EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 420 tulemust (24 eksamit ja 24 võistlust, millel osales 313 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
17.02.18 KK-1 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Fest Kiefer Gangster Valeria Volovikdiskval.
17.02.18 KK-2 võistlusARTICUSMari OblikasMAL Ruutipussi Marko Kristi Pai87heaKK-21
17.02.18 KK-2 võistlusARTICUSMari OblikasKUL Lady Wantonness Harry Potter Ingrid Puurvee78rahuldavKK-22-3
17.02.18 KK-2 võistlusARTICUSMari OblikasMT Juger Edelweiss Nenagljadnaya Moya Julia Knut78rahuldavKK-22-3
17.02.18 KK-2 võistlusARTICUSMari OblikasCDB Floyd Aljo Pärn77rahuldavKK-24
17.02.18 KK-2 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Holli Meisehof Svetlana Sedovits76rahuldavKK-25
17.02.18 KK-2 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Wunderstern Eleanora Kaire Hein67mitterahuldav
17.02.18 KK-2 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Margman Bellatrix Evelin Kala45mitterahuldav
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Renegade Knights Beatitas Signe Tiitso85heaKK-31
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Hamanda Meisehof Maria Burmistrova78rahuldavKK-32
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasMT Juger Edelweiss Nochnoy Forsazh Julia Knut77rahuldavKK-33
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Estrellest Vapper Viola Galina Murel67mitterahuldav
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasBC Follow The Leader Adrenaline Rush Natalja Garastsenko66mitterahuldav
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Heleros Viola Ahto Luidalepp43mitterahuldav
17.02.18 KK-3 võistlusARTICUSMari OblikasSLK Allsaare Elis Aljona Nestrik33mitterahuldav
30.12.17 KK-1 eksamEOKKMari OblikasBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus90väga heaKK-1
30.12.17 KK-1 eksamEOKKMari OblikasLAB Irwlend Marii Jaanika Noor90väga heaKK-1
30.12.17 KK-1 eksamEOKKMari OblikasSLK Margman Luminosa Monika Rusing89heaKK-1
30.12.17 KK-1 eksamEOKKMari OblikasSLK Rayntes Ohanna Pille Kask70rahuldavKK-1
30.12.17 KK-2 eksamEOKKMari OblikasHLK Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas91väga heaKK-2
30.12.17 KK-2 eksamEOKKMari OblikasCDB Floyd Aljo Pärn87heaKK-2
30.12.17 KK-2 eksamEOKKMari OblikasVLK Born To Win White Zeus Liivi Leydiskval.
19.11.17 BH eksamSPORTMari OblikasMIX Floki Allan Tibarmittesooritatud
19.11.17 BH eksamSPORTMari OblikasLAB Coconut Kadi SikksooritatudBH
19.11.17 BH eksamSPORTMari OblikasSLK Nora Kadri Kelnermittesooritatud
19.11.17 BH eksamSPORTMari OblikasSLK Inxest Aurora Kristi KangursooritatudBH
19.11.17 BH eksamSPORTMari OblikasSLK Quarrel Arro Laili OjastesooritatudBH
19.11.17 BH eksamSPORTMari OblikasMIX Roxette Marge KarusooritatudBH
19.11.17 BH eksamSPORTMari OblikasALK Peak River Fab Aslan Paula Johanna SusisooritatudBH
19.11.17 BH eksamSPORTMari OblikasMIX Ruudi Tiia VõsurisooritatudBH
30.09.17 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasSLK Pskovland Gerda Ekaterina Lukasheva91väga heaKK-11
30.09.17 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasLAB Niinivuoren Valon-Tuike Taimi Plaado85heaKK-12
30.09.17 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar83heaKK-13
30.09.17 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi82heaKK-14
30.09.17 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud78rahuldavKK-15
30.09.17 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasSLK Aischa Zo Sebesa Kaidi Kobar59mitterahuldav
30.09.17 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasSLK Estrellest Kiss Kimberley Jana Mänglidiskval.
30.09.17 KK-1 võistlusKAGUMari OblikasMIX Akira Kerli Kurvitskatkestas
30.09.17 KK-2 võistlusKAGUMari OblikasBGL Bently Birgit Piho78rahuldavKK-21
30.09.17 KK-2 võistlusKAGUMari OblikasNF Brownblood Msk Zhansaya Shuli Marge Tamm73rahuldavKK-22
30.09.17 KK-2 võistlusKAGUMari OblikasBOX Golden Amulette Manfred Katrin Kuusma41mitterahuldav
16.09.17 IPO-1 võistlusEDÜMari OblikasMAL Komentajan Aniline Birgit Piho257heaIPO-11
16.09.17 IPO-2 võistlusEDÜMari OblikasSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsov244heaIPO-21
16.09.17 IPO-2 võistlusEDÜMari OblikasSLK Estrellest Jaffa Sirli Kaharmitterahuldav
16.09.17 IPO-2 võistlusEDÜMari OblikasSLK Unerschrocken Amur Esta Ratnikdiskval.
16.09.17 IPO-3 võistlusEDÜMari OblikasSLK Golttvizen Hof Orry Ingrid Mahoni248heaIPO-31
16.09.17 PJK-1 võistlusEDÜMari OblikasHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel177heaPJK-11
16.09.17 PJK-1 võistlusEDÜMari OblikasDOB Yacheero's Yewel Yodette Marliis Eeritsmitterahuldav
16.09.17 PJK-3 võistlusEDÜMari OblikasHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel182väga heaPJK-31
26.08.17 KK-1 võistlusAKTIIVMari OblikasALK Peak River Fab Cratt Jaanus Rand90väga heaKK-11
© 2010-2021 Mari Oblikas