EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas282I järkSK-VÕI1
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere254.5II järkSK-VÕI2
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann249II järkSK-VÕI3
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots200III järkSK-VÕI4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja165
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja168.5I järkSK-ALG1
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Mainspring Tjika Monika Põld167I järkSK-ALG2
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Billapaloola Kerli Tüvi165I järkSK-ALG3
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme162I järkSK-ALG4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren156II järkSK-ALG5
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits154.5II järkSK-ALG6
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko140.5II järkSK-ALG7
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Vallatu Vanessa Jevgenia Hlõstova137III järkSK-ALG8
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose134.5III järkSK-ALG9
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva130III järkSK-ALG10
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Cäsar vom Römerwall Andrei Hramtsov128.5III järkSK-ALG11
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Noble Napoleon Velge Järveots102III järkSK-ALG12
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe182I järkSK-AVA1
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja142II järkSK-AVA2
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup135III järkSK-AVA3
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSAM Lumeingel Väike Merineitsi Natalja Beljajeva115III järkSK-AVA4
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko237II järkSK-EVÕI1
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova234.5II järkSK-EVÕI2
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu223.5III järkSK-EVÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Fiona Marika Samlik252II järkSK-VÕI1
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe249II järkSK-VÕI2
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik236.5II järkSK-VÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots223.5III järkSK-VÕI4
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo221III järkSK-VÕI5
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom218.5III järkSK-VÕI6
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Starworkers Risky Business Aet Toose183.5I järkSK-ALG1
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SBT Mooncraft's As You Like Jelena Marzaljuk168.5I järkSK-ALG2
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KSN Hildebert's Purple Orchid Jelena Filonova167I järkSK-ALG3
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko165.5I järkSK-ALG4
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva158II järkSK-ALG5
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BKK Nike Von Roda Bgskreta First Ligija Frišfelde116.5III järkSK-ALG6
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)VLK Ariadna Pathfinder Sardogs Anna Vinogradova110III järkSK-ALG7
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Skipper Ege Taliaru87
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Desh Miracle Galina Feodorova197I järkSK-AVA1
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka177I järkSK-AVA2
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Ingardia Absolute Vladislava Akimova173I järkSK-AVA3
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Malet Park Paprika Regina Suup170I järkSK-AVA4
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe152.5II järkSK-AVA5
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)WSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu111III järkSK-AVA6
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko305I järkSK-EVÕI1
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI2
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova276.5I järkSK-EVÕI3
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus275.5I järkSK-EVÕI4
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)CPK Oldercland Gilaris Emiliya Nikolaeva275I järkSK-EVÕI5
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka259.5I järkSK-EVÕI6
© 2010-2019 Mari Oblikas