EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau163.5I järkSK-ALG3
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas162.5I järkSK-AVA1
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas111III järkSK-AVA4
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas133III järkSK-AVA4
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Kuti-Bella Heleriin Lopp138
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estredet Kathleen Helgi Toomla121väga heaKK-21
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Deli Heli Hannus79rahuldavKK-2
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest La Troybon Heli Liis51mitterahuldav
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Exe Heli Reili85heaKK-31
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Allsaare Assol Heli Reili121väga heaKK-2
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili91rahuldav
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili125III järkSK-ALG4
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Pandora Heli Säre114.5III järkSK-ALG7
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist190.25
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist222.5III järkSK-VÕI2
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist106.5heaKK-32
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist246II järkSK-VÕI1
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124väga heaKK-31
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist184.5I järkSK-AVA1
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist119heaKK-22
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124.5väga heaKK-23
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist182.5I järkSK-ALG1
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist155.5II järkSK-ALG4
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Kelvin Helle Kaljula95.5rahuldav
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fleur Noblesse Helve Käro75rahuldavKK-32
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Ergo Hille Kask70rahuldavKK-1
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Wimba Igor Suhhalet125väga heaKK-33
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Winston Igor Vasin118heaKK-24
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cändy Illar Aigro71rahuldavKK-15
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB Fine Label Aaliyah Ilona Senetskaja96.5
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Lexer Ilvi Rimm120väga heaKK-31
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal106heaKK-36
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal121väga heaKK-22
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal125.5väga heaKK-21
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal115heaKK-22
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal127väga heaKK-11
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Star Light Son Hold Up Indrek Truu150.5II järkSK-ALG3
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv149.5II järkSK-AVA5
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv140II järkSK-AVA3
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis199III järkSK37
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis213III järkSK36
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis250II järkSK35
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis258I järkSK21
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis219.5II järkSK12
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nanett Inge Puusepp160.5I järkSK-ALG8
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Nanett Inge Puusepp129III järkSK-ALG6
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Fest Kiefer Lavita Inge Uigru70rahuldavKK-1
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer151.5
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer228.5II järkSK-VÕI1
08.09.05 SK-VÕI võistlusESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer138
© 2010-2020 Mari Oblikas