EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Baruto Ly Jõgila83heaKK-11
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksISS Estrellest Bel Amy Cash Urve Hiie144II järkSK-ALG5
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn158II järkSK-AVA2
14.12.03 KK-1 eksamESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn112heaKK-1
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cändy Illar Aigro71rahuldavKK-15
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet126väga heaKK-32
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet129väga heaKK-31
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet123.5väga heaKK-33
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Chic Caron Kairi Liiv93väga heaKK-1
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest D'Ohitika Helen Tähve67mitterahuldav
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani102III järkSK-AVA3
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani116.5heaKK-13
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli156.5II järkSK-AVA3
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli156.25II järkSK-ALG5
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli150II järkSK-ALG8
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Estrellest Diola Def Erkki Siirakdiskval.
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Drakon Meeli Puusepp115heaKK-23
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Eger Anneli Pajur117heaKK-21
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Ergo Hille Kask70rahuldavKK-1
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Exe Heli Reili85heaKK-31
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda126.5väga heaKK-31
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda134.5võrratuKK-31
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fleur Noblesse Helve Käro75rahuldavKK-32
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Fööniks Farah-Frist Merike Võsu92väga heaKK-1
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Frank Anna Luik94.5rahuldav
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Hobby Kristi Kadakas121.5väga heaKK-2
18.07.15 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Hurmuri Coffi Pille-Riin Sarv80.5
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Jaquline Liidia Suurpere78rahuldavKK-33
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Estrellest Karu-Mati Lembit Toomsalu66mitterahuldav
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus163.5I järkSK-AVA2
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus126III järkSK-AVA5
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus157.5II järkSK-AVA2
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus166I järkSK-ALG3
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest La Troybon Heli Liis51mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik74rahuldavKK-312
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Lexer Ilvi Rimm120väga heaKK-31
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK Estrellest Lucky Hele Järv121III järkSK-AVA5
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Lucky Hele Järvkatkestas
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest Lucky Hele Järv165.5I järkSK-ALG4
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Ly-Lafemme Linda Käär102.5rahuldav
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Naks Ülle Rauk111.5heaKK-23
26.08.06 KK-2 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Naks Ülle Rauk122väga heaKK-21
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas118.5heaKK-36
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas135võrratuKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas108heaKK-25
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist190.25
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist222.5III järkSK-VÕI2
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist106.5heaKK-32
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist246II järkSK-VÕI1
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124väga heaKK-31
© 2010-2022 Mari Oblikas