EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
08.01.2011 SK võistlus Anu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
10.01.2011 KK eksamIngrid HeinTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
15.01.2011 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
15.01.2011 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
29.01.2011 KK võistlusEsta RatnikKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
29.01.2011 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
29.01.2011 AG eksamAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
05.02.2011 SK võistlusKaidi JuurikTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
12.02.2011 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
19-20.02.2011 AG võistlusTomas GlabaznaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
12.03.2011 SK võistlusPirkko BellaouiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
19.03.2011 KK võistlusVilve RoosioksKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
24.03.2011 KK eksamEsta RatnikTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
26.03.2011 AG võistlusAlgirdas ValciukasKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
27.03.2011 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
14.04.2011 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
16.04.2011 AG võistlus Elena DmitrochenkoTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
17.04.2011 KK eksamMari OjarandKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
17.04.2011 BH eksamVladimir PetrovTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
21.04.2011 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
23.04.2011 SK võistlus Svetlana ZolotnikovaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
24.04.2011 KK võistlus Vilve RoosioksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
30.04.2011 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
30.04.2011 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
01.05.2011 KK võistlusMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
07.05.2011 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2 3
12.05.2011 SK võistlusJevgeni BraginNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
12.05.2011 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
14.05.2011 AG võistlusAnne TammiksaluAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
14.05.2011 IPO võistlus Vilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
21.05.2011 AG võistlus (RV)Kari JalonenAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond
21.05.2011 KK võistlus Marika MikkEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
21.05.2011 SK võistlus (RV)Piritta PärssinenKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
22.05.2011 KK võistlus Kaja KoorPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)võistlus jäi ära
22.05.2011 SK võistlusPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)võistlus jäi ära
28.05.2011 FH võistlus Juha PuurunenEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
04.06.2011 PJK võistlus Marika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
04.06.2011 KK võistlusAliftina PetrovaEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
04.06.2011 AG eksamSvetlana ZolotnikovaSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2
05.06.2011 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
05.06.2011 KK võistlusKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
10.06.2011 KK eksamIngrid HeinEesti Šnautserite Klubi (ESHK)Tulemused
11.06.2011 KK võistlus (EMV)Tatjana TšernjakovaEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
11.06.2011 AG võistlusWillem-Alexander KeldersPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2
11.06.2011 SK võistlusKaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
12.06.2011 KK võistlusEsta RatnikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12.06.2011 SK võistlus Ester AderKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12.06.2011 BH eksamUrve LagedaTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
18.06.2011 AG võistlus Peteris AkimovsPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2
21.06.2011 KK eksamMari OjarandTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
22.06.2011 KK eksamLea MengelTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
27.06.2011 IPO eksamUrve LagedaEesti Šnautserite Klubi (ESHK)eksam jäi ära
02.07.2011 SK võistlus Kaidi JuurikEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
08.07.2011 KK eksamSirje RähhesoHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
09.07.2011 IPO võistlus Vesa LaaksonenEesti Koeraspordiliit (EKSL)võistlus jäi ära
10.07.2011 AG võistlus Peter HolmbergKoeraspordiklubi Koerus (KOERUS)Tulemused: 1 2
11.07.2011 IPO eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
14.07.2011 SK võistlusVeera BraginaNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
16.07.2011 KK võistlus Ilvi RimmEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
19.07.2011 KK eksamUrve LagedaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
23.07.2011 AG võistlus Henri LuomalaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
23.07.2011 IPO võistlus (EMV)Vilve Roosioks, Aivo OblikasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
23.07.2011 KK võistlusAnu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
23.07.2011 SK võistlusAnu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
27.07.2011 KK eksamMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
30.07.2011 AG võistlus (EMV)Leena Rantamäki-LahtinenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
30.07.2011 AG võistlus Leena Rantamäki-LahtinenKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
05.08.2011 IPO-R võistlusJerneja TernovecEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
05.08.2011 IPO-R eksamJerneja TernovecEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
05.08.2011 BH eksamUrve LagedaValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
06.08.2011 IPO-R võistlusJerneja TernovecEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
06.08.2011 KK võistlusMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
07.08.2011 AG võistlusAnne TammiksaluPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2 3
10.08.2011 KK eksamIngrid HeinKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
10.08.2011 BH eksamUrve LagedaPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused
10.08.2011 KK eksamUrve LagedaPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused
11.08.2011 IPO eksamUrve LagedaPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused
12.08.2011 BH eksamKaidi JuurikEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
12.08.2011 KK eksamMarika MikkEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
12.08.2011 PJK eksamMarika MikkEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
13.08.2011 AG võistlusMarianne FernströmAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
13.08.2011 KK võistlusMarika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)võistlus jäi ära
14.08.2011 AD eksamRudi KillmaierEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
17.08.2011 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
19.08.2011 KK eksamMari OjarandKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
19.08.2011 SK eksamAnu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
20-21.08.2011 IPO võistlus Keijo KodisEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
20.08.2011 AG eksamAnne TammiksaluSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2
21.08.2011 KK võistlus Kaja KoorKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
26.08.2011 AD eksamKlaus SchukraftEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26.08.2011 BH eksamKlaus SchukraftEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27.08.2011 SK võistlusKaja KoorKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)võistlus jäi ära
27.08.2011 AG võistlus Alen MarekovicTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
27.08.2011 AD eksamKlaus SchukraftEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
27.08.2011 BH eksamKlaus SchukraftEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.08.2011 PJK võistlus Klaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
28.08.2011 AG võistlus (RV)Alen MarekovicTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 RV koond
28.08.2011 IPO eksamKlaus SchukraftEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
29.08.2011 KK eksamMarika MikkTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
29.08.2011 PJK eksamMarika MikkTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
03.09.2011 SK võistlus (RV)Kaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
04.09.2011 FH võistlus Urve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
04.09.2011 AG eksamSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3
10.09.2011 KK võistlusKaidi JuurikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
10.09.2011 SK võistlusKaidi JuurikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
10.09.2011 AG võistlusRedas MasiulisPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2
10.09.2011 BH eksamAivo OblikasKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
11.09.2011 KK võistlusKaja KoorKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
15.09.2011 SK võistlusVeera BraginaNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
17.09.2011 IPO võistlus Urve LagedaEesti Dobermanniühing (EDÜ)võistlus jäi ära
17.09.2011 SK võistlus (EMV)Ralf BjörklundEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
17.09.2011 SK võistlus Ralf Björklund, Taimi LeibPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
18.09.2011 IPO eksamVilve RoosioksKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
18.09.2011 PJK eksamVilve RoosioksKlubi Sportkoer (SPORT)eksam jäi ära
24-25.09.2011 IPO-FH võistlus (EMV)Harri LaajajärviEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
24.09.2011 AG võistlusKati WalaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
24.09.2011 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
25.09.2011 KK võistlus Vilve RoosioksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
25.09.2011 BH eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
30.09.2011 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
01.10.2011 KK võistlus Ilvi RimmValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
01.10.2011 IPO eksamUrve LagedaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
02.10.2011 KK võistlusLea MengelPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
05.10.2011 SK eksamSvetlana ZolotnikovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
09.10.2011 BH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
09.10.2011 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
09.10.2011 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
16.10.2011 KK eksamMari OjarandKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
16.10.2011 KK eksamMarika MikkKoerteklubi "Tartu Bokser" (TARTUBOX)Tulemused
16.10.2011 KK eksamVilve RoosioksTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
22.10.2011 IPO võistlusVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22.10.2011 PJK võistlusVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22.10.2011 KK võistlus Mari OjarandEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
22.10.2011 AG eksamSvetlana ZolotnikovaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
23.10.2011 BH eksamPeteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
23.10.2011 IPO eksamPeteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
23.10.2011 PJK eksamPeteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
23.10.2011 KK eksamKirina KiviTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
28-29.10.2012 IPO eksamUrve LagedaPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)eksam jäi ära
29.10.2011 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
29.10.2011 KK eksamMari OjarandKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
06.11.2011 KK eksamLea MengelEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
11-12.11.2011 IPO eksamPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)eksam jäi ära
11-12.11.2011 PJK eksamPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)eksam jäi ära
12.11.2011 AG võistlus Esa MuotkaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
19.11.2011 KK võistlusAnu OksKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
19.11.2011 KK eksamKirina KiviEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
20.11.2011 KK eksamKaidi JuurikPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused
20.11.2011 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
26.11.2011 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26.11.2011 IPO eksamAivo OblikasSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)Tulemused
27.11.2011 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27.11.2011 KK eksamAliftina PetrovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
03.12.2011 AG võistlusRedas MasiulisPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2
03.12.2011 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
© 2010-2017 Mari Ojarand