EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-AVA1
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas147.5II järkSK-AVA4
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas86heaKK-2
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-ALG2
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksWHT White Galanthus Ean Ebony Katri Valling172.5I järkSK-ALG2
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Tip Top Evi Reitel179I järkSK-ALG3
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva167.5
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva224.5II järkSK-VÕI2
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva256I järkSK-VÕI1
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva188.5I järkSK-ALG1
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep88.5
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Wallaroo Jinn Qui-Gong Triin Tamme75
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Wabun's Graffiti Inkspot Tea Saarinen169I järkSK-ALG3
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBGR Volfrad Ellin's Golden Catlyn Marika Bander181I järkSK-ALG1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv149.5II järkSK-AVA5
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv140II järkSK-AVA3
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMAL Virus vom Hause Diethelm Birgit Piho160.5I järkSK-ALG5
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Vikkervaaran Velmu-Veela Katja Hakkarainen122väga heaKK-21
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMPS Vetmar Livi Mishely Meloni Egle Bartnikas151.5II järkSK-ALG8
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja162.5I järkSK-ALG6-7
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja168.5I järkSK-ALG1
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis199III järkSK37
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis213III järkSK36
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis250II järkSK35
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis258I järkSK21
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis219.5II järkSK12
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Unerschrocken Zarita Raimo Lander80heaKK-31-2
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Wimba Igor Suhhalet125väga heaKK-33
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Unerschrocken Prada Nelli Sõptšenko89heaKK-32
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Nobel Janne Vaarja118heaKK-13
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova129
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova189I järkSK-ALG1
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova122väga heaKK-22
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova107heaKK-26
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Unerschrocken Indro Raine Kuningas114heaKK-32
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova125.5väga heaKK-32
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova132väga heaKK-31
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa80heaKK-37
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aza Tatjana Tšernjakova76rahuldavKK-310-11
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe129.5väga heaKK-1
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe114heaKK-1
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova90väga heaKK-33-4
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko172
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko211III järkSK15
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko138.5III järkSK-ALG4
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksTER U Are So Unique Z Kovarny Janeli Tikk235.5II järkSK13
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Tommi Ülle Tõnus72rahuldavKK-3
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson222.5II järkSK12
© 2010-2020 Mari Oblikas