EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Zilan iz Zoosfery Katleen Lukin120.5väga heaKK-21
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen100.5rahuldav
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-31
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas121väga heaKK-33
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Formanta Fleur iz Korolevstva D'Allba Marika Mikk108.5heaKK-13
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi105heaKK-14
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Ex'Cort Devon-Dior Jelena Braga84nõrk
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas117.5heaKK-24
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Rosi Bianca Oliver Alas180I järkSK-ALG2
22.09.02 SK-VÕI võistlusEDÜAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull206III järkSK-VÕI1
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-1
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav89.5rahuldav
19.08.02 SK-ALG eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Duquesa Doniela Kaidi Juurik177.5I järkSK-ALG
19.08.02 SK-VÕI eksamPÄRNUAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull266.5I järkSK-VÕI
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas120.5väga heaKK-22-3
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksDOB Hainide Gerd-Gordon Aivar Kaus105.5heaKK-2
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-31-2
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-37
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko119.5heaKK-33
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko112.5heaKK-34
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson95väga heaKK-11
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksEKK Korolevstvo Gornik Psov Karamel Tatiana Gette-Kishinevskaya201III järkSK23
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksES Edenbridge Very Expected Orion Aivar Piiriste119III järkSK-ALG7
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova165.5I järkSK-AVA1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova152.5II järkSK-ALG5
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksGS Finfair Loch Carron Raili Laani155II järkSK-ALG
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike108III järkSK-AVA4
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Yukki Hill Shaman's Eye Alisa Lavrova101.5III järkSK-ALG9
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike164.5I järkSK-ALG5
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme171I järkSK-ALG4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme162I järkSK-ALG4
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Hoffen-Damms Zass Riina Ristsookatkestas
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm90väga heaKK-33-4
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel255.5II järkSK14
07.07.18 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel236.5II järkSK21
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksHOV Bajaring Cadmus Aivar Mittdiskval.
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel175I järkSK-ALG2
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel251.5II järkSK22
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel182
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Polarfact Pelleas Kristi Toommägi61mitterahuldav
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksHOV Asko Greta Rüütel257.5I järkSK-EVÕI2
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksHOV Asko Greta Rüütel169.5
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksHOV Asko Greta Rüütel207.5III järkSK-VÕI1
08.08.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksHOV Asko Greta Rüütel214III järkSK-VÕI1
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksHOV Asko Greta Rüütel127.5III järkSK-AVA1
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorHOV Asko Greta Rüütel168.75I järkSK-ALG2
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksHPK Minathe's Narda-Trix Evi Vahtrik137III järkSK-ALG4
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksHVV Chriskooi's Minna Tatiana Gette-Kishinevskaya222.5II järkSK12
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere189.5
© 2010-2020 Mari Oblikas