EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
08.09.05 SK-VÕI võistlusESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer138
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova84.5
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur68.5
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's El Grafito Galina Šeršneva73.5
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Felicity Katrin Kask74
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSSN Phoenix Emperor Power Spice Jaanika Kuldmaadiskval.
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksHOV Bajaring Cadmus Aivar Mittdiskval.
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksSLK Etna Kopu Vilkas Andres Kiivediskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksCC Eaglemount Fantasie Elen Nurmetaludiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Estrellest Diola Def Erkki Siirakdiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Defendervil Gremlin Rita Uuetaludiskval.
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randdiskval.
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Goldylock's Loves Charlotta Meeli Eismanndiskval.
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskajadiskval.
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kiviojadiskval.
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAM Snowtear Ly Saardiskval.
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaMAL Alexa Tatjana Fjodorovadiskval.
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksROT Boxlee T-Rex Evi Peterson89heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Leroy vom Durbuscher Forst Urve Kallavus89heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli81heaKK-1
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Es'beryll Anni Donna Eleri Ehamaa80heaKK-2
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Ultimate Jäqsy Katrin Mänd85heaKK-35-6
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Jabina Quick Mare Adermann85heaKK-35-6
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa80heaKK-37
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin89heaKK-21
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli84heaKK-22
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Estrellest Von Villery Marek Piirimägi85heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksMIX Donna Naima Margus82heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing81heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksAST Leonly Staff's Forget Me Not Aveli Rankla80heaKK-1
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits89heaKK-14
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksLAB Allihuupan Cotton Candy Anneli Lints88heaKK-15
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Aischa Zo Sebesa Kaidi Kobar86heaKK-16
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksBC Jako Deabei Ergo Ojaste82heaKK-1
29.11.15 KK-3 eksamVIKOAnu OksMAL Mecberger Onni Raul Bamberg85heaKK-3
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar80heaKK-12
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksBGL Bently Birgit Piho82heaKK-21
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Laisa Oger Schloss Lea Tõnismäe80heaKK-31-2
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Unerschrocken Zarita Raimo Lander80heaKK-31-2
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits86heaKK-11
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar84heaKK-12
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli83heaKK-21
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Simba Rando Rämmeld88heaKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksDOB Greenvillhouse Anetta Affrica Natalja Tsvetkova84heaKK-1
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Roswell Raimo Lander82heaKK-2
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Xarrety Erki Muru81heaKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Iceman Maire Õunmaa80heaKK-1
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren81heaKK-3
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Rosy Birgit Piho87heaKK-11
© 2010-2021 Mari Oblikas