EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko237II järkSK-EVÕI1
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova234.5II järkSK-EVÕI2
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu223.5III järkSK-EVÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Fiona Marika Samlik252II järkSK-VÕI1
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe249II järkSK-VÕI2
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik236.5II järkSK-VÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots223.5III järkSK-VÕI4
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo221III järkSK-VÕI5
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom218.5III järkSK-VÕI6
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Starworkers Risky Business Aet Toose183.5I järkSK-ALG1
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SBT Mooncraft's As You Like Jelena Marzaljuk168.5I järkSK-ALG2
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KSN Hildebert's Purple Orchid Jelena Filonova167I järkSK-ALG3
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko165.5I järkSK-ALG4
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva158II järkSK-ALG5
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BKK Nike Von Roda Bgskreta First Ligija Frišfelde116.5III järkSK-ALG6
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)VLK Ariadna Pathfinder Sardogs Anna Vinogradova110III järkSK-ALG7
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Skipper Ege Taliaru87
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Desh Miracle Galina Feodorova197I järkSK-AVA1
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka177I järkSK-AVA2
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Ingardia Absolute Vladislava Akimova173I järkSK-AVA3
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Malet Park Paprika Regina Suup170I järkSK-AVA4
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe152.5II järkSK-AVA5
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)WSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu111III järkSK-AVA6
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko305I järkSK-EVÕI1
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI2
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova276.5I järkSK-EVÕI3
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus275.5I järkSK-EVÕI4
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)CPK Oldercland Gilaris Emiliya Nikolaeva275I järkSK-EVÕI5
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka259.5I järkSK-EVÕI6
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova241II järkSK-EVÕI7
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Wonder Westspacy Galina Feodorova209III järkSK-EVÕI8
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ALK Momento Amber Iveta Pukite253.5II järkSK-VÕI1
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK-VÕI2
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Amazing Amber Viktoria Lumbe157
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ISS Bimbik's Carrie Aet Leemet149
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Lola Kei Kvanstrom147
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Grete Kätri Keerd173.5I järkSK-ALG1
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink172I järkSK-ALG2
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Wabun's Graffiti Inkspot Tea Saarinen169I järkSK-ALG3
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn161.5I järkSK-ALG4
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi160.5I järkSK-ALG5
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi159II järkSK-ALG6
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Reval Dream Zagadka Karin Aidla152.5II järkSK-ALG7
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva162I järkSK-AVA1
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova90
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko283I järkSK-EVÕI1
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Contact Point Libra Varvara Bolshakova244.5II järkSK-EVÕI2
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova236.5II järkSK-EVÕI3
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman209III järkSK-EVÕI5
© 2010-2022 Mari Oblikas