EST
|
ENG
ÜRITUSTE KALENDER
KATSETULEMUSTE OTSING
KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD
TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING
AASTA PARIMAD
AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE
MM-VÕISTLUSED
Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
kuni:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Ala:
(kõik)
(kõik va agility)
A-katse – Jäljekatse
IAD / AD – Vastupidavuskatse
AG – Agility
B-katse – Kuulekusekatse
BC-katse – Teenistuskoerte katse
BH – Ühiskonnakõlblikkuse test
C-katse – Kaitsekatse
IFH / FH – Erijäljekatse
IBGH – IBGH kuulekusekatse
IGP / IPO – RV teenistuskoerte katse
IGP-FH / IPO-FH – RV erijäljekatse
IPO-R – RV päästekatse
KK – Kuulekuskoolitus
PJK – Põllujäljekatse
RK – Rallikuulekus
SchH – Teenistuskoerte katse
SK – Sõnakuulelikkus
VP – Veepääste
VPG – Teenistuskoerte katse
Klass:
Hinne:
Katsetüüp:
(kõik)
eksam
võistlus
Korraldaja:
(kõik)
Agility Arenguselts
Agility Pluss
Agilityklubi A-Koer
DogVActive Koertekool
Eesti Agilityliit
Eesti Austraalia Lambakoerte tõuühing
Eesti Bernhardiini Tõuühing
Eesti Bokseriühing
Eesti Dalmaatsia Koerte Tõuühing
Eesti Dobermanniühing
Eesti Jack Russelli Terjerite Tõuühing
Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu
Eesti Koeraspordiliit
Eesti Newfoundlandi Koerte ja Landseeride TÜ
Eesti Newfoundlandi Koerte Klubi
Eesti Otsingukoerte Klubi
Eesti Päästekoerte Ühing
Eesti Retriiverite Tõuühing
Eesti Rottweileriühing
Eesti Saksa Lambakoerte Ühing
Eesti Setterite Klubi
Eesti Šnautserite Klubi
Eesti Šoti Terjerite Tõuühing
Eesti Šveitsi Alpi Karjakoerte Tõuühing
Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing
Haapsalu Koerakasvatajate Klubi
Ida-Virumaa Koerasõprade Klubi Lucky
Kagu-Eesti Kennelklubi
Keila Koerasõprade Klubi "Ipson"
Kesk-Eesti Saksa Lambakoerte Klubi "Maximus"
Klubi Kuldkoer
Klubi Sportkoer
Koeraspordiklubi Delta
Koeraspordiklubi Koerus
Koeraspordiklubi Topdog
Koerte Dressuurikool "Canis"
Koerteklubi "Aktiiv"
Koerteklubi "Articus"
Koerteklubi "Margman"
Koerteklubi "Tartu Bokser"
Koerteklubi ActiveDog
Koerteklubi Säde
Koerteklubi Vile
Koertekool Tubli
MTÜ Kurimuri
MTÜ Vauh
Narva Koerakasvatajate Selts
Narva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus"
Pärnu Agility
Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi
Pärnumaa Koeraspordi Akadeemia
Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber"
Rakvere Koeraspordi Klubi
Rakvere Koertesõprade Klubi
Rally-O Koeraspordiklubi
Raplamaa Koerasõprade Selts
Raplamaa Koerteklubi
Saaremaa Koerakasvatajate Klubi
Saarlaste Agilityklubi
SKA Teenistuskoerte Koolituskeskus
Tarkade Koerte Klubi
Tartu Koerte Klubi AMUR
Tartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran"
Tartu Trennid
Teenistus- ja Spordikoerte Klubi
Teenistuskoerte Klubi "Domino Center"
Valga Koerteklubi
Viimsi Koer
Virumaa Koerteklubi
Koeratõug:
(kõik)
airedale'i terjer
akita
alaska malamuut
ameerika buldog
ameerika kokkerspanjel
ameerika staffordshire'i terjer
ameerika väike lambakoer
araabia hurt - sloughi
argentiina dogi
austraalia karjakoer
austraalia kelpie
austraalia lambakoer
austraalia terjer
baieri verekoer
barbet
basenji
basset hound
beagle
beauceron
bedlingtoni terjer
belgia lambakoer groenendael
belgia lambakoer laekenois
belgia lambakoer malinois
belgia lambakoer tervueren
bernhardiin, lühikarvaline
bernhardiin, pikakarvaline
berni alpi karjakoer
bologna bichon
bordercollie
borderterjer
bordoo dogi
bostoni terjer
brasiilia fila
brasiilia terjer
bretooni liivakarva basset
bretooni spanjel
briard
brüsseli grifoon
bullterjer
cairni terjer
cavalier king charles spanjel
chesapeake bay retriiver
chihuahua, lühikarvaline
chihuahua, pikakarvaline
chodsky pes
chow chow
clumberspanjel
collie, lühikarvaline
collie, pikakarvaline
dalmaatsia koer
dobermann
drenthe'i linnukoer
eesti hagijas
entlebuchi alpi karjakoer
etna cirneco
eurasier
flaami karjakoer
foksterjer, karmikarvaline
foksterjer, siledakarvaline
gascogne'i väike sinine hagijas
gordoni setter
grööni koer
habecollie
hall norra põdrakoer
hannoveri verekoer
havanna bichon
hiina harjaskoer
hispaania veekoer
hollandi lambakoer, karmikarvaline
hollandi lambakoer, lühikarvaline
hollandi lambakoer, pikakarvaline
hollandi väike veelinnukoer
horvaatia lambakoer
hovawart
ibiza podenco, lühikarvaline
ida-euroopa lambakoer
ida-siberi laika
iiri hundikoer
iiri pehmekarvaline nisuterjer
iiri puna-valge setter
iiri punane setter
iiri terjer
inglise buldog
inglise hurt
inglise kääbusterjer
inglise kokkerspanjel
inglise pointer
inglise setter
inglise springerspanjel
islandi lambakoer
itaalia corso
itaalia karmikarvaline linnukoer
itaalia linnukoer
itaalia väikehurt
jaapani spits
jack russell'i terjer
jakuudi laika
jämtlandi koer
kääbusbullterjer
kääbuspinšer
kääbuspuudel
kääbusšnautser
kääbustaks, karmikarvaline
kääbustaks, lühikarvaline
kääbustaks, pikakarvaline
käharakarvaline bichon
karjala karukoer
kaukaasia lambakoer
keeshond/wolfspitz
kerry blue terjer
kesk-aasia lambakoer
kiharakarvaline retriiver
komondor
kromfohrlandi koer
kuldne retriiver
küülikutaks, karmikarvaline
küülikutaks, lühikarvaline
küülikutaks, pikakarvaline
lääne-göta spits
lääne-siberi laika
labradori retriiver
lancashire'i heeler
landseer
lapi porokoer
leonberger
lhasa apso
lõuna-vene lambakoer
mallorca dogi
manchesteri terjer
mehhiko karvutu koer
mops
mudi
newfoundlandi koer
norra lunnikoer
norwichi terjer
nova scotia retriiver
papillon
parson russell'i terjer
pesukarukoer
phalene
pikardia lambakoer
pomeranian
poola lauskmaa-lambakoer
portugali lambakoer
Praha rotipüüdja
prantsuse buldog
puli
pumi
pürenee lambakoer, pikakarvaline
pürenee lambakoer, siledakoonuline
rodeesia ridgeback
romagna veekoer
rottweiler
saksa bokser
saksa dogi
saksa jahiterjer
saksa karmikarvaline linnukoer
saksa keskmine spits
saksa lambakoer
saksa lühikarvaline linnukoer
saksa pinšer
saksa spanjel
saksa väike spits
samojeedi koer
schapendoes
schipperke
šetlandi lambakoer
shar pei
shiba
siberi husky
siledakarvaline retriiver
skye terjer
šnautser
soome lapikoer
soome püstkõrv
šoti terjer
staffordshire'i bullterjer
suur puudel
suur šveitsi alpi karjakoer
suuršnautser
šveitsi valge lambakoer
taani-rootsi õuekoer
tai ridgeback
taks, karmikarvaline
taks, lühikarvaline
taks, pikakarvaline
tiibeti mastif
tõutu
toy-puudel
tšehhi terjer
tšehhoslovakkia huntkoer
ungari karmikarvaline linnukoer
ungari lühikarvaline linnukoer
vaaraokoer
väike brabandi grifoon
väike puudel
vana-inglise lambakoer
vendeen'i suur basset-grifoon
vendeen'i väike basset-grifoon
vene hurt - borzoi
vene jahispanjel
vene laiguline hagijas
vene must terjer
vene toy
vene-euroopa laika
verekoer
weimari linnukoer, lühikarvaline
welsh corgi cardigan
welsh corgi pembroke
welshi springerspanjel
welshi terjer
west highlandi terjer
whippet
yorkshire'i terjer
Koera sugu:
(kõik)
emane
isane
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 5256 tulemust
(29 eksamit ja 77 võistlust, millel osales 633 erinevat koera):
eelmine
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
...
106
järgmine
Aeg
Ala
Katse
Korraldaja
Kohtunik
Tõug
Koer
Koerajuht
Punktid
Hinne
Tulemus
Koht
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BC
Enzo Hendl
Natalja Garastsenko
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BS
Zboj Epaton
Reelika Pata
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MAL
Daydream
Reet Volt
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
CKS
Helandros Jamaica Rum
Riina Kaisma
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BC
Fire Rock Edha
Saara Vällik
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BC
Flying Paws Sniff My Dust
Sirje Tammsalu
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Charlie
Tatiana Mikhailova
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Katrion's Ontario
Tatiana Mikhailova
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
PAP
Milbu King Of The Day
Terje Erdmann
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
PÜP
Drole d'Oiseau Mouflette Ferique
Tiina Jürjo
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
HAC
Memorylane Hip-Hop Don't Stop
Tiina Teng-Tamme
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
HAC
Memorylane A Pirates Party
Tiina Teng-Tamme
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Elbar's Golden Intrige
Tiiu Eesmaa
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
ALK
Capricole Crazy About You
Tuuli Vaino
diskval.
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Grant
Anton Ivaniuk
27.64
AG-3
6
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BC
Piggyland's Up To Speed Dollie
Ege Taliaru
15
väga hea
AG-3
13
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SKS
Käpylä Mosku
Külli Ragel
13.87
väga hea
AG-3
11
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MIX
Pirru
Marika Samlik
10
väga hea
AG-3
11
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BC
Never Never Land A' Palinka
Raul Siim
10
väga hea
AG-3
12
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
VBG
It's Sverana Premira
Elen Koiduste
8.2
väga hea
AG-3
10
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MIX
Karma
Marika Einlo
7.96
väga hea
AG-3
10
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
KSN
Summer Dream Oberfidz Lv
Kriste Kosseson
6
väga hea
AG-3
9
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Elbar's Golden Gerbera
Merili Pärn
5.18
suurepärane
AG-3
5
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
WSS
Speckled Tidy Fleur
Aleksandr Drozdov
5
suurepärane
AG-3
8
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
NSR
Cloudburst's Gentle Breeze
Berle Brant
5
suurepärane
AG-3
9
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
JRT
Jump'n'roll Herta
Elo Võõsa
5
suurepärane
AG-3
8
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BC
Maeglin Keilidh
Inga Järv
5
suurepärane
AG-3
7
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MP
Fire Rock Dandelion
Liivika Pärg
5
suurepärane
AG-3
7
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MAL
Nordsand's Quick
Marje Piiroja
5
suurepärane
AG-3
6
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Excellent Choice The Real Deal
Elika Lass
0
suurepärane
AG-3
2
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MIX
Skipper
Indrek Tirmaste
0
suurepärane
AG-3
3
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MIX
Hugo Boss
Inna Bortnovskiy
0
suurepärane
AG-3
6
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Scandyline Elegant Gentleman
Jelena Virro
0
suurepärane
AG-3
4
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
PRT
Party Nonstop Desire
Juri Lunjov
0
suurepärane
AG-3
2
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Elbar's Black Joconde
Kaisa Tsäro
0
suurepärane
AG-3
1
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
PAP
Danaini Baron de Nantes
Kamilla Alma Vilderson
0
suurepärane
AG-3
4
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BC
Follow The Leader Caffeine Yes
Kristi Vaidla
0
suurepärane
AG-3
2
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MIX
Favorite Class Madam
Liisi Vilba
0
suurepärane
AG-3
5
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BC
Fire Rock Erk
Marko Visse
0
suurepärane
AG-3
1
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Sweet Cake From Sielos Draugas
Marta Miil
0
suurepärane
AG-3
1
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
PRT
Party Nonstop Estelle
Natali Happonen
0
suurepärane
AG-3
3
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
BC
Maeglin Hurricane
Natalja Garastsenko
0
suurepärane
AG-3
3
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MIX
Yuki
Saara Vällik
0
suurepärane
AG-3
4
18.03.17
AG-3
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
TER
Ar'tfulfox's Known As Hotberry
Vambola Eesmaa
0
suurepärane
AG-3
5
18.03.17
H-1
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
TOY
Yamit Muskat Extravaganza
Aleksandra Suits
diskval.
18.03.17
H-1
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Ability Black Jumper
Eliise Põder
diskval.
18.03.17
H-1
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
MIX
Sofi
Ingrid Konsap
diskval.
18.03.17
H-1
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
PÜP
Drole D'oiseau Moult de Vitesse
Kajsa Westerlund
diskval.
18.03.17
H-1
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
SHE
Scandyline Queen In Blue Dress
Karen Dunaway
diskval.
18.03.17
H-1
võistlus
A-KOER
Anne Tammiksalu
VLK
Born To Win White Xtreme
Krista Tammäe
diskval.
eelmine
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
...
106
järgmine