EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
09.01.2010 SK võistlus Kaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
10.01.2010 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
16.01.2010 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
30.01.2010 AG eksamSvetlana ZolotnikovaKoeraspordiklubi Koerus (KOERUS)Tulemused: 1 2
14.02.2010 AG eksamAnne TammiksaluAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
20.02.2010 KK võistlusIlvi RimmKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
20.02.2010 SK võistlusKaidi JuurikTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
21.02.2010 AG võistlusSeppo SavikkoTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
13.03.2010 SK võistlusKaisa PoutanenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
14.03.2010 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
20.03.2010 KK võistlusTatjana TšernjakovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
20.03.2010 AG võistlusPeteris AkimovsKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
27.03.2010 AG eksamSvetlana KreslinaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2
10.04.2010 AG võistlus Svetlana KreslinaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
17.04.2010 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
18.04.2010 KK võistlus Vilve RoosioksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
24.04.2010 KK võistlusKirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
24.04.2010 SK võistlusKirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
24.04.2010 KK võistlus Kaja KoorPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
24.04.2010 SK võistlus Kaja KoorPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
24.04.2010 KK eksamVilve RoosioksKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
28.04.2010 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
30.04.2010 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
02.05.2010 KK võistlusKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
04.05.2010 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
08.05.2010 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2 3
11.05.2010 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
15.05.2010 AG võistlusJohanna NybergAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
15.05.2010 KK võistlus Urve LagedaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
16.05.2010 PJK võistlus Marika MikkKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
16.05.2010 KK võistlusUrve LagedaEesti Bokseriühing (EBÜ)Tulemused
16.05.2010 BH eksamKaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
17.05.2010 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
19.05.2010 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
20.05.2010 SK võistlusVeera BraginaNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
22.05.2010 KK võistlus Esta RatnikEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22.05.2010 SK võistlus Timo PussinenKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
22.05.2010 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
22.05.2010 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
26.05.2010 KK eksamKaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
28.05.2010 BH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
29.05.2010 AG võistlus (EMV)Lars BangEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
29-30.05.2010 FH võistlus Harri LaajajärviEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
29.05.2010 AG võistlus Lars BangKoeraspordiklubi Koerus (KOERUS)Tulemused: 1 2
29.05.2010 AD eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
29.05.2010 BH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
29-30.05.2010 IPO-FH eksamHolger EllerKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
05.06.2010 KK võistlusIlvi RimmTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
05.06.2010 IPO eksamVilve RoosioksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
06.06.2010 KK eksamKaia PildenKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
12-13.06.2010 AG võistlus (RV)Lee GibsonAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond
12.06.2010 PJK võistlus Urve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
12.06.2010 KK võistlusKaja KoorEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
12.06.2010 KK võistlus Aivo OblikasTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
19.06.2010 SK võistlus Anu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
22.06.2010 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
26.06.2010 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
26.06.2010 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
26.06.2010 AG võistlusPeteris AkimovsPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2 3
28.06.2010 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
01.07.2010 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
04.07.2010 KK võistlus (EMV)Esta RatnikEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
10-11.07.2010 IPO võistlus Vilve RoosioksEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
10.07.2010 AG võistlusSeppo SavikkoTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
11.07.2010 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
11.07.2010 AG võistlus Algirdas ValciukasKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
17.07.2010 AG võistlusAnne TammiksaluPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2
17.07.2010 IPO-R eksamJerneja TernovecKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
18.07.2010 AG võistlusNalle JanssonAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
18.07.2010 IPO-R eksamJerneja TernovecKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
19.07.2010 BH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
19.07.2010 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
24.07.2010 IPO võistlus (EMV)Alfons van den BoschEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
24.07.2010 KK võistlusAnu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
24.07.2010 SK võistlus Anu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
24.07.2010 AG võistlus Peter HolmbergKoeraspordiklubi Koerus (KOERUS)Tulemused: 1 2 3
28.07.2010 KK eksamKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
30.07.2010 IPO eksamAivo OblikasEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
31.07.2010 KK võistlusAnu OksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
31.07.2010 KK eksamAliftina PetrovaNarva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS)Tulemused
01.08.2010 BH eksamKaidi JuurikKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
12.08.2010 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
14.08.2010 IPO võistlus Aivo OblikasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
14.08.2010 KK võistlusTatjana TšernjakovaEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
14.08.2010 SK võistlus Pernilla TallbergTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
19.08.2010 KK eksamKaidi JuurikHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
25.08.2010 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
28-29.08.2010 IPO võistlus Heikki HiltunenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.08.2010 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
28.08.2010 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
28.08.2010 AG võistlus Yngve SommerTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
29.08.2010 KK võistlus Anu OksKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
29.08.2010 AG võistlus (RV)Yngve SommerTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 RV koond
11.09.2010 SK võistlus (EMV)Jelena Limonova, Kaja KoorEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
11-12.09.2010 FH võistlus Keijo KodisEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
11.09.2010 SK võistlus Jelena Limonova, Kaja KoorKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
12.09.2010 KK võistlus Esta RatnikEesti Bokseriühing (EBÜ)Tulemused
16.09.2010 SK võistlusJevgeni BraginNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
18.09.2010 AG võistlusRauno VirtaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
18.09.2010 KK võistlusTaimi LeibValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
26.09.2010 KK võistlusSirje RähhesoPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
26.09.2010 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
26.09.2010 KK võistlus Esta RatnikTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
26.09.2010 IPO eksamAivo OblikasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
26.09.2010 PJK eksamAivo OblikasEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
02-03.10.2010 IPO võistlus Mattias ErikssonKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
02.10.2010 KK võistlusAliftina PetrovaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
03.10.2010 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Margman" (MARGMAN)Tulemused
08.10.2010 BH eksamHarald HohmannKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
09-10.10.2010 IPO-FH võistlus (EMV)Reijo RekoriusEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
09.10.2010 AD eksamHarald HohmannKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
09.10.2010 BH eksamHarald HohmannKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
09.10.2010 IPO eksamHarald HohmannKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
10.10.2010 IPO eksamHarald HohmannKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
15.10.2010 IPO-R eksamSirpa PellikkaEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
16.10.2010 KK eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
16.10.2010 IPO-R eksamSirpa PellikkaEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
17.10.2010 IPO-R eksamSirpa PellikkaEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
23.10.2010 KK võistlusVilve RoosioksEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
23.10.2010 AG eksamAnne TammiksaluAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
24.10.2010 KK eksamAliftina PetrovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
27.10.2010 KK eksamLea MengelTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
30.10.2010 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
06.11.2010 AG võistlusLeena Rantamäki-LahtinenKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
07.11.2010 IPO eksamVilve RoosioksEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
13.11.2010 IPO eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
13.11.2010 KK eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
14.11.2010 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
14.11.2010 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
20.11.2010 KK võistlusAivo OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
24.11.2010 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
28.11.2010 AG eksamAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
04.12.2010 KK eksamKaidi JuurikHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
13.12.2010 KK eksamMarika MikkTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
© 2010-2017 Mari Ojarand