EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 186 tulemust (37 eksamit ja 4 võistlust, millel osales 160 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
11.10.13 KK-1 eksamURANElle TammDAL O'Zone Gothika Sanni Vesterinen96võrratuKK-1
11.10.13 KK-1 eksamURANElle TammSLK Wunderstern Ursel Marika Mikk94väga heaKK-1
11.10.13 KK-1 eksamURANElle TammROT Korland Rein Burge Rita Soomannkatkestas
11.10.13 KK-2 eksamURANElle TammDOB O'Zone Java Hanna Pasanen100võrratuKK-2
11.10.13 KK-2 eksamURANElle TammKSN Reval Dream Gizmo Niagara Annika Soots96võrratuKK-2
11.10.13 KK-2 eksamURANElle TammDOB Yacheero's Tiara Tiandra Marliis Eerits64mitterahuldav
11.10.13 KK-3 eksamURANElle TammROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind95väga heaKK-3
14.10.12 KK-1 eksamURANElle TammSLK Margman Iberia Karoliina Kansi96võrratuKK-1
14.10.12 KK-1 eksamURANElle TammSLK Flutwelle Pristan Jaan Kandimaa71rahuldavKK-1
14.10.12 KK-2 eksamURANElle TammVLK Extreme From Kontrastas Marika Mikk91väga heaKK-2
03.06.12 KK-2 võistlusURANElle TammSLK Sunntoya's Amica Marika Käggo81heaKK-21
03.06.12 KK-2 võistlusURANElle TammIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer78rahuldavKK-22
03.06.12 KK-2 võistlusURANElle TammTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi65mitterahuldav
03.06.12 KK-3 võistlusURANElle TammSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann91väga heaKK-31
03.06.12 KK-3 võistlusURANElle TammSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis89heaKK-32
03.12.11 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Heleros Galateia Marika Mikk92väga heaKK-2
03.12.11 KK-3 eksamEKSLElle TammSLK Flutwelle Orlana Ene Vöörmann74rahuldavKK-3
09.10.11 KK-1 eksamURANElle TammSSN Evgenika Iz Bandy Chernyh Marii Pikkoja94väga heaKK-1
09.10.11 KK-1 eksamURANElle TammSLK Flutwelle Orlana Ene Vöörmann85heaKK-1
09.10.11 KK-1 eksamURANElle TammBOX Napmary's Briannah Ability Stella Saaristkatkestas
09.10.11 KK-2 eksamURANElle TammDOB Caesarcordell Maris Raikkatkestas
09.10.11 KK-3 eksamURANElle TammKUL Cayring Carrol Cathay Marika Mikkkatkestas
21.04.11 KK-1 eksamURANElle TammVLK Born To Win White Justice Airi Lokk88heaKK-1
21.04.11 KK-1 eksamURANElle TammSSN Phoenix Emperor Icup I.D. Marii Pikkoja82heaKK-1
21.04.11 KK-2 eksamURANElle TammVLK Born To Win White Judge Marika Mikk89heaKK-2
21.04.11 KK-2 eksamURANElle TammTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsikatkestas
24.11.10 KK-1 eksamURANElle TammBOX Guido di Casa Vernice Marina Rannala katkestas
24.11.10 KK-2 eksamURANElle TammSLK Heleros Desiree Marika Mikk90väga heaKK-2
24.11.10 KK-2 eksamURANElle TammSLK Flutwelle Gibsyna Ene Vöörmann80heaKK-2
25.08.10 KK-1 eksamURANElle TammSLK Heleros Baccardi Marika Mikk97võrratuKK-1
25.08.10 KK-1 eksamURANElle TammRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi96võrratuKK-1
25.08.10 KK-1 eksamURANElle TammHKK Crispin Castor de Ruwe Kempenaer Monika Adamson95väga heaKK-1
25.08.10 KK-1 eksamURANElle TammROT Irwlend Owten Armen Toomasson94väga heaKK-1
25.08.10 KK-2 eksamURANElle TammHLK Dark'Un's Isabel-Hartje Tiia Ariko86heaKK-2
22.06.10 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Verra Oger Schloss Marika Mikk91väga heaKK-2
22.06.10 KK-2 eksamEKSLElle TammVLK Born to Win White Gatekeeper Leili Kang 88heaKK-2
22.06.10 KK-2 eksamEKSLElle TammKUL Cayring Carrol Cathay Marika Mikk80heaKK-2
25.11.09 KK-1 eksamURANElle TammBOX Amati del' Colmenero Marika Mikk92väga heaKK-1
25.11.09 KK-1 eksamURANElle TammDOB Modus Ost Siberia Snow Annika Sild86heaKK-1
11.11.09 KK-1 eksamEKSLElle TammKUL Cayring Carrol Cathay Marika Mikk95väga heaKK-1
11.11.09 KK-1 eksamEKSLElle TammROT Alweiler Dragon Alvar Unuks73rahuldavKK-1
11.11.09 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Estrellest Yandra Marika Mikk93väga heaKK-2
11.11.09 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Margman Tiana Kaidi Kohvkatkestas
08.04.09 KK-1 eksamEKSLElle TammSN Champion's Family Spencer Anu Kalja96võrratuKK-1
08.04.09 KK-1 eksamEKSLElle TammBRI Chaccado Batula Rasa Annemai Haak 94väga heaKK-1
08.04.09 KK-1 eksamEKSLElle TammSSN Smashing In Black Barbara Lilian Holts94väga heaKK-1
08.04.09 KK-1 eksamEKSLElle TammSLK Estrellest Mirage Marika Mikk94väga heaKK-1
08.04.09 KK-1 eksamEKSLElle TammDOB Halettah Demy Dolores Marliis Eerits91väga heaKK-1
08.04.09 KK-1 eksamEKSLElle TammVLK Born to Win White Gatekeeper Leili Kang 90väga heaKK-1
08.04.09 KK-2 eksamEKSLElle TammSLK Stark Fassen Ornella Ene Vöörmann93väga heaKK-2
© 2010-2020 Mari Oblikas