EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
12.01.2008 SK võistlusAnu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
13.01.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
17.01.2008 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
19.01.2008 AG eksamAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
20.01.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.02.2008 SK võistlusKaidi JuurikTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
17.02.2008 AG võistlus Peteris AkimovsTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
27.02.2008 KK eksamKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
08.03.2008 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
08.03.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
09.03.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.03.2008 SK võistlus Hannela PörstiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
19.03.2008 KK eksamEsta RatnikEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
22.03.2008 BH eksamUrve LagedaEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
29.03.2008 KK eksamKaidi JuurikKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
02.04.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
03.04.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
09.04.2008 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
12.04.2008 KK võistlusIngrid HeinKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
12.04.2008 SK võistlusIngrid HeinKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
13.04.2008 AG võistlusSvetlana KreslinaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
23.04.2008 KK eksamKaidi JuurikEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27.04.2008 KK võistlusKaidi JuurikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
27.04.2008 SK võistlusKaidi JuurikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
29.04.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
30.04.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
30.04.2008 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
01.05.2008 KK võistlusKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
01.05.2008 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
03-04.05.2008 IPO võistlus Aulis KoistinenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
03.05.2008 SK võistlus Anu OksSaaremaa Koerakasvatajate Klubi (SAARE)Tulemused
03.05.2008 BH eksamPaavo RapilaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
04.05.2008 KK võistlus Taimi LeibPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
04.05.2008 SK võistlusTaimi LeibPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
10.05.2008 KK võistlus Marika MikkEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
10.05.2008 AG võistlus (EMV)Johanna NybergEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
10.05.2008 AG võistlus Johanna NybergTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
15.05.2008 SK võistlusJevgeni BraginNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
24.05.2008 KK võistlusAnu OksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
24.05.2008 SK võistlus Kaja KoorKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
24.05.2008 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
24.05.2008 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
25.05.2008 FH võistlusTapio ToivolaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.05.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.05.2008 KK eksamLea MengelTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
29.05.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
31.05.2008 KK eksamKaja KoorEesti Bokseriühing (EBÜ)Tulemused
01.06.2008 KK võistlusEsta RatnikTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
07.06.2008 IPO võistlus Vilve RoosioksTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
08.06.2008 KK võistlus (EMV)Vilve RoosioksEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
10.06.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
12.06.2008 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
14.06.2008 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
14.06.2008 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
14.06.2008 SK võistlus Kirina KiviTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
15.06.2008 AG võistlusSvetlana Zolotnikova, Anne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
21.06.2008 PJK võistlus Urve LagedaEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
22.06.2008 KK võistlus Esta RatnikEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
26.06.2008 IPO eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.06.2008 AG võistlus Zusuza AbranyiAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2
05.07.2008 KK võistlus Kirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
05.07.2008 SK võistlusKirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
05.07.2008 KK eksamIlvi RimmValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
09.07.2008 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
12.07.2008 IPO võistlus Vilve RoosioksEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
15.07.2008 KK eksamAliftina PetrovaNarva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS)Tulemused
17.07.2008 SK võistlusVeera BraginaNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
19.07.2008 KK võistlusUrve LagedaTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
21.07.2008 KK eksamIngrid HeinHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
23.07.2008 AG eksamSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
25.07.2008 IPO eksamVilve RoosioksTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
26.07.2008 AG võistlusSigitas BushinskasAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
26.07.2008 IPO võistlus (EMV)Aulis KoistinenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
26.07.2008 KK võistlusKaja KoorTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
28.07.2008 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
30.07.2008 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
02.08.2008 PJK võistlusMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
02.08.2008 BH eksamDusan MajtasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
02.08.2008 IPO eksamDusan MajtasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
03.08.2008 KK võistlusEster AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
03.08.2008 SK võistlusEster AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
03.08.2008 KK eksamMarika MikkEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
06.08.2008 IPO eksamDusan MajtasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
08.08.2008 BH eksamDusan MajtasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
08.08.2008 IPO eksamDusan MajtasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
08.08.2008 KK eksamKaidi JuurikEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
09.08.2008 SK võistlusIngrid HeinTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
09.08.2008 KK eksamMarika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
10.08.2008 IPO eksamDusan MajtasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
13.08.2008 IPO eksamTatjana TšernjakovaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
16.08.2008 KK võistlus Ilvi RimmEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.08.2008 AG võistlus Alar MeomuttelTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
16.08.2008 KK eksamEsta RatnikEesti Bokseriühing (EBÜ)Tulemused
17.08.2008 AG võistlus (RV)Alar MeomuttelTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 RV koond
17.08.2008 PJK võistlus Marika MikkTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
20.08.2008 KK eksamEster AderEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
23.08.2008 AG eksamJohanna NybergKoeraspordiklubi Koerus (KOERUS)Tulemused: 1 2
28.08.2008 AG eksamSvetlana Zolotnikova, Anne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
30.08.2008 AG võistlusKarolis CerniauskasAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
30-31.08.2008 IPO võistlus Mattias ErikssonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
06.09.2008 SK võistlus Anu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
06.09.2008 KK eksamVilve RoosioksKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
11.09.2008 AG eksamSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
13.09.2008 SK võistlus (EMV)Kaja KoorEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
13.09.2008 FH võistlus Reijo KojoEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
13.09.2008 SK võistlus Kaja KoorKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
14.09.2008 AG võistlus Anne Tammiksalu, Svetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
18.09.2008 SK võistlusJevgeni BraginNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
18.09.2008 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
20.09.2008 IPO võistlus Tatjana TšernjakovaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
21.09.2008 KK võistlus Ilvi RimmEesti Bokseriühing (EBÜ)Tulemused
24.09.2008 KK eksamMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
25.09.2008 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
27.09.2008 PJK võistlusSeppo HurstiEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27.09.2008 KK võistlusKaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
27.09.2008 SK võistlus Kaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
28.09.2008 PJK võistlus Marika MikkPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
28.09.2008 KK võistlus Ilvi RimmTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
29.09.2008 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
04.10.2008 PJK võistlus (EMV)Tita HolopainenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
05.10.2008 IPO eksamUrve LagedaSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)Tulemused
11.10.2008 KK võistlus Esta RatnikKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
11.10.2008 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
11.10.2008 KK eksamEster AderEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
18-19.10.2008 FH võistlus Harri LaajajärviEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
18.10.2008 KK eksamKaja KoorKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
18.10.2008 KK eksamAliftina PetrovaNarva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS)Tulemused
25.10.2008 IPO eksamVilve RoosioksEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
26.10.2008 KK eksamTatjana TšernjakovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
26.10.2008 KK eksamKaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
26.10.2008 KK eksamTaimi LeibSaaremaa Koerakasvatajate Klubi (SAARE)Tulemused
29.10.2008 KK eksamKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
31.10.2008 AD eksamArnold JakobtorweihenKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
31.10.2008 BH eksamArnold JakobtorweihenKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
01.11.2008 BH eksamArnold JakobtorweihenKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
02.11.2008 SchH eksamArnold JakobtorweihenKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
02.11.2008 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
08.11.2008 AG võistlus Anne SaviojaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
09.11.2008 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
15.11.2008 IPO eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
16.11.2008 KK eksamAnu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
22.11.2008 KK eksamKaidi JuurikEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22.11.2008 IPO eksamAivo OblikasSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)Tulemused
23.11.2008 KK eksamVilve RoosioksKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
23.11.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26.11.2008 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
27.11.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
30.11.2008 FH eksamHarri LaajajärviEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
07.12.2008 KK eksamLea MengelRaplamaa Koerasõprade Selts (RAPLA)Tulemused
07.12.2008 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
11.12.2008 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
22.12.2008 IPO eksamTatjana TšernjakovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
28.12.2008 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
© 2010-2017 Mari Ojarand