EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
eelmine 1 ... 17 18 19 20 21 22 23
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo50mitterahuldav
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Teresa Thaiz iz Korolevstva D'Allba Larissa Porõvkina49.5nõrk
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar46.5
04.10.09 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Pando Pandero Kaidi Juurik46mitterahuldav
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Steinhain Iwett Raul Õismaa44.5nõrk
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksPB La'sambelles Garconne Exquis Kert Lokotar-Reimannkatkestas
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Hoffen-Damms Zass Riina Ristsookatkestas
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSSN Phoenix Emperor Power Spice Jaanika Kuldmaadiskval.
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõukatkestas
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksHOV Bajaring Cadmus Aivar Mittdiskval.
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksSLK Etna Kopu Vilkas Andres Kiivediskval.
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksLAB Juht Mulder Marika Mikkkatkestas
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randkatkestas
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksCC Eaglemount Fantasie Elen Nurmetaludiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Estrellest Diola Def Erkki Siirakdiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Defendervil Gremlin Rita Uuetaludiskval.
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksAT Katherina's Land Some Marathon Inger Kuuskatkestas
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randdiskval.
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Margman Namza Lehar Lauritskatkestas
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Goldylock's Loves Charlotta Meeli Eismanndiskval.
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kiviojadiskval.
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAM Snowtear Ly Saardiskval.
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus katkestas
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahikatkestas
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaMAL Alexa Tatjana Fjodorovadiskval.
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Lucky Hele Järvkatkestas
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksTER Breston Kaili Puttonenkatkestas
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänenkatkestas
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWT Ak Mil Vista Benton Priit Ratturkatkestas
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Estrellest Zuzanne Geron Perendskatkestas
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Rayntes Euron Kadre Aruojakatkestas
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskajadiskval.
eelmine 1 ... 17 18 19 20 21 22 23
© 2010-2020 Mari Oblikas