EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste76rahuldavKK-22
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest D'Ohitika Helen Tähve67mitterahuldav
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets91väga heaKK-31
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome90väga heaKK-32
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Jaquline Liidia Suurpere78rahuldavKK-33
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm76rahuldavKK-34
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Õnnex Eve Pungas73rahuldavKK-35
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi125.5väga heaKK-11
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet108heaKK-12
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksDOB Tiador's Dez-Daniel Lauriina Kananen107heaKK-13
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm125.5väga heaKK-21
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist119heaKK-22
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Drakon Meeli Puusepp115heaKK-23
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet111heaKK-24
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer109.5heaKK-25
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm130väga heaKK-31
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet126väga heaKK-32
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Wimba Igor Suhhalet125väga heaKK-33
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Põhjakroon Klaabu Tatjana Tšernjakova124.5väga heaKK-34
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksROT Bjarni Liina Noor121väga heaKK-35
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas118.5heaKK-36
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Kronis Mirta Ingrid Mahoni113heaKK-37
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Kelvin Helle Kaljula95.5rahuldav
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSSN Airis Tatjana Fjodorova135võrratuKK-11
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur126.5väga heaKK-12
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Nobel Janne Vaarja118heaKK-13
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estredet Kathleen Helgi Toomla121väga heaKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Briatore Archi Peep Arro120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Winston Igor Vasin118heaKK-24
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas108heaKK-25
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova107heaKK-26
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Ly-Lafemme Linda Käär102.5rahuldav
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova132väga heaKK-31
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Es Caten Detto Urve Lageda129.5väga heaKK-32
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Windbeutel Airin Ingrid Mahoni127.5väga heaKK-33
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Anka Olga Levašova108.5heaKK-34
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm129.5väga heaKK-11
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman113heaKK-12
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet110heaKK-13
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili91rahuldav
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Steinhain Iwett Raul Õismaa44.5nõrk
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik130väga heaKK-21
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets129.5väga heaKK-22
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124.5väga heaKK-23
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet117heaKK-24
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar87rahuldav
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova189I järkSK-ALG1
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain126.5III järkSK-ALG2
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksLAB Amanda Toomas Leppik125III järkSK-ALG3
© 2010-2022 Mari Oblikas