EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
11.01.2014 AG võistlusSvetlana KreslinaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2
25.01.2014 AG eksamAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
01.02.2014 AG võistlusAnders VirtanenKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
22.02.2014 AG eksamSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
08-09.03.2014 AG võistlusAnne Tammiksalu, Svetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
05-06.04.2014 AG võistlus Svetlana KreslinaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
18.04.2014 AG eksamSvetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
26.04.2014 AG võistlusAnne TammiksaluPärnumaa Koeraspordi Akadeemia (PÄRNUKA)Tulemused: 1 2 3
03-04.05.2014 AG võistlusVytautas GuobysPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3
10.05.2014 AG võistlusPeteris AkimovsKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
11.05.2014 AG võistlus Esa Muotka, Algirdas ValciukasKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4
24.05.2014 AG võistlusAnne TammiksaluAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2
07-08.06.2014 AG võistlus (RV)Nalle JanssonAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond
14-15.06.2014 AG võistlusJurate MiliunaitePärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4
05-06.07.2014 AG võistlusTamas TrajPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
12.07.2014 AG võistlusInga JärvKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
19-20.07.2014 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4
02-03.08.2014 AG võistlusPertti SiimesAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
09-10.08.2014 AG võistlus Inga Järv, Svetlana KreslinaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
16.08.2014 AG võistlusVirumaa Koerteklubi (VIKO)võistlus jäi ära
23.08.2014 AG võistlus Inga JärvKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3
30.08.2014 AG võistlus (EMV)Mirja LapanjaEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
30-31.08.2014 AG võistlus (RV)Mirja Lapanja, Svetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond
06.09.2014 AG eksamInga JärvKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3
07.09.2014 AG võistlusInga JärvKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4
20-21.09.2014 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4
27-28.09.2014 AG võistlus Peteris AkimovsAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3 4
11-12.10.2014 AG võistlusSeppo SavikkoTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
18.10.2014 AG võistlusMonika PõldPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3
01.11.2014 AG võistlus Marjo HeinoKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
22-23.11.2014 AG võistlusAnne Tammiksalu, Svetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
06.12.2014 AG eksamSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3
13.12.2014 AG eksamAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2
© 2010-2021 Mari Oblikas