EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
05.01.2013 AG võistlusPeteris AkimovsKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
12.01.2013 SK võistlus Vladislava AkimovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
19.01.2013 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
20.01.2013 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
26.01.2013 AG eksamSvetlana ZolotnikovaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
27.01.2013 SK võistlus (RV)Timo Pussinen, Anu Oks (ALG)Ida-Virumaa Koerasõprade Klubi Lucky (LUCKY)Tulemused
16.02.2013 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2
23.02.2013 KK võistlusKaja KoorKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
23.02.2013 SK võistlus Anu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
09-10.03.2013 AG võistlusSvetlana Kreslina, Svetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5
16.03.2013 AG võistlusAnne TammiksaluSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3
23.03.2013 SK võistlusRiikka PulliainenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
23.03.2013 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
23.03.2013 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
24.03.2013 BH eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
24.03.2013 KK eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
29.03.2013 AG eksamAnne TammiksaluAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
30.03.2013 KK võistlusKaidi JuurikKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
06.04.2013 KK võistlusLea MengelKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
13.04.2013 KK võistlus Mari OjarandKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
13.04.2013 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
20.04.2013 KK võistlus Aliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
20-21.04.2013 AG võistlusAnne Savioja, Anne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5
27.04.2013 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
27.04.2013 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
27.04.2013 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
28.04.2013 KK võistlusMarika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
01.05.2013 AG eksamAnne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
04.05.2013 SK võistlusKaja KoorKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
04-05.05.2013 AG võistlusVytautas Guobys, Svetlana KreslinaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
11.05.2013 FH võistlus Tatjana TšernjakovaKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
11.05.2013 AG võistlus Pavol VakonicKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2
12.05.2013 KK võistlus Aljo PärnEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
16.05.2013 SK võistlusVeera BraginaNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)võistlus jäi ära
18.05.2013 KK võistlusAljo PärnEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
18.05.2013 SK võistlusKaja KoorKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
19.05.2013 BH eksamPeteris AkimovsKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
19.05.2013 IPO eksamPeteris AkimovsKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
25-26.05.2013 AG võistlus (RV)Anne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond
25-26.05.2013 IPO võistlus Reijo KojoEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
25.05.2013 PJK võistlus Reijo KojoEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
25.05.2013 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
25.05.2013 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
05.06.2013 BH eksamUrve LagedaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
05.06.2013 KK eksamUrve LagedaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
08.06.2013 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
08.06.2013 KK võistlus Ilvi RimmTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
09.06.2013 KK eksamUrve LagedaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
10.06.2013 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
11.06.2013 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
15.06.2013 SK võistlus Anu OksEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
15.06.2013 KK eksamAliftina PetrovaNarva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS)Tulemused
16.06.2013 AG eksamSvetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
20.06.2013 IPO eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22.06.2013 AG võistlus Peteris AkimovsPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2
27.06.2013 IPO eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
28-29.06.2013 AG võistlusLidija BelajevaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5
28.06.2013 KK eksamAljo PärnHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
29.06.2013 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
29.06.2013 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
05.07.2013 AD eksamDietmar GebhartEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
05.07.2013 BH eksamDietmar GebhartEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
05.07.2013 IPO eksamDietmar GebhartEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
06.07.2013 FH võistlus Dietmar GebhartEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
06.07.2013 AG võistlus Henri LuomalaPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3
06.07.2013 SK võistlus (RV)Salme MujunenSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused
06.07.2013 KK võistlusMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)võistlus jäi ära
06.07.2013 AD eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
06.07.2013 BH eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
06.07.2013 IPO eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
07.07.2013 AG võistlus Salme MujunenSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2
07.07.2013 AD eksamDietmar GebhartEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
07.07.2013 BH eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
07.07.2013 IPO eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
08.07.2013 BH eksamUrve LagedaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)eksam jäi ära
08.07.2013 KK eksamUrve LagedaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)eksam jäi ära
11.07.2013 SK võistlusNarva Koerakasvatajate Selts (NARVA)
13-14.07.2013 IPO võistlus (EMV)Pentti Rapila, Vilve RoosioksEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
14.07.2013 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
18.07.2013 BH eksamUrve LagedaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
18.07.2013 KK eksamUrve LagedaPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
21.07.2013 AG võistlusZdenek SpolekKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
25.07.2013 IPO eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26.07.2013 BH eksamKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
26-27.07.2013 IPO eksamDieter WackerKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
27.07.2013 KK võistlusKirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
27.07.2013 SK võistlusKirina KiviKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
27.07.2013 BH eksamDieter WackerKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
27.07.2013 IPO eksamDieter WackerKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
28.07.2013 KK võistlusTatjana TšernjakovaEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
28.07.2013 BH eksamKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
28.07.2013 IPO eksamKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
30.07.2013 KK eksamTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)eksam jäi ära
03.08.2013 AG võistlus (EMV)Bernd HüppeEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
03.08.2013 AG võistlusBernd HüppeKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2
03.08.2013 KK eksamMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
04.08.2013 AG võistlus (RV)Bernd HüppeKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond
09.08.2013 BH eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
09.08.2013 IPO eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
09.08.2013 KK eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
09.08.2013 PJK eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
10-11.08.2013 AG võistlusElena DmitrochenkoPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused: 1 2 3 4
10.08.2013 KK võistlusMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
10.08.2013 BH eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
10.08.2013 IPO eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
10.08.2013 KK eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
10.08.2013 PJK eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
10.08.2013 IPO eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
10.08.2013 PJK eksamVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
11.08.2013 BH eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
11.08.2013 IPO eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
11.08.2013 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
11.08.2013 PJK eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
11.08.2013 IPO eksamTatjana TšernjakovaSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)Tulemused
11.08.2013 KK eksamSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)
14.08.2013 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)eksam jäi ära
17.08.2013 AG võistlusPeteris AkimovsKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3
17-18.08.2013 IPO-R eksamDaniel Sedlak, Resi GerritsenEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
20.08.2013 BH eksamVilve RoosioksVirumaa Koerteklubi (VIKO)Tulemused
24-25.08.2013 IPO võistlus Keijo KodisEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
24.08.2013 KK võistlus Kaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
24.08.2013 SK võistlus Kaidi JuurikPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
24-25.08.2013 AG võistlus (RV)Antonin GrygarTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond
25.08.2013 IPO eksamSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)eksam jäi ära
25.08.2013 KK eksamSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)eksam jäi ära
31.08.2013 SK võistlus Kaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
07.09.2013 KK võistlus Marika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
07.09.2013 AG võistlusJurate MiliunaiteKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3
07.09.2013 KK eksamAljo PärnKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
08.09.2013 KK võistlusAivo OblikasKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
08.09.2013 SK eksamSvetlana ZolotnikovaIda-Virumaa Koerasõprade Klubi Lucky (LUCKY)Tulemused
14.09.2013 FH eksamTatjana TšernjakovaKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
14.09.2013 IPO eksamTatjana TšernjakovaKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
15.09.2013 SK võistlus (EMV)Anu OksEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
15.09.2013 KK võistlus Keila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)võistlus jäi ära
15.09.2013 SK võistlus Anu OksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
17.09.2013 KK eksamKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
21-22.09.2013 IPO võistlus Peteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
21-22.09.2013 PJK võistlus Peteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
21.09.2013 SK võistlusPirkko BellaouiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
28.09.2013 KK võistlus (EMV)Aivo OblikasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
28.09.2013 KK võistlusAivo OblikasEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
28.09.2013 AG võistlusLidija BelajevaPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2
29.09.2013 KK võistlusIlvi RimmValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
30.09.2013 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
30.09.2013 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
05-06.10.2013 IPO-FH võistlus (EMV)Pentti RapilaEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
05.10.2013 FH võistlusPentti RapilaTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
11.10.2013 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
12.10.2013 KK võistlus Mari OjarandEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
19-20.10.2013 AG võistlusHarri Huittinen, Anne HuittinenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
19-20.10.2013 IPO-R eksamResi GerritsenEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
19.10.2013 A-katse eksamVilve RoosioksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)eksam jäi ära
19.10.2013 C-katse eksamVilve RoosioksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)eksam jäi ära
20.10.2013 IPO võistlus Vilve RoosioksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
20.10.2013 PJK võistlus Vilve RoosioksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
20.10.2013 C-katse eksamVilve RoosioksTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
25.10.2013 BH eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
26.10.2013 SK võistlus Vladislava AkimovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
26.10.2013 A-katse eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
26.10.2013 B-katse eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
26.10.2013 C-katse eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
26.10.2013 IPO eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
26.10.2013 KK eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
26.10.2013 PJK eksamAivo OblikasKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
26.10.2013 KK eksamIlvi RimmValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
27.10.2013 KK eksamAnu OksTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
27.10.2013 SK eksamAnu OksTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
02.11.2013 AG eksamSvetlana ZolotnikovaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
03.11.2013 BH eksamTatjana TšernjakovaVirumaa Koerteklubi (VIKO)Tulemused
09.11.2013 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
09.11.2013 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.11.2013 KK võistlusAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
16.11.2013 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused
16.11.2013 AG võistlus Anne SaviojaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
17.11.2013 A-katse eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
17.11.2013 FH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
17.11.2013 IPO eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
23-24.11.2013 AG võistlusAlgirdas ValciukasTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
27.11.2013 KK eksamElle TammTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
29.11.2013 BH eksamReijo KojoEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
01.12.2013 BH eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
01.12.2013 BH eksamUrve LagedaTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)eksam jäi ära
08.12.2013 KK eksamUrve LagedaSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)Tulemused
15.12.2013 KK eksamSKA Teenistuskoerte Koolituskeskus (SKA TKK)eksam jäi ära
29.12.2013 KK eksamAivo OblikasHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
© 2010-2017 Mari Ojarand