiilia terjer
bretooni liivakarva basset
bretooni spanjel
briard
brüsseli grifoon
bullterjer
cairni terjer
cavalier king charles spanjel
chesapeake bay retriiver
chihuahua, lühikarvaline
chihuahua, pikakarvaline
chodsky pes
chow chow
clumberspanjel
collie, lühikarvaline
collie, pikakarvaline
dalmaatsia koer
dobermann
drenthe'i linnukoer
eesti hagijas
entlebuchi alpi karjakoer
etna cirneco
eurasier
flaami karjakoer
foksterjer, karmikarvaline
foksterjer, siledakarvaline
gascogne'i väike sinine hagijas
gordoni setter
grööni koer
habecollie
hall norra põdrakoer
hannoveri verekoer
havanna bichon
hiina harjaskoer
hispaania veekoer
hollandi lambakoer, karmikarvaline
hollandi lambakoer, lühikarvaline
hollandi lambakoer, pikakarvaline
hollandi väike veelinnukoer
horvaatia lambakoer
hovawart
ibiza podenco, lühikarvaline
ida-euroopa lambakoer
ida-siberi laika
iiri hundikoer
iiri pehmekarvaline nisuterjer
iiri puna-valge setter
iiri punane setter
iiri terjer
inglise buldog
inglise hurt
inglise kääbusterjer
inglise kokkerspanjel
inglise pointer
inglise setter
inglise springerspanjel
islandi lambakoer
itaalia corso
itaalia karmikarvaline linnukoer
itaalia linnukoer
itaalia väikehurt
jaapani spits
jack russell'i terjer
jakuudi laika
jämtlandi koer
kääbusbullterjer
kääbuspinšer
kääbuspuudel
kääbusšnautser
kääbustaks, karmikarvaline
kääbustaks, lühikarvaline
kääbustaks, pikakarvaline
käharakarvaline bichon
karjala karukoer
kaukaasia lambakoer
keeshond/wolfspitz
kerry blue terjer
kesk-aasia lambakoer
kiharakarvaline retriiver
komondor
kromfohrlandi koer
kuldne retriiver
küülikutaks, karmikarvaline
küülikutaks, lühikarvaline
küülikutaks, pikakarvaline
lääne-göta spits
lääne-siberi laika
labradori retriiver
lancashire'i heeler
landseer
lapi porokoer
leonberger
lhasa apso
lõuna-vene lambakoer
mallorca dogi
manchesteri terjer
mehhiko karvutu koer
mops
mudi
newfoundlandi koer
norra lunnikoer
norwichi terjer
nova scotia retriiver
papillon
parson russell'i terjer
pesukarukoer
phalene
pikardia lambakoer
pomeranian
poola lauskmaa-lambakoer
portugali lambakoer
Praha rotipüüdja
prantsuse buldog
puli
pumi
pürenee lambakoer, pikakarvaline
pürenee lambakoer, siledakoonuline
rodeesia ridgeback
romagna veekoer
rottweiler
saksa bokser
saksa dogi
saksa jahiterjer
saksa karmikarvaline linnukoer
saksa keskmine spits
saksa lambakoer
saksa lühikarvaline linnukoer
saksa pinšer
saksa spanjel
saksa väike spits
samojeedi koer
schapendoes
schipperke
šetlandi lambakoer
shar pei
shiba
siberi husky
siledakarvaline retriiver
skye terjer
šnautser
soome lapikoer
soome püstkõrv
šoti terjer
staffordshire'i bullterjer
suur puudel
suur šveitsi alpi karjakoer
suuršnautser
šveitsi valge lambakoer
taani-rootsi õuekoer
tai ridgeback
taks, karmikarvaline
taks, lühikarvaline
taks, pikakarvaline
tiibeti mastif
tõutu
toy-puudel
tšehhi terjer
tšehhoslovakkia huntkoer
ungari karmikarvaline linnukoer
ungari lühikarvaline linnukoer
vaaraokoer
väike brabandi grifoon
väike puudel
vana-inglise lambakoer
vendeen'i suur basset-grifoon
vendeen'i väike basset-grifoon
vene hurt - borzoi
vene jahispanjel
vene laiguline hagijas
vene must terjer
vene toy
vene-euroopa laika
verekoer
weimari linnukoer, lühikarvaline
welsh corgi cardigan
welsh corgi pembroke
welshi springerspanjel
welshi terjer
west highlandi terjer
whippet
yorkshire'i terjer
Koera sugu:
(kõik)
emane
isane
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1008 tulemust
(18 eksamit ja 76 võistlust, millel osales 527 erinevat koera):
eelmine
1
...
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
...
21
järgmine
Aeg
Ala
Katse
Korraldaja
Kohtunik
Tõug
Koer
Koerajuht
Punktid
Hinne
Tulemus
Koht
19.06.10
SK-VÕI
võistlus
TAKO
Anu Oks
VIZ
Folt-Point-Pollach Bako
Helena Trus
katkestas
26.12.09
KK-2
eksam
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Estrellest Serri
Tarmo Annus
85
hea
KK-2
26.12.09
KK-2
eksam
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Estrellest Urmuri Kapral
Tõnu Mägi
65.5
mitterahuldav
23.12.09
KK-1
eksam
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Estrellest Urmuri Kapral
Tõnu Mägi
70.5
rahuldav
KK-1
23.12.09
KK-1
eksam
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Estrellest Ergo
Hille Kask
70
rahuldav
KK-1
23.12.09
KK-2
eksam
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Estrellest Serri
Tarmo Annus
65.5
mitterahuldav
23.12.09
KK-2
eksam
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Estrellest La Troybon
Heli Liis
51
mitterahuldav
04.10.09
KK-1
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
MIX
Mona
Janne Koots
93
väga hea
KK-1
1
04.10.09
KK-2
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
DOB
Yacheero's Pando Pandero
Kaidi Juurik
46
mitterahuldav
04.10.09
KK-3
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
TER
Melin Lee Dinryan Merell
Marilin Kooskora
96
võrratu
KK-3
1
04.10.09
KK-3
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
CDB
Mango Rico Roar Aron Lexus
Aljo Pärn
82
hea
KK-3
2
04.10.09
KK-3
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
SLK
Heleros Mikado
Agle Oissar
73
rahuldav
KK-3
3
04.10.09
KK-3
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
SLK
Golttvizen Hof Bodo
Kaidi Kask
63
mitterahuldav
04.10.09
SK-ALG
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
SLK
Estrellest Aiko Lee
Urve Hiie
156
II järk
SK-ALG
1
04.10.09
SK-ALG
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
ACD
Cossaks Zelda Power
Karin Lassmann
138
III järk
SK-ALG
2
04.10.09
SK-ALG
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
CPK
Pamparix Be Fair
Ülle Pae
110
III järk
SK-ALG
3
04.10.09
SK-ALG
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
ILK
Saagelin Naskur Njosnari
Julia Saarestik
76
04.10.09
SK-AVA
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
TER
Melin Lee Daw Thin Tarass
Eliko Melb
181
I järk
SK-AVA
1
04.10.09
SK-AVA
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
BC
Born To Win From Amber Lat
Svetlana Zolotnikova
155.5
II järk
SK-AVA
2
04.10.09
SK-AVA
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
IS
Sign of Constancy Summerbliss
Ulna Kull
148.5
II järk
SK-AVA
3
04.10.09
SK-AVA
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
MIX
Mortimer
Monika Põld
137.5
III järk
SK-AVA
4
04.10.09
SK-AVA
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
VLK
Estrellest La Rocco
Urve Kallavus
126
III järk
SK-AVA
5
04.10.09
SK-AVA
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
SSN
Gloris Heidy
Ragne Oja
102
III järk
SK-AVA
6
04.10.09
SK-AVA
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
ACD
Koerustükk Red Angel
Marelii Pirsi
73
04.10.09
SK-EVÕI
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
BC
Tending Eagle-Eyed
Anne Tammiksalu
262
I järk
SK-EVÕI
1
04.10.09
SK-EVÕI
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
BE
Alfa Sagittarius Arej
Natalja Garastsenko
243.5
II järk
SK-EVÕI
2
04.10.09
SK-EVÕI
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
SKS
Damirazin Hula-Hula
Riikka Pulliainen
238
II järk
SK-EVÕI
3
04.10.09
SK-VÕI
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
HOV
Asko
Greta Rüütel
207.5
III järk
SK-VÕI
1
04.10.09
SK-VÕI
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
OES
Egor-Dego Aphrodite
Marilin Kooskora
177.5
04.10.09
SK-VÕI
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
VIZ
Folt-Point-Pollach Bako
Helena Trus
160
04.10.09
SK-VÕI
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
BKK
Private-Stefal Donner
Signe Peeker
155.5
04.10.09
SK-VÕI
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
SSN
Ave Grossa Encore Angelo
Evi Reitel
103
04.10.09
SK-VÕI
võistlus
PÄRNU
Anu Oks
VIZ
Quickstep of Skyrocket
Marika Kuusman
100
05.09.09
SK-EVÕI
võistlus
EKL-KKK
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
BC
Tending Eagle-Eyed
Anne Tammiksalu
267
I järk
SK-EVÕI
1
05.09.09
SK-EVÕI
võistlus
EKL-KKK
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
BE
Alfa Sagittarius Arej
Natalja Garastsenko
224
II järk
SK-EVÕI
2
05.09.09
SK-EVÕI
võistlus
EKL-KKK
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
WLK
Classic Dream's Tic Tac Toe
Killu Ahi
katkestas
05.09.09
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
MAL
Amely
Galina Filina
176
I järk
SK-ALG
1
05.09.09
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
ACD
Cossaks Zelda Power
Karin Lassmann
175.5
I järk
SK-ALG
2
05.09.09
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
VLK
White Gold Dream Bonny
Mihkel Rikas
171.5
I järk
SK-ALG
3
05.09.09
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
SLK
Heleros Mikado
Agle Oissar
167
I järk
SK-ALG
4
05.09.09
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
GRO
Champion Camus Formule
Viktoria Jazõkova
152.5
II järk
SK-ALG
5
05.09.09
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
BGR
Sign of Constancy Apple
Luise Leemet
119.5
III järk
SK-ALG
6
05.09.09
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
BC
Born To Win From Amber Lat
Svetlana Zolotnikova
169
I järk
SK-AVA
1
05.09.09
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
VLK
Estrellest La Rocco
Urve Kallavus
157.5
II järk
SK-AVA
2
05.09.09
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
TER
Melin Lee Daw Thin Tarass
Eliko Melb
151.5
II järk
SK-AVA
3
05.09.09
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
VLK
White Gold Dream Alfix
Margot Luukas
147.5
II järk
SK-AVA
4
05.09.09
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
VLK
Estrellest Lucky
Hele Järv
121
III järk
SK-AVA
5
05.09.09
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
MAL
Alexa
Tatjana Fjodorova
diskval.
05.09.09
SK-VÕI
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
CDB
Mango Rico Roar Aron Lexus
Aljo Pärn
243.25
II järk
SK-VÕI
1
05.09.09
SK-VÕI
võistlus
TAKO
Anu Oks, Marja Ala-Nikkola
VIZ
Folt-Point-Pollach Bako
Helena Trus
207.75
III järk
SK-VÕI
2
eelmine
1
...
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
...
21
järgmine