Aeg | Katse | Kohtunik | Korraldaja | Lisainfo/tulemused |
10.01.2015 |
AG võistlus | | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | võistlus jäi ära |
17.01.2015 |
AG võistlus | Inga Järv | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 3 |
07.02.2015 |
AG võistlus | Heidi Viitaniemi | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
07-08.03.2015 |
AG võistlus | Veronika Herendy | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 |
14.03.2015 |
AG võistlus | Monika Põld | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 3 |
21.03.2015 |
AG võistlus | Monika Põld | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 3 |
04-05.04.2015 |
AG võistlus | Inga Järv, Anne Tammiksalu | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 4 |
02-03.05.2015 |
AG võistlus | Svetlana Kreslina | Pärnu Agility (PÄRNUAG) | Tulemused: 1 2 3 |
09-10.05.2015 |
AG võistlus (RV) | Magnus Andkvist | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond |
23.05.2015 |
AG võistlus | Peter Holmberg | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 4 |
06-07.06.2015 |
AG võistlus (RV) | Svetlana Zolotnikova | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond |
27-28.06.2015 |
AG võistlus | Peteris Akimovs, Svetlana Zolotnikova | Pärnu Agility (PÄRNUAG) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 |
04-05.07.2015 |
AG võistlus | Ken Fogelberg | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 |
11-12.07.2015 |
AG võistlus (RV) | Renè Blank | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond |
18.07.2015 |
AG võistlus | Jan Egil Eide | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
01-02.08.2015 |
AG võistlus | Inga Järv | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 4 |
08-09.08.2015 |
AG võistlus | Minna Räsänen | Pärnu Agility (PÄRNUAG) | Tulemused: 1 2 3 4 |
22-23.08.2015 |
AG võistlus | Inga Järv, Bonnik Berthelsen | Koerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 |
22.08.2015 |
AG võistlus (EMV) | Bonnik Berthelsen | Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK) | Tulemused: 1 2 koond |
29-30.08.2015 |
AG võistlus (RV) | Anne Savioja | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 RV koond |
05-06.09.2015 |
AG võistlus | Blaž Oven | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 3 4 5 |
12-13.09.2015 |
AG võistlus | Redas Masiulis | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 |
27.09.2015 |
AG võistlus | Inga Järv | Agility Pluss (AGPLUSS) | Tulemused: 1 2 3 |
24-25.10.2015 |
AG võistlus | Svetlana Kreslina | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 |
07.11.2015 |
AG võistlus | Svetlana Zolotnikova | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 3 |
14.11.2015 |
AG võistlus | Lidia Belyaeva | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
28-29.11.2015 |
AG võistlus | Zsuzsa Veres | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 |