EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
eelmine 1 ... 17 18 19 20 21 22 23
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Skip Hele Salu106heaKK-13
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Vanessa Victoria Anne Nurmik96rahuldav
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Zilan iz Zoosfery Katleen Lukin120.5väga heaKK-21
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen100.5rahuldav
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-31
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Rayntes Boss Tiiu Lepp123väga heaKK-32
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas121väga heaKK-33
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur117heaKK-34
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yerry Kirsti Sinirand107.5heaKK-35
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste126.5väga heaKK-11
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yarko Epp Maltis123.5väga heaKK-12
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Ex'Cort Devon-Dior Jelena Braga84nõrk
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas135võrratuKK-21
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova122väga heaKK-22
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur118heaKK-23
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas117.5heaKK-24
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda134.5võrratuKK-31
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova125.5väga heaKK-32
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Frank Anna Luik94.5rahuldav
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Relzo Deft Külli Soo190I järkSK-ALG1
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Rosi Bianca Oliver Alas180I järkSK-ALG2
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla175.5I järkSK-ALG3
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet174I järkSK-ALG4
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksISS Estrellest Bel Amy Cash Urve Hiie144II järkSK-ALG5
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Nanett Inge Puusepp129III järkSK-ALG6
22.09.02 SK-VÕI võistlusEDÜAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull206III järkSK-VÕI1
13.05.06 KK-1 võistlusEBÜAnu OksBOX Mersu Morrison Liina Tomberg109heaKK-11
13.05.06 KK-2 võistlusEBÜAnu OksBOX Felicitas Ceres Scarlet Bee Kristi Nöps117.5heaKK-21
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124väga heaKK-31
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik120.5väga heaKK-32
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau105heaKK-33
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi90.5rahuldav
eelmine 1 ... 17 18 19 20 21 22 23
© 2010-2020 Mari Oblikas