EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
07.01.2012 AG võistlusAlgirdas ValciukasKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
07.01.2012 SK võistlus Kaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
14.01.2012 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
15.01.2012 KK eksamAljo PärnKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
15.01.2012 KK eksamIngrid HeinEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
05.02.2012 AG võistlusAnne TammiksaluSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3
18.02.2012 SK võistlus Kaidi JuurikTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
25.02.2012 KK võistlusAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
03.03.2012 AG eksamSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
04.03.2012 SK eksamKaidi JuurikKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
17.03.2012 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
17.03.2012 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
18.03.2012 AG võistlusPeteris AkimovsTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
24.03.2012 KK võistlusEsta RatnikKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
24.03.2012 BH eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
24.03.2012 KK eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
06.04.2012 AG eksamAnne TammiksaluAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
14.04.2012 KK võistlusMarika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
21.04.2012 KK võistlus Marika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
21.04.2012 AG võistlusAnne Huittinen, Harri HuittinenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
22.04.2012 KK võistlusAljo PärnKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
22.04.2012 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
22.04.2012 AG võistlusHarri Huittinen, Anne HuittinenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
24.04.2012 KK eksamAleftina PetrovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)eksam jäi ära
28.04.2012 KK võistlusAivo OblikasKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
28.04.2012 AG võistlusAnne TammiksaluKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
28.04.2012 KK eksamAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
28.04.2012 KK eksamMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
29.04.2012 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
29.04.2012 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
01.05.2012 IPO eksamTatjana TšernjakovaKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
01.05.2012 PJK eksamTatjana TšernjakovaKlubi Sportkoer (SPORT)eksam jäi ära
05.05.2012 KK võistlus Vilve RoosioksEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
06.05.2012 AG võistlus Peteris AkimovsPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2 3
10.05.2012 SK võistlusVeera BraginaNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
12.05.2012 KK võistlusKaja KoorKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12.05.2012 SK võistlusKaja KoorKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12.05.2012 AG võistlusSvetlana KreslinaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3
13.05.2012 SK võistlusJelena LimonovaIda-Virumaa Koerasõprade Klubi Lucky (LUCKY)Tulemused
16.05.2012 BH eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.05.2012 KK eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
19.05.2012 SK võistlus Kaja KoorKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
19.05.2012 KK võistlus Ilvi RimmPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused
19.05.2012 FH võistlus Aivo OblikasKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
26.05.2012 IPO võistlus Vilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26.05.2012 PJK võistlus Vilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26.05.2012 AG võistlus Anne TammiksaluPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused: 1 2
26.05.2012 SK eksamSvetlana ZolotnikovaSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused
27.05.2012 AG võistlus Anne TammiksaluPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused: 1 2
27.05.2012 AG eksamSvetlana ZolotnikovaSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3
29.05.2012 BH eksamUrve LagedaTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)eksam jäi ära
02.06.2012 AG võistlus (RV)Jiřina MáčkováAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond
02.06.2012 SK võistlus Anu OksKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
03.06.2012 AG võistlus Jiřina MáčkováAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2
03.06.2012 KK võistlus Elle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
04.06.2012 KK eksamUrve LagedaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
09.06.2012 SK võistlusAnu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
10.06.2012 KK võistlusAnu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
10.06.2012 SK võistlus Anu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
10.06.2012 IPO eksamVilve RoosioksKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
16.06.2012 AG võistlusZeljko GoraPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2 3
17.06.2012 KK võistlus Aljo PärnPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
17.06.2012 SK võistlusKaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)võistlus jäi ära
30.06.2012 SK võistlus Anu OksEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
30.06.2012 PJK võistlus Marika MikkPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused
01.07.2012 AG võistlus Svetlana KreslinaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3
02.07.2012 BH eksamUrve LagedaPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused
03.07.2012 KK eksamMari OjarandKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
07.07.2012 SK võistlus Kaja KoorSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused
08.07.2012 PJK võistlus Marika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)võistlus jäi ära
11.07.2012 KK eksamTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12.07.2012 SK võistlusVeera BraginaNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)Tulemused
12.07.2012 BH eksamVilve RoosioksSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)Tulemused
13.07.2012 IPO eksamVilve RoosioksSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)Tulemused
14.07.2012 KK võistlusUrve LagedaEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
14.07.2012 AG võistlus Willem-Alexander KeldersPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3
21.07.2012 IPO võistlus (EMV)Vesa-Pekka HirviojaEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
21-22.07.2012 IPO võistlusEesti Koeraspordiliit (EKSL)võistlus jäi ära
22.07.2012 AG võistlusDalius StrazdasKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
22.07.2012 BH eksamVesa-Pekka HirviojaEesti Koeraspordiliit (EKSL)eksam jäi ära
26.07.2012 IPO eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
26.07.2012 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
28.07.2012 AG võistlusAgilityklubi A-Koer (A-KOER)võistlus jäi ära
28.07.2012 PJK võistlus Tatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.07.2012 AG eksamSvetlana ZolotnikovaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2
04.08.2012 AG võistlus (EMV)Johanna NybergEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
04-05.08.2012 IPO-R eksamDetlef KühnEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
04.08.2012 FH eksamTatjana TšernjakovaKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
04.08.2012 IPO eksamTatjana TšernjakovaKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
05.08.2012 AG võistlusJohanna NybergPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2 3
11.08.2012 SK võistlusVladislava AkimovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
12.08.2012 AG võistlusKees StoelAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
13.08.2012 KK eksamAliftina PetrovaNarva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS)Tulemused
13.08.2012 KK eksamTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
14.08.2012 IPO eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
15.08.2012 BH eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
15.08.2012 KK eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
16.08.2012 BH eksamUrve LagedaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
18.08.2012 KK võistlus Vilve RoosioksKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
20.08.2012 IPO eksamTatjana TšernjakovaPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)eksam jäi ära
21.08.2012 KK eksamTatjana TšernjakovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
25-26.08.2012 IPO võistlus Tita PoikonenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
25.08.2012 KK võistlusKaidi JuurikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
25.08.2012 SK võistlusKaidi JuurikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
25-26.08.2012 AG võistlus (RV)Ronald MouwenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond
01.09.2012 KK eksamAivo OblikasEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
02.09.2012 KK võistlus Esta RatnikTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
02.09.2012 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2
07.09.2012 KK eksamKaidi JuurikEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
08.09.2012 SK võistlus (EMV)Johann KurzbauerEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
08.09.2012 SK võistlus Johann KurzbauerTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
09.09.2012 FH võistlus Vilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
15.09.2012 KK võistlus (EMV)Mari OjarandEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
15.09.2012 KK võistlusMari OjarandKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
15-16.09.2012 AG võistlusNils LindqvistTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5
18.09.2012 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
20.09.2012 SK võistlusNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)võistlus jäi ära
23.09.2012 IPO võistlus Urve LagedaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
24.09.2012 KK eksamUrve LagedaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
25.09.2012 KK eksamUrve LagedaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
26.09.2012 KK eksamTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
27.09.2012 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.09.2012 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
29.09.2012 KK võistlusKaja KoorPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
29.09.2012 SK võistlusKaja KoorPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
30.09.2012 IPO eksamVilve RoosioksKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
03.10.2012 KK eksamEllen TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
06.10.2012 KK võistlus Marika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
06.10.2012 IPO-R eksamLeif SundbergEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
07.10.2012 SK võistlusTaimi LeibTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
07.10.2012 IPO-R eksamLeif SundbergEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
13.10.2012 KK võistlus Vilve RoosioksEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
14.10.2012 BH eksamSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)eksam jäi ära
14.10.2012 IPO eksamUrve LagedaSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)Tulemused
14.10.2012 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
20.10.2012 IPO võistlus Urve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
20.10.2012 PJK võistlus Urve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
20.10.2012 SK võistlus Timo PussinenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
21.10.2012 FH eksamVilve RoosioksPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)eksam jäi ära
21.10.2012 BH eksamUrve LagedaTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)eksam jäi ära
26.10.2012 BH eksamPaavo RapilaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27-28.10.2012 IPO-FH võistlus (EMV)Paavo RapilaEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)võistlus jäi ära
27.10.2012 AG võistlus Angela UngerSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3
27.10.2012 KK eksamLea MengelPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
27.10.2012 BH eksamPaavo RapilaTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
03.11.2012 IPO eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
03.11.2012 KK eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
04.11.2012 A-katse eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
04.11.2012 IPO eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
04.11.2012 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
04.11.2012 KK eksamLea MengelHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
04.11.2012 KK eksamAnu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
04.11.2012 SK eksamSvetlana ZolotnikovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
10.11.2012 AG võistlus Karolis CerniauskasKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
10.11.2012 KK eksamKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
17.11.2012 KK võistlusUrve LagedaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
24-25.11.2012 FH eksamAivo OblikasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
24-25.11.2012 IPO eksamAivo OblikasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)eksam jäi ära
24-25.11.2012 IPO-FH eksamAivo OblikasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
24-25.11.2012 PJK eksamAivo OblikasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
25.11.2012 AG eksamAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
01.12.2012 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
01.12.2012 IPO eksamPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)eksam jäi ära
02.12.2012 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
15.12.2012 IPO eksamPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)eksam jäi ära
© 2010-2017 Mari Ojarand