EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
10.01.2009 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
11.01.2009 AG võistlusAnne TammiksaluKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
01.02.2009 KK võistlusKaidi JuurikKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
07.02.2009 SK võistlusKaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
12.02.2009 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
21.02.2009 KK eksamIngrid HeinEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
01.03.2009 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
15.03.2009 KK võistlusMarika MikkKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
15.03.2009 SK võistlus Ossi HarjulaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
21.03.2009 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
21.03.2009 KK eksamAliftina PetrovaNarva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS)Tulemused
22.03.2009 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28-29.03.2009 AG võistlus Johanna AllanachKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
08.04.2009 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
12.04.2009 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
17.04.2009 AD eksamHolger EllerEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
17.04.2009 BH eksamHolger EllerEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
17.04.2009 SchH eksamHolger EllerEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
18.04.2009 AG võistlus Maire TõnuristAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
18.04.2009 KK võistlus Vilve RoosioksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
18.04.2009 BH eksamHolger EllerEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
18.04.2009 SchH eksamHolger EllerEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
18.04.2009 BH eksamLauri KanervaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
19.04.2009 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
19.04.2009 KK võistlusKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
19.04.2009 BH eksamHolger EllerEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
19.04.2009 IPO-R eksamHolger EllerEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
19.04.2009 SchH eksamHolger EllerEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
25.04.2009 KK võistlusEster AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
25.04.2009 SK võistlus Ester AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
26.04.2009 BH eksamPentti RapilaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
26.04.2009 IPO eksamPentti RapilaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
27.04.2009 KK eksamKarin TõnissooPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
29.04.2009 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
29.04.2009 KK eksamKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
01.05.2009 SK võistlusAnu OksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
02.05.2009 KK võistlus Vilve RoosioksEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
02.05.2009 AG võistlusMia LaamanenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
03.05.2009 BH eksamPeteris AkimovsPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
09.05.2009 KK võistlus Ilvi RimmEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
09.05.2009 FH võistlus Lauri KanervaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
09.05.2009 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2
16.05.2009 IPO võistlus Jari KokkonenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
17.05.2009 KK võistlusTarmo TreppEesti Bokseriühing (EBÜ)Tulemused
23.05.2009 AG võistlus Ninnie LindvallAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2
23.05.2009 AG võistlus (EMV)Ninnie LindvallEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
23.05.2009 KK võistlusAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
23.05.2009 KK võistlusIngrid HeinKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
23.05.2009 SK võistlusIngrid HeinKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
23.05.2009 BH eksamMartina MatikainenEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
24.05.2009 SK võistlus Kaja Koor, Markku SantamäkiKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
24.05.2009 KK võistlusEster AderPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
24.05.2009 SK võistlusEster AderPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
24.05.2009 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
27.05.2009 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
27.05.2009 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.05.2009 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
30.05.2009 AG võistlusElena DmitrochenkoTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
31.05.2009 KK võistlusEsta RatnikTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
04.06.2009 KK eksamAliftina PetrovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
06.06.2009 KK võistlusVilve RoosioksEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
10.06.2009 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
13.06.2009 KK võistlus (EMV)Ilvi RimmEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
17.06.2009 KK eksamIngrid HeinHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
18.06.2009 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
19.06.2009 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
20.06.2009 KK võistlusEster AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
20.06.2009 SK võistlusEster AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
20.06.2009 SK võistlusLeena VälimäkiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
20.06.2009 IPO võistlus Vilve RoosioksTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
21.06.2009 PJK võistlus Vilve RoosioksTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
27.06.2009 AG võistlus Anne SaviojaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2
04.07.2009 KK võistlusAliftina PetrovaEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
04.07.2009 KK võistlusIlvi RimmTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
10.07.2009 BH eksamDieter WackerKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
11.07.2009 IPO võistlus Vilve RoosioksEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
11.07.2009 AD eksamDieter WackerKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
11.07.2009 BH eksamDieter WackerKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
12.07.2009 SchH eksamDieter WackerKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
18.07.2009 AG võistlus Peter HolmbergKoeraspordiklubi Koerus (KOERUS)Tulemused: 1 2
18.07.2009 AG eksamAnne SaviojaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
19.07.2009 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
19.07.2009 SK võistlus Taimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
19.07.2009 KK eksamKarin TõnissooPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
23.07.2009 IPO eksamVilve RoosioksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
25.07.2009 AG võistlusMarianne FernströmAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
25.07.2009 IPO võistlus (EMV)Esa KoivulahtiEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
25.07.2009 KK eksamAnu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
29.07.2009 KK eksamLea MengelTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
01.08.2009 AG võistlusAlar MeomuttelKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
02.08.2009 PJK võistlus Tatjana TšernjakovaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
08.08.2009 KK võistlusMarika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
08.08.2009 SK võistlusAnu OksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
12.08.2009 BH eksamUrve LagedaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
12.08.2009 IPO eksamUrve LagedaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
14.08.2009 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
15-16.08.2009 IPO võistlus Reijo KojoEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
15.08.2009 SK võistlus Kaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
15.08.2009 BH eksamPeteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
15.08.2009 IPO eksamPeteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
22.08.2009 KK eksamAliftina PetrovaEesti Bokseriühing (EBÜ)Tulemused
26.08.2009 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
26.08.2009 KK eksamKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
29.08.2009 KK võistlus Marika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
29.08.2009 KK võistlusKirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
29.08.2009 SK võistlusKirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
29.08.2009 AG võistlus Ritva HerralaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
30.08.2009 AG võistlus (RV)Ritva HerralaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 RV koond
30.08.2009 KK eksamKaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
30.08.2009 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
30.08.2009 KK eksamAliftina PetrovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
31.08.2009 KK eksamKaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
05.09.2009 SK võistlus (EMV)Anu Oks, Marja Ala-NikkolaEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
05.09.2009 SK võistlus Anu Oks, Marja Ala-NikkolaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
06.09.2009 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
11.09.2009 BH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
11.09.2009 SchH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
12.09.2009 PJK võistlus Vilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
12.09.2009 KK eksamAliftina PetrovaNarva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS)Tulemused
12.09.2009 AD eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
12.09.2009 BH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
12.09.2009 SchH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
13.09.2009 BH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
13.09.2009 FH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
13.09.2009 IPO-R eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
13.09.2009 SchH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
19.09.2009 IPO võistlus Vilve RoosioksEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
19.09.2009 KK võistlusMarika MikkKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
20.09.2009 KK võistlus Ilvi RimmEesti Bokseriühing (EBÜ)Tulemused
20.09.2009 SK võistlusTaimi LeibKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
23.09.2009 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
25.09.2009 KK eksamAliftina PetrovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
26-27.09.2009 IPO-FH võistlus (EMV)Paavo RapilaEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
26.09.2009 FH võistlus Paavo RapilaEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
27.09.2009 KK võistlus Marika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
27.09.2009 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
29.09.2009 BH eksamUrve LagedaEesti Šveitsi Alpi Karjakoerte Tõuühing (ESAKT)Tulemused
03.10.2009 AG võistlus Anne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
03.10.2009 KK võistlusIlvi RimmValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
03.10.2009 IPO-R eksamAstrid Laner, Alfons FieselerEesti Päästekoerte Ühing (EPKÜ)Tulemused
04.10.2009 KK võistlus Anu OksPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
04.10.2009 SK võistlus Anu OksPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
04.10.2009 IPO-R eksamAstrid Laner, Alfons FieselerEesti Päästekoerte Ühing (EPKÜ)Tulemused
14.10.2009 KK eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
17-18.10.2009 FH võistlus Juha PuurunenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
18.10.2009 BH eksamPeteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
18.10.2009 IPO eksamPaavo RapilaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
18.10.2009 PJK eksamPaavo RapilaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
24.10.2009 AG eksamSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
24.10.2009 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
25.10.2009 IPO võistlus Tatjana TšernjakovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
01.11.2009 KK võistlusVilve RoosioksKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
07.11.2009 KK eksamIngrid HeinKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
11.11.2009 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
14.11.2009 AG võistlusLeena Rantamäki-LahtinenKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
15.11.2009 KK eksam Aliftina PetrovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
25.11.2009 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
28.11.2009 IPO eksamAivo OblikasTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
05.12.2009 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
12.12.2009 AG eksamAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
12.12.2009 KK eksamKirina KiviKoerteklubi "Tartu Bokser" (TARTUBOX)Tulemused
13.12.2009 KK eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
16.12.2009 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
17.12.2009 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
23.12.2009 KK eksamAnu OksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26.12.2009 KK eksamAnu OksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
29.12.2009 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
© 2010-2017 Mari Ojarand